30 مدل موی باب جذاب که منجر به تغییر موهای زیبا می شود

نکته مهم دیگر این است که فرم صورت خود را بشناسید تا بدانید کدام مدل مو مناسب فرم صورت شماست، این به شما در انتخاب انواع مدل مو کمک می کند. استایلی را انتخاب کنید که مناسب چهره شما باشد.

گیره مو چیست؟


ثبت نام و مشاوره رایگان

مدل موی باب کوتاه

این مدل مو یکی از معدود مدل های موی کوتاه است که تقریبا برای همه سنین و سلیقه ها مناسب است. از آنجایی که می توانید موها را لایه لایه کنید و یک طرف مو را به مدل دیگری بتراشید، این مدل برای خانم هایی که عاشق موهای مدرن و شیک هستند مناسب است. در ادامه چند مدل از کوپه های کوتاه را مشاهده خواهیم کرد.

مدل موی باب کوتاه
مدل موی باب کوتاه
مدل موی باب کوتاه برای زنان
مدل کوپه شیک
مدل موی گرد
مدل برش فانتزی
مدل موی پسرانه
موهای کوتاه زنانه
برش دختر
مدل مو 2022
مدل موی مجلسی
مدل موی مجلسی
مدل برش فانتزی
مدل برش فانتزی
مدل موی جدید زنانه
مدل موی کوتاه
مدل موی شیک
مدل موی شیک
مدل موی کوپ برای صورت های گرد
مدل موی باحال Coop
مدل موی کوتاه مد روز
مدل موی کوتاه مد روز

مدل موی باب متوسط

در مدل موی کوتاه مدل اصلی مدل برش حفظ می شود و بیشتر موها لایه لایه و کوتاه می شوند. بنابراین، اگر موهای بلندی دارید و می خواهید از حالت یکنواختی خارج شوید، این مدل مو گزینه خوبی است.

مدل مو باب بلند زنانه و دخترانه
مدل برش بلند زنانه و دخترانه
مدل کوتاهی برای موهای بلند
مدل کوتاهی برای موهای بلند

منبع این مقاله: آرایشگر

مدل مو به صورت لایه لایه بریده می شود تا در موها حجم ایجاد شود. مدل مو برای کسانی مناسب است که می خواهند موهای خود را به طور کامل کوتاه کنند یا می خواهند طول موهایشان تغییر چندانی نداشته باشد. آرایشگر موها را به قسمت های مناسب تقسیم می کند و به صورت نامنظم کوتاه می کند. این سبک که تنوع زیادی دارد; گاهی برای مدل کوتاه یک طرف مو هم تراشیده می شود. که موها را به شکلی ظریف و زیبا نشان می دهد.

برای کشف 30 مدل موی جذاب و انواع مدل مو با ما همراه باشید.

آموزش کوتاه کردن مو

آموزش کوتاه کردن مو


اخذ دیپلم فنی و حرفه ای

این مدل مو برای خانم هایی است که موهای رنگ شده آسیب دیده اند اما نمی خواهند موهای خود را به طور کامل کوتاه کنند. مناسب است. و همچنین کسانی که دوست دارند با کوتاه کردن موهایشان به موهایشان تنوع بدهند اما مدل موی کاملا کوتاه را دوست ندارند.

مدل کوتاهی موی متوسط
مدل کوتاهی موی متوسط
مدل موی لایه ای
مدل موی لایه ای
مدل برش متوسط
مدل برش متوسط
مدل موی متوسط ​​جدید
مدل موی متوسط ​​جدید
مدل کوپه شیک و شیک
مدل کوپه شیک و شیک
مدل موی گرد
مدل موی گرد

مدل مو باب بلند

اگر به دنبال تغییری زیبا در مدل موی خود هستید؛ مدل موی باب می تواند یک پیشنهاد وسوسه انگیز باشد. در این مدل مو، آرایشگرها مدل های مختلفی را روی موها اعمال می کنند. زیرا برای کسانی که می خواهند موهای خود را کوتاه کنند مناسب است. افرادی که موهای بلندی دارند و نمی خواهند طول آنها زیاد تغییر کند.

یکی از مدل های کوتاهی مو این است که می توان آن را در یک لایه کوتاه کوتاه کرد که علاوه بر زیبایی به جدا کردن موهای آسیب دیده از موهای سالم و کوتاه کردن آنها کمک می کند تا همه موها نیازی به کوتاه شدن نداشته باشند. همچنین، بسته به مدلی که کوتاه می کنید، کوتاهی موها را پرتر و پرتر نشان می دهد.