Rebaker Gold Keratin با نکات حرفه ای برای صاف و حالت دادن به مو و ابریشمی شدن آن

Rebocare Keratin دارای مجوز در ایالات متحده است و با فرمول پیشرفته خود به راحتی نرمی و لطافت را به موهای شما باز می گرداند. کراتین ریبکر نسل جدید کراتین است و دوره قرنطینه ندارد.

امتیاز کاربر


3
(4 رای)

این گام بسیار مهم است. این رابطه مستقیم با نتیجه درمان کراتینه شما خواهد داشت. در آموزش گام به گام کراتینه مو، اتوی اولیه مو بسیار مهم است. در جهت کراتینه شدن، لایه به لایه مو را دستکاری کنید. سپس موها را با دقت و حوصله با اتو سرامیکی خوب در دمای 200-210 درجه اتو کنید. هر بار که اتو می کنید. بخاری از روی موهایش بلند می شود. یک پدیده طبیعی است.

در این مرحله باید 20 دقیقه صبر کنید. به طوری که مواد کراتینه فرآیند خود را روی ساقه موهای شما انجام دهد.

Rebaker Golden Keratin با نانومواد و اسیدهای آمینه طبیعی این کار را به خوبی روی موهای شما انجام می دهد.

کراتین Rebaker Gold

7- مراقبت بعد از کراتینه

Rebocare Keratin یکی از محصولات خوب برای ابریشمی کردن موهای شما در اسرع وقت است. این کراتینه قدرت صاف کردن موها و ترمیم موهای آسیب دیده را دارد و یکی از محبوب ترین کراتینه ها می باشد.

خلاصه

کراتین Rebaker Gold

کراتین Rebaker Gold

اول از همه باید به ماهیت کراتین توجه کنیم. کراتین در واقع یک اسید آمینه ضروری در طبیعت برای انسان است. کراتین مجموعه ای از اسیدهای آمینه شامل آلانین، لوسین، آرژنین و سیستئین است. بنابراین، هر مویی را که در طول سالیان از دست داده اید، می توانید با استفاده از این ماده حیاتی دوباره به دست آورید.

هر چند وقت یکبار موها را با حرارت کم به مدت سه روز اتو کنید. همچنین از استفاده از مواد اضافی مانند سرم، تافت و … خودداری کنید. روی مو به مدت پنج روز موهای خود را با کش یا گیره نبندید.

09305892692

2- خشک شدن نسبی مو

قبل از کراتینه درمانی موهای خود را با شامپو به خوبی بشویید. سپس آبکشی کنید.

– شامپو و ماسک مو مخصوص موهای کراتینه شده نیز سومین محصول است که یک ماده اسیدی است. بنابراین به بستن کوتیکول موهای شما کمک می کند.

معرفی ریبیکر کراتین

کراتین طلایی ریبیکر با تکنولوژی جدید و بدون نیاز به قرنطینه یکی از بهترین کراتین های دنیا می باشد.

به طور کلی کراتین سه مرحله اصلی دارد و به سه محصول نیاز دارد.

Rebaker Gold Keratin یکی از بهترین راه ها برای رویای داشتن موهای ابریشمی است. اگر از ظاهر نامرتب موهایتان خسته شده اید. اگر از صاف کردن متوالی یا محصولات مختلف مراقبت از مو خسته شده اید. کراتینه مو بهترین روش است.

آدرس و روش های ارتباطی:

کراتین Rebaker Gold

با توجه به تجربه بسیاری از آرایشگران، اتو کردن هر لایه مو را ادامه دهید. به طوری که دیگر گرما از مو بلند نشود.

روی شماره زیر کلیک کنید:

– پیش شامپو کراتینه که یک ماده قلیایی است. بنابراین، فولیکول های مو را باز می کند. با این محلول تمام موها قلیایی شده و آماده جذب کراتین می شوند.

با زیباتر کردن موهایتان

خط واتس اپ برای افزایش سرعت ارتباط

به این کالا چقدر امتیاز می دهید؟

  • نکات این مقاله

کراتین طلای ریبیکر را از فروشگاه رخ نگار با کیفیت عالی خریداری کنید

کراتین را در کاسه رنگ بریزید. از یک برس نرم، نازک و با کیفیت برای افزودن کراتینه به موهای خود استفاده کنید. سپس لایه به لایه موها را با کراتینه بپوشانید. مواد را باید با یک نوک انگشت از مو تا ریشه پخش کنید. لایه های موی انتخاب شده باید بسیار نازک باشد. به هیچ عنوان کراتینه را به ریشه و پوست سر نزنید.

پرتره همراه همیشگی شما

برای پرسیدن سوالات خود در مورد کراتین با شماره زیر تماس بگیرید.

4- کراتینه را روی موها بمالید

موها را به طور کامل تقسیم کنید. برای جدا کردن مو از مقاله آموزش رنگ کردن مو در خانه کمک گرفتن

در صورتی که روش استفاده و اتو کامل با کراتینه ریبیکر به درستی انجام شود. می توانید قدرت بالای این محصول را تجربه کنید که دارای خلوص 70 درصد و بازسازی 80 درصد است.

5-به کراتین زمان دهید تا صاف و احیا شود

6- اتوی معمولی مو با اتو سرامیکی

مو کاملا خشک نمی شود. سعی کنید رطوبت 20 درصد را در موهای خود نگه دارید.

3- تقسیم مو

توجه داشته باشید که با اتوکشی صحیح – با حوصله و دقت، قدرت بازسازی و لطافت این محصول بیش از پیش حرفه ای خود را نشان خواهد داد. کراتین Rebocare دارای مجوز در ایالات متحده است. با توجه به فرمول پیشرفته این محصول، موهای شما یا مشتریان آرایشگاه شما به راحتی نرمی و لطافت از دست رفته مو را به دست خواهند آورد. کراتین ریبکر نسل جدیدی از کراتین ها می باشد. زمان قرنطینه وجود ندارد. فاقد شامپوی قبل و بعد از کراتینه

مراحل عملی کراتینه مو

1- موهای خود را بشویید

– ماده اصلی کراتین مرحله دوم است. این مرحله اصلی است.

کراتین Rebaker Gold

امیدواریم از این مقاله Rebaker Gold Creatine لذت برده باشید.

کراتین Rebaker Gold

نکته قابل توجه این است که این کراتین نیازی به قرنطینه ندارد. چون نسل جدیدی از کراتین هاست. همچنین از شامپوهای قدیمی خود استفاده نکنید. حتما از شامپوهای بدون سولفات و ماسک موی بدون سولفات برای کراتینه مو استفاده کنید. مراقبت از کراتینه مو باعث می شود کراتین موجود در موهای شما تا حد ممکن دوام بیاورد. در نتیجه نرمی، حالت دهنده و ابریشمی موهای شما بسیار بیشتر خواهد شد.

کراتینه طلای Rebaker با قدرت بالا برای صاف کردن موها و احیای موهای آسیب دیده

بسته به نوع مصرف مشتریان کراتین های مختلفی در بازار وجود دارد. برخی از افراد خواهان خلوص بالا و در عین حال بازسازی بالا هستند. در عین حال، آنها یک محصول مقرون به صرفه هستند. این عدد به خصوص برای آرایشگرانی که حجم بالا و کیفیت عالی می خواهند انتخاب مناسبی است.