گردگیر ناخن چیست و چگونه استفاده می شود؟

برای زدن پودر اکلیلی روی لاک ژل، ابتدا باید دو لایه از لاک مورد نظر خود را بمالید و هر لایه را در دستگاه UV یا LED خشک کنید. بعد از این مرحله کار اصلی شما شروع می شود.

استفاده از این پودرهای رنگی زیبا بسیار ساده است. اولین کاری که باید انجام دهید این است که روش کاشت یا طراحی ناخن خود را انتخاب کنید. چه کاشت اکریلیک انجام دهید، چه کاشت ژل یا ناخن ژل، می توانید از این محصولات زیبا استفاده کنید. در ادامه با نحوه استفاده از پودر اکلیلی روی لاک ژل همراه باشید.

راه های زیادی برای طراحی و زیباتر کردن ناخن ها وجود دارد. استفاده از ژل دیسکو ناخن، بافر ناخن، ابزارهای مختلف طراحی مانند نوار طراحی، نگین و …. می تواند خاص ترین ایده های ذهن شما را به واقعیت تبدیل کند. اما یکی از محبوب ترین و جذاب ترین ابزار طراحی ناخن که برای هر سبک و سلیقه ای قابل استفاده است، گردگیر ناخن نام دارد. داستر به ناخن های شما درخشندگی بی نظیری می دهد و برای کسانی که عاشق زرق و برق هستند، انتخابی عالی است.

آموزش طراحی ناخن

آموزش طراحی ناخن


اخذ دیپلم فنی و حرفه ای

داستر یا پودر داستر نوعی پودر اکلیلی است که درخشندگی فوق العاده ای به ناخن های شما می دهد. دانه های درشت این نوع تاج، بافت و زیبایی فوق العاده ای روی ناخن ایجاد می کند. پودر داستر را می توان بعد از کاشت اکریلیک، کاشت ژل یا ژل ناخن استفاده کرد.

انواع گردگیر ناخن

سپس به آرامی به کناره های ناخن ضربه بزنید تا پودر اضافی آن پاک شود. سپس با یک برس کوچک فن دار تاج های ناخن را با لمس های بسیار نرم ثابت کنید و به مدت 30 تا 60 ثانیه در دستگاه قرار دهید. پس از خشک شدن لایه رویه زیر اکلیل ها، یک لایه دیگر از تاپ کوت را روی تاج ها بمالید و دوباره خشک کنید.


ثبت نام و مشاوره رایگان

پس از این مرحله دست خود را به ناخن بکشید. اگر زبری گلدسته را احساس کردید، یک لایه دیگر از ژل رویه بمالید. زیرا ژل باید کاملاً تاج ها را بپوشاند تا جایی گیر نکند و به مرور زمان از بین نرود و ظاهر ناخن را خراب نکند. بعد از زدن لایه دوم تاپ کت، سطح ناخن را با یک سواب الکلی پاک کنید و کارتان تمام است! ناخن براق و زیبای شما آماده است.

مدل های طراحی ناخن با گردگیر پر

ناخن گیر سفید
ناخن گیر سفید
پودر تاج ناخن رنگی
طراحی ناخن تاجی
پودر نقره
پودر نقره
تاج ناخن ombre
تاج ناخن ombre
داستر لاک سبز
داستر لاک سبز
طراحی ناخن با گردگیر پر
طراحی ناخن با تاج بزرگ
گردگیر لاک صورتی
گردگیر لاک صورتی
داستر در لاک طلایی
داستر در لاک طلایی
کاشت ناخن با گردگیر پر
کاشت ناخن تاج
رنگ گردگیر لاک
زیباترین رنگ داستر لاکی
لاک ناخن ژل با گردگیر پر
طراحی ناخن سرخابی
تاج ناخن نقره ای
تاج ناخن نقره ای
طراحی ناخن خانه

امروزه انواع مختلفی از رنگ های گردگیر ناخن در اندازه های مختلف وجود دارد. شما می توانید یک رنگ را انتخاب کنید و آن را به تمام یا بخشی از ناخن های خود بزنید. همچنین می توانید چندین رنگ را ترکیب کرده و یک گردگیر هفت رنگ فوق العاده جذاب بسازید.

نحوه استفاده از گردگیر ناخن

منبع: etsy

اگر به طرح های روشن و رنگارنگ علاقه مند هستید و یا به دنبال طراحی ناخن جذاب هستید، حتما این محصولات کوچک زیبا را امتحان کنید. برای آشنایی بیشتر با گردگیر ناخن و کاربرد آن و همچنین شناخت زیباترین مدل های آن در این مطلب با ما همراه باشید.

گردگیر ناخن چیست؟

ابتدا یک لایه ژل رویه بمالید و در حالی که هنوز خیس و چسبناک است تاج ها را روی آن قرار دهید. مقدار اکلیل بستگی به ذائقه شما دارد. می توانید از مقدار کمی اکلیل برای روشن کردن رنگ زمینه ناخن خود استفاده کنید. همچنین می توانید آن را روی ناخن پر کنید و کل لاک پایه را بپوشانید.