2 روش آسان برای بافتن مو در وسط برای موهای بلند و کوتاه

برای شروع بافت، موهای خود را با شانه جدا کنید. قسمتی از موهایتان را با کش ببندید تا بافت سمت دیگر آن راحت تر شود. قسمت کوچکی از مو را از جلوی سر خود جدا کرده و به سه قسمت تقسیم کنید. قسمت جلوی موها را به عقب بکشید و قسمت میانی مو (قسمت دوم مو) را روی آن بیاورید. و سپس قسمت سوم موهای خود را زیر قسمت اول کوتاه کنید.

برای ادامه بافت مو، قسمتی از موهای جلویی خود را با انگشت اشاره خود جدا کرده و به بافت مو اضافه کنید. قسمت سوم موهای کناری را به بافت مو اضافه کنید. مراحل را به همین ترتیب ادامه دهید. انتهای موهای خود را با یک کش نامرئی یا کش معمولی نازک ببندید.

قسمت دوم موهایتان را از زیر قسمت سوم رد کنید. مقداری مو از ناحیه شقیقه به بافت مو اضافه کنید. سپس یک قسمت از موها را از پشت قسمت سوم جدا کرده و به بافت موهای خود اضافه کنید. این مراحل را به ترتیب ادامه دهید.

به نظر می رسد مدل موی میانی برای باشگاه، مسابقات دوستانه و غیره یک انتخاب ایده آل باشد. زیرا علاوه بر زیبایی که در مدل مو ایجاد می کند، مو مرتب و ثابت می ماند. برای اینکه موهای خود را بیشتر در جای خود نگه دارید، استفاده از دسته های مو یک ترفند عالی است.

بافتن مو روشی عالی برای زیباتر کردن مو و مرتب نگه داشتن آن است. فرقی نمی کند موهایتان بلند باشد یا کوتاه، تنوع طرح های بافت مو به شما کمک می کند موهایتان را زیباتر کنید. برخی از این طرح ها برای جلوی سر طراحی شده اند و برخی مانند بافت موی آفریقایی تمام قسمت های سر را زیبا می کنند. در مطلب زیر ۲ روش بافتن موی وسط برای موهای بلند و کوتاه را به شما خواهیم گفت. با ما بمان.

آموزش بافت مو

منبع: یوتیوب

برای داشتن بافت موی کوتاه، موهای خود را با شانه به دو قسمت مساوی تقسیم کنید. قسمتی از موهای جلویی خود را با انگشت اشاره خود جدا کنید. این قسمت را به سه قسمت مساوی تقسیم کنید. قسمت اول مو را زیر قسمت دوم تقسیم کنید. قسمت سوم موهایتان را از زیر قسمت اول رد کنید. همین مرحله را یک بار دیگر تکرار کنید.

طرف دیگر موهایتان را مانند روش قبلی ببافید. و سپس بافت را کمی از دو طرف موهایتان باز کنید. انتهای موهای خود را در پشت سر سنجاق کنید. در نهایت موهایتان را کمی از هم جدا کنید تا ضخیم تر شوند.

آخرین کلمه


ثبت نام و مشاوره رایگان

بافت مو با طول متوسط ​​برای موهای بلند

در این قسمت سمت دیگر موهایتان را به همان روش قبلی ببافید. در این بافت به دو صورت می توانید موها را حالت دهید. کمی باز کردن موهایتان باعث می‌شود بافت موهایتان ضخیم‌تر و پرپشت‌تر به نظر برسد. راه دیگر این است که موها را بدون تغییر رها کنید و بافتی قوی داشته باشید. یکی دیگر از مدل های بافت موهای بلند، بافت افرو است که موها را پرپشت و جذاب جلوه می دهد.

بافت مو با قسمت میانی برای موهای کوتاه

وقتی به پایین سر و تقریباً به انتهای موهای خود رسیدید، موهای خود را به صورت یک بافت سه گانه ساده ببافید. هر یک از انگشتان خود را همانطور که در فیلم می بینید حرکت دهید تا موها را ببافید. و سپس انتهای موهای خود را با هدبند ببندید. برای اینکه کش را نامرئی کنید، از کش همرنگ موهایتان استفاده کنید.