گام های کوتاه در مقابل موهای پر

در این مقاله در مورد نحوه کوتاه کردن مو به طور کامل صحبت خواهیم کرد. مدل موی کامل یکی از مدل های قدیمی و پرطرفدار است که امروزه نیز طرفداران زیادی دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کوتاه کردن موها با ما همراه باشید.

نحوه کوتاه کردن مو به سبک پر

1. موها را تقسیم کنید

به نظر شما مدل موی پر کهنه شده است یا همچنان می تواند یک مدل جذاب و به روز باشد؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

ابتدا موها را از وسط جدا می کنیم. سپس مانند ویدیو یک دسته مو از یک طرف مو جدا می کنیم. بقیه موها را با استفاده از گیره می بندیم. برای کوتاه کردن موها به این صورت باید موهایتان خشک باشد. نکته بسیار مهم این است که سعی کنید تارهای مو را نازک نکنید تا موها حالت زیبایی پیدا کنند.

2. کوتاه کردن موها را از جلوی سر شروع کنید

موها را شانه کنید. بررسی نهایی را انجام دهید و در صورت وجود هرگونه ناهماهنگی و موهای بلندتر یا کوتاه‌تر، قسمت‌های اضافی را کوتاه کنید.


ثبت نام و مشاوره رایگان

فهرست مقالات

  1. نحوه کوتاه کردن مو به سبک پر
  2. زیباترین مدل های جلو با موهای پر
برای شروع این مدل موی کوتاه، از بالای موها از کوتاه به بلند کوتاه کنید. این کار را با دقت انجام دهید زیرا اگر برعکس انجام شود، یعنی برش های شما از بلند به کوتاه شود، نتیجه بسیار بد و نامناسب خواهد بود. برای این کار به یک شانه نیاز دارید که طبق ویدیو باید از بالای مو با زاویه از کوتاه به بلند به جایی که می خواهید موها را کوتاه کنید پایین بیاورید. دقت کنید که پس از انتخاب نقطه صحیح، به هیچ وجه شانه را حرکت ندهید. و حالا شروع به کوتاه کردن موهای خود از کوتاه به بلند کنید.

3. اکنون زمان کوتاه کردن بقیه موها است

الهام علیزاده

یک دسته از بقیه موها را در همان سمت جدا کنید. موها را چند بار شانه کنید و قسمت مناسب برش را انتخاب کنید و شانه را در این قسمت نگه دارید و کوتاه کنید. بقیه موها را به همین ترتیب کوتاه کنید.

4. بررسی نهایی را انجام دهید

منبع wikihow

حالا کار شما تمام شده است و می توانید از موهای پردار خود لذت ببرید.

زیباترین مدل های جلو با موهای پر

موهای جلوی کوتاه دخترانه
موهای جلوی کوتاه دخترانه
مدل کوتاه در مقابل موهای پیچ خورده
مدل کوتاه در مقابل موهای پیچ خورده
مدل جلوی موی کامل برای عروسی
مدل موی مجعد زیبا
مدل موی جلو یک طرفه
زیباترین مدل مو با چتری
مدل موی کوتاه جلو زیر شال
مدل موی کوتاه جلو زیر شال

مو یکی از ویژگی های زیبایی است. اما عناصر مختلفی وجود دارد که بر زیبایی آن تأثیر می گذارد. این عناصر شامل تمیزی مو، آراستگی، مدل مو و غیره است. اگر به دنبال تغییر در چهره خود هستید، می توانید از موهای خود استفاده کنید. کوتاه کردن مو، رنگ کردن، فر کردن یا صاف کردن موها همگی در تغییر چهره شما موثر هستند. شما می توانید بدون آسیب رساندن به موهای خود، صورت خود را تغییر دهید و تغییر دهید، می توانید از مدل های کوتاه مختلف مانند کوتاهی موی کامل جلو، مدل موی چند لایه، مدل موی باب، مدل موی پیکسی و غیره استفاده کنید.