گزارش زومجی از بزرگ‌ترین مجموعه اتاق فرار در ایران زومجی | allescape

توجه داشته باشید، برای اینکه بتوانید در مدت زمان کوتاه به رمز برسید، لازم است تمام افراد تیم هر چیزی که در ذهن دارند را با صدای بلند اعلام کنند. حتی خنده دارترین حدسیات خودتان را با صدای بلند باید اعلام کنید چون در بسیاری از مواقع جرقه ای در ذهن سایر افراد ایجاد می کند و به نتیجه نهایی خواهید رسید. شما در مجله اتاق فرار می توانید بهترین اتاق های فرار کشور را مشاهده، انتخاب و به صورت انلاین و تلفنی رزرو نمایید. به طور خلاصه می توان گفت در این اتاق فرار برای تمام کارهای اشتباهی که در طول عمرتان انجام داده اید مجازات خواهید شد، مگر اینکه بتوانید معماهای مختلف را حل کنید.

بهترین اتاق فرارهای شرق تهران

به‌طور حتم مواجه‌شدن با موجودات فضایی می‌تواند بسیار جالب باشد، حتی اگر این تجربه در تخیل یا محیطی تم اتاق فرار غیرواقعی صورت بگیرد. داستان از این قرار است که مردی از سر جنون دو فرزند و همسر باردار خود را می‌کشد. از این دسته اتفاقات مدت زیادی است که در شهر رخ می‌دهد و به‌گونه‌ای می‌توان گفت تبدیل به یک بیماری فراگیر بین مردم شده است. شما قرار است به خانه اولین مبتلا بروید و سرنخ‌هایی در چهار شب مختلف به دست آورید. اگر علاقه به یک فضای پیچیده و کمی چالشی برای هر فردید، این اتاق فرار به‌شدت به شما پیشنهاد ‌می‌شود زیرا نه‌تنها شما از نظر گروهی بلکه از نظر انفرادی نیز می‌توانید خود را محک بزنید.

گزارش زومجی از بزرگ‌ترین مجموعه اتاق فرار در ایران زومجی | allescape

اتاق فرار آخرین نفر محصول سال ۱۴۰۰ است و اولین اتاق فرار ترسناک با تم مدرسه به شمار می‌آید. مجموعه اتاق ‌فرارهای اسکیپ‌می با هم‌فکری و همکاری جمعی از فارغ‌التحصیلان مدرسه علامه حلی تهران از تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ آغاز به کار کرد. یکی از اولین اتاق فرارهای ایران نیز متعلق به این مجموعه است؛ اتاقی به نام فرار از زندان که در تاریخ دوم خرداد ۱۳۹۷ تاسیس شد.

۳. اتاق فرار دیویدف (مافیا باز)

اینجا آدرسی بود که برای تهیه گزارش و نشستن پای صبح متولیان اولین و بزرگ‌ترین مجموعه اتاق فرار در ایران به آن سر زدیم. به محض ورود با حیاطی بزرگ روبه‌رو شدیم که اتاق انتظاری برای بازیکنان در حال ساخت بود. از پله‌ها که بالاتر رفتیم به طبقه اول رسیدیم، جایی که لوگو مجموعه escaperoom.ir و طرحی از بازی‌هایی که کار کردند روی دیوار به چشم می‌خورد. کرج که به شهر همه رنگ معروف است، با مترو تا تهران فقط ۴۵ دقیقه فاصله دارد. اتاق فرار کرج ادعا می­‌کند که اولین و بزرگ­ترین اتاق فرار ایران است.

  • برای کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو اتاق فرار اوراکل با شماره زیر تماس بگیرید.
  • بله، اتاق فرارهایی که ژانر ترسناک دارند دارای محدودیت سنی بالای ۱۶ سال هستند.
  • توجه داشته باشید که اگر صرفا برای ترسیدن بازی می‌کنید، کابوس مناسب شما نیست.
  • باید وسایل لازم نیافیلیکس فاگ را در عرض ۶۰ دقیقه در چمدان قرار دهید تا این شخص بتوانید به قطار برسد و سفر خود را آغاز کند.
فضای اتاق فرار تابوت به‌صورت دلهره‌آور و خاص طراحی شده و یکی از دشوارترین بازی‌های این مجموعه است. حالا زمان آن است که شما با هوش و خلاقیت خود و دوستانتان از دست این قاتل جان سالم به در ببرید و توجه داشته باشید که زمان شما محدود است که این موضوع جذابیت و استرس بازی را دوچندان می‌کند. بدون شک صداگذاری حرفه‌ای و ترسناک و دکوراسیون جالب این مجموعه هیجان بازی را برای شما چندین برابر می‌کند. استاندارد سنی برای ورود به فضای بازی اتاق‌های فرار ۱۴ سال بوده و اگر سناریو و محتوای بازی ترسناک باشد، حداقل سنی ۱۷ سال است.

اتاق فرار شبی که ماه کامل شد