پیش بینی قیمت ارز ماتیک (Polygon) در سال 2022، 2022 و سال های بعد

طبق پیشبینیهای انجام شده توسط کارشناسان وبسایت دیجیتال کوین پرایس، ارز ماتیک در سال 2021 با قیمت میانگین 2.5 دلار به پایان خواهد برد. اکنون پس از صحبت درباره پیش بینی قیمت ارز دیجیتال Polygon در سال 2022 میخواهیم در ادامه بحث پیش بینی قیمت ارز ماتیک (Polygon) درباره همین موضوع در سال 2023 صحبت کنیم. بنابراین، بسیاری از معاملهگران و سرمایهگذاران کریپتو در مورد اینکه آیا زمان نگهداری یا فروش کریپتو با قیمت مناسب فرا رسیده است سردرگم هستند. اگر نکته یا مسئلهای وجود دارد که به آن نپرداختیم، خوشحال میشویم آن را با ما در میان بگذارید. هر کسی که به اتریوم و مجموعه پروژههای آن علاقه دارد احتمالاً به Matic علاقه دارد. علاوه بر این، دو مشکل مهمی که بلاک چین اتریوم با آن مواجه است، یعنی کارمزد تراکنش های بالا و زمان کند تراکنش اهدافی است که این بستر ادعای رفع آن را دارد.. در اصل، اتریوم را به عنوان اینترنت بلاک چین ثابت می کند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مجله خبری makeupa لطفا به بازدید از وب سایت ما.

برای انجام این کار، باید پشتیبانی بیشتری در سطح Fib در 2.26 دلار ایجاد کند. اگر MATIC سطح پشتیبانی را در حدود 200-MA نگه دارد، خریداران زمان و ثبات کافی خواهند داشت تا ماموریت حمله بعدی را در سطح حیاتی 12 دلار انجام دهند. علاوه بر این، نیمه اول سال 2022 رشد سریع تا حدود 8 دلار پیش بینی پذیر است.. ما امروز به طور مفصل درباره پیش بینی قیمت ارز ماتیک (Polygon) ، آینده ارز دیجیتال Polygon و دیگر جزئیات مربوط صحبت کردیم. در این مقاله علاوهبر پاسخ به این پرسش درباره پیش بینی قیمت ارز دیجیتال ماتیک ، آینده ارز دیجیتال Polygon و دیگر موارد مرتبط بیشتر صحبت خواهیم کرد. آیا توسعه و تغییرات اخیر در بلاک چین MATIC به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال کمک می کند؟ Polygon با موفقیت بلاک چین محدود اتریوم را به یک شبکه بلاک چین باز تبدیل می کند که توسط بسیاری قابل استفاده است. اگر پروژه به گام های رو به جلو ادامه دهد، موفقیت آنها اجتناب ناپذیر است و در نتیجه دارندگان Matic به طور قابل توجهی سود خواهند برد. به طور مشابه، میانگین زمان تایید بلوک قابل توجه دو ثانیه در هر تراکنش را به دست آورده است. در نتیجه، ممکن است در هر زمان معینی منجر به برگشت قیمت شود.

در چهار سال آینده، قیمت MATIC می تواند تا 35 دلار افزایش یابد. در واقع، قیمت MATIC پس از لیست Coinbase Pro در تاریخ 18 می 2021 به بالاترین قیمت تاریخش یعنی 2.68 دلار رسید. این قیمت در سال 2022 3 دلار، در سال 2023 3.65 دلار، در سال 2024 4.51 دلار و در سال 2025 5.22 دلار خواهد بود. علاوه بر این، این موارد بلافاصله با نوسانات و اصلاحات همراه است. هم اکنون، Polygon دارای 65000 تراکنش در ثانیه در زنجیره جانبی خود است. در غیر این صورت، خرسها (حالت نزولی بازار) ممکن است دست برتر را به دست آورند و MATIC را به قلمرو خود بکشانند. Polygon اولین پلتفرم با تنظیم مناسب و آسان برای مقیاس بندی اتریوم و توسعه زیرساخت است. فناوری Polygon کارایی را در بلاک چین اتریوم بهبود بخشیده است. Matic امکان اتصال شبکههای بلاک چین را فراهم می کند، یک راه حل مقیاس پذیر که سرمایه گذاران را از عملکرد آینده Matic اطمینان می دهد. Polygon، که قبلاً شبکه Matic بود، یک سرمایه گذاری پایدار توسط علاقه مندان به ارزهای دیجیتال در نظر گرفته شده است. بنابراین، برای افق زمانی طولانی، سرمایه گذاران باید مراقب باشند و بدانند چه زمانی باید خارج شوند.

علاوه بر این، در بازه زمانی روزانه، MATIC یک الگوی اسکالوپ صعودی را نشان میدهد. این امر نشان میدهد که MATIC طبق پیشبینی، احتمال بالایی برای رسیدن به ATH جدید در پنج سال آینده را دارد. بنابراین ادعای بیجایی نخواهد بود اگر بگوییم آینده ارز دیجیتال Polygon مثبت است. در مقابل، برخی از ارزهای دیجیتال نیز کاهش قیمت داشتند. علاوه بر این، اخیراً بازار کریپتو در یک حرکت نزولی قرار دارد و اکثر ارزهای دیجیتال درحال از دست دادن سود قبلی خود هستند. قیمت Matic در طول سال ها افزایش یافته است و علاقه علاقه مندان به ارزهای دیجیتال را برانگیخته است. با پیشرفت های مداوم در اکوسیستم MATIC و همچنین در کل بازار ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن MATIC به ارتفاعات جدیدی باشیم. اولاً، هر پروژه بلاک چین به یک زیرساخت امنیتی امن نیاز دارد، شبکه Matic از مجموعه ای از ویژگی های اتریوم مانند یک جامعه فعال و پر جنب و جوش، سیستم های امنیتی مستقر و شفافیت بهره می برد. شبکه Matic از Polygon SDK منحصر به فرد خود برای ایجاد برنامه های غیرمتمرکز تعاملی بر روی پلت فرم DeFi استفاده می کند. در شبکه Polygon، تراکنش ها با استفاده از سکه Matic تسویه می شوند.