کرم پودر دائم چیست ؟

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مجله خبری makeupa لطفا به بازدید از وب مجله خبری makeupa سایت ما.

ایجاد ناصافی، کلوئید یا گوشت اضافه برای همهی افراد به ویژه افراد با پوست حساس بسیار شایع است. شاید مشتاق باشید عمل کاشت ناخن با پودر را روی ناخن های خود یا ناخن های دیگران انجام دهید اما قبل از آن بهتر است نسبت به آلرژی داشتن یا نداشتن به آن مطمئن شوید. باید چندین بار تمرین کنید تا نسبت صحیح برداشت مواد را بدست آورید. اگر دورهی درمان را به طور کامل انجام دهید، پوست شما بین ۲ تا ۳ درجه روشنتر خواهد شد. این تکنیک با استفاده از روش میکرونیدلینگ همراه با سوزنهای نانو، پیگمنتهای طبیعی را به زیر پوست تزریق میکند. نام اصلی این تکنیک در ایران با نامهای کرم پودر دائم یا مزووایت شناخته میشود. از آن جایی که در این نوع خاص از کاشت ناخن، انتهای آن به رنگ خود ناخن تبدیل میشود و باعث میشود با شد ناخن ها، طراحی بیبی بومر ناخن زیبایی خود را از دست نداده و بسیار طبیعی تر به نظر می رسد. شاید لازم باشد که بیشتر از یک گلوگه آکریلیک در انتهای براش استفاده کرد. به این منظور باید آن را در استون خالص قرار دهید تا تمیز شود. را تا حد زیادی افزایش میدهد.

پودر لیکوئید و آکریلیک: لیکوئید مایع و آکریلیک باید با هم مخلوط شود تا مواد برای تشکیل پودر تولید شود. سوهان کشی ناخن ها: از یک سوهان برقی ناخن استفاده کنید تا سطح ناخن کمی زبر و خشن شوند و از حالت براقی دربیایند. استفاده از کاور ناخن هم یک سطح دیگر ایجاد کرده و باعث استحکام آن میشود و هم ناخن ها را صاف تر و براق تر میکند. نباید آن قسمت یک سطح خشن ایجاد شود. قلمو یا براش را داخل ظرف مواد کاشت قرار داده و خوب آن را آغشته به مواد کنید. ترکیبات پودر و مواد کاشت ناخن را حتما بررسی کنید تا حاوی EMA باشد. با این روش شما از زدن کرم پودر به مدت ۶ تا ۸ ماه بینیاز میشوید! بر روی فرمر ها ابعاد ئ اندازه های متفاوتی نیز مشخص شده است که باعث میشود تا ناخن کار با توجه به سلیقه شما اندازه ناخن هایتان را به راحتی تعیین کند. دستگاه میکروپیگمنتیشن باید دارای کارتریج و مواد یکبار مصرف برای هر شخص باشد تا انتقال بیماریهای پوستی را به حداقل برساند.

اگر تزریق کرم پودر دائم در مراکز غیر مجاز و غیر بهداشتی و توسط افراد غیر متخصص باشد، عوارض زیادی را به دنبال خواهد داشت. استفاده از دستگاههای آلوده و غیر مجاز، احتمال انتقال بیماریهای بسیار زیادی همچون ایدز، سل، هپاتیت، بیماریهای عفونی و میکروبی و … یکی دیگر از عوارض جدی که ممکن است توسط پیگمنتر مبتدی و غیر حرفهای رخ دهد، تغییر رنگ است. ممکن است رخ دهد. کاشت ژل تفاوت چندانی با پودری ندارد و تنها تفاوت آن مواد مصرفی در آن است. کاشت ناخن هلویی را میتوانید در منزل نیز انجام دهید ولی اگر لوازم و وسایل آن را ندارید بهتر است از یک ناخنکار در آرایشگاه کمک بگیرید. زمانی که براش آغشته به مواد شد برای جلوگیری از برداشت اضافه، مواد را برش دهید. این مشکل معمولا ۲ هفته پس از تزریق اتفاق میافتد و اگر سریعا به شخص حرفهای مراجعه نکنید، امکان تعویض دوبارهی رنگ، مشکل جدیتری برای شما خواهد شد!

بنابراین حین انجام این کار مطمئن شوید که در محیط انجام شده تهویه مناسب وجود دارد. توجه شود که مراحل انجام کاشت بیبی بومر همانند کاشت ناخن پودری مبیباشد اما در آن از دو رنگ پودر باید استفاده شود و کاشت ناخن بهتر است طوری انجام می شود که بر روی ناخن ها حالت هایلایت به وجود می آید. سپس شاهد درد، خونریزی، تاولهای بزرگ و برجسته خواهید بود و درمان هر یک از این عوارض زمان بر و پر هزینه است. همچنین اعمال فشار بر پوست باید در کمترین حد ممکن و بدون خونریزی انجام شود؛ در غیر این صورت عوارض شایعی همچون زخم، خونریزی، التهاب پوستی، تغییر رنگ، ایجاد گوشت اضافه، واکنش بدن به جسم خارجی و … از خطرناکترین عوارض کرم پودر دائم، واکنش بدن به جسم خارجی است. ممکن است بدن شما با رنگها همانند یک جسم خارجی برخورد کند و واکنش نشان بدهد. کرم پودر دائم میزان ملاتونین سازی در پوست کاهش می دهد و کمک به رفع چینوچروک می کند.