کارآموزی خودآرایی با دیپلم فنی حرفه ای


کارآموزی خودآرایی با دیپلم فنی حرفه ای

پس از اتمام دوره خود آرایشی می توانید چندین مدل آرایش روزانه و آرایش مناسب مراسم را به صورت استادانه و حرفه ای روی صورت خود اجرا کنید. در نهایت پس از شرکت در آموزش خود آرایشی چهره، شما می توانید از رفتن به آرایشگاه برای همه رویدادها اجتناب کنید.

<strong>سالن زیبایی ویونا</strong></p>
<p>بهترین سالن زیبایی شرق تهران” class=”wp-block-coblocks-author__avatar-img” src=”https://www.arayar.com/wp-content/uploads/2023/02/مجموعه- زیبایی-ویونا- 1.jpg”/></figure>
<div class=سالن زیبایی ویندر دوره آموزشی خود آرایشیدانشجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش دیده و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و اخذ گواهینامه رسمی این ارگان آماده می شود. این دوره به دانشجو این فرصت را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگیری موضوعات تدریس شده، مستقیما وارد بازار کار شود. در درس ها خود آرایشینحوه استفاده صحیح از تمامی وسایل آرایش آموزش داده شده است. علاوه بر این هنرجو پس از اتمام دوره می تواند رنگ ها را بهتر تطبیق دهد و ترتیب صحیح انجام گریم های مختلف را بیاموزد.
از آنجایی که این دوره بر آرایش صورت هنرجو تاکید دارد، آرایش های مختلف مناسب صورت او شامل رفع لک های صورت با آرایش و رفع مشکلات پوستی با آرایش می باشد. همچنین دانش آموز با ارائه نکات آرایشی کوچک نحوه زدن مژه، کانتورینگ و سایر لوازم آرایشی را یاد می گیرد.

بعد از گذراندن این دوره چه توانایی هایی کسب خواهید کرد؟

آموزشگاه زیبایی ویونا دوره های آموزشی مختلفی را با بهترین و مجرب ترین اساتید برای شما برگزار می کند. در این دوره ها بهترین و جدیدترین متدهای روز دنیا به شما عزیزان آموزش داده می شود. افراد پس از گذراندن این دوره گواهی معتبر از سازمان فنی حرفه ای و قابل ترجمه دریافت خواهند کرد. در این مقاله در مورد آموزش صحبت می کنیم خود آرایشی ما توضیح کاملی از مدرسه ویونا داده ایم. با ما در سایت آرایار همراه باشید.

آموزش سرفصل های این دوره

  • آرایش روز و شب
  • مسواک زدن
  • بافت جلوی سر
  • کانتورینگ
  • اصلاح و ابرو
  • رنگ ابرو
  • همکاری میدانی خود آرایشی

در کلاس آرایش در مدرسه ویونا چه اتفاقی می افتد؟

بهترین سالن زیبایی شرق تهران