هیدروفیشیال چیست ؟

هیدروفیشیال میتواند پوست را نرم کند و درخشش را به آن هدیه دهد. با جوش و آکنه دست و پنجه نرم میکنید. هیدروفیشیال یا هیدرودرم صورت یک روش درمانی احیاکننده و جوانکننده پوست است که صورت را نرم و شفاف میکند. بهترین ویژگی هیدروفیشیال این است که دوره نقاهت ندارد و تأثیر آن بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود. چین و چروک و خطوط ریز روی صورتتان مشاهده میکنید. با این وجود، ممکن است بعد از انجام این روش درمانی کمی قرمزی روی صورت خود مشاهده کنید یا احساس کنید پوستتان حساس شده است. تا چند روز پس از هیدرودرم پوست از مصرف محصولات حاوی رتینول اجتناب نمایید. قلم هیدرودرم چند سَری مختلف دارد که استفاده از هر یک از آنها عمل خاصی را روی صورت انجام میدهد. مکش قلم هیدرودرم آلودگیها را از بین میبرد و منافذ پوست را به طور کامل پاکسازی میکند. سپس به کمک خاصیت سایندگی ملایم قلم هیدرودرم، از پوست لایه برداری صورت میگیرد. برای پوشاندن ناحیه هیدرودرم شده میتوانید از ضد آفتابهای حاوی SPF بالا (حداقل ۴۰) و وسایل محافظتی مانند چتر و کلاه های لبهدار استفاده نمایید.

انجام هیدرودرم صورت آنتی اکسیدانهای اساسی، پپتیدها و مواد آبرسان (مانند اسید هیالورونیک) را به پوست تزریق میکند. اما چرا سلامت خود را با این مواد شیمیایی به خطر بیاندازیم؟ این روش درمانی با استفاده از دستگاهی به نام «قلم هیدرودرم» در چهار مرحله انجام میشود. چهار مرحله هیدروفیشیال شامل پاکسازی، لایه برداری، بیرون کشیدن سلولهای مرده و آبرسانی پوست است. هنگامی که چربی اضافی و سلولهای مرده روی سطح پوست و همچنین در اعماق منافذ قرار دارند، پوست فرد کدر و ناهموار به نظر میرسد. هیدرودرم پوست را محکم میکند، سلولهای مرده را از بین میبرد، اندازه منافذ باز را به حداقل میرساند و باعث میشود پوستتان جوانتر به نظر برسد. در آخر نیز سرمها و لوسیونهای حاوی هیالورونیک اسید، آنتی اکسیدانها، مواد مغذی و مواد ضد چروک به عمق منافذ پوست تزریق میگردد. بسیاری از افراد برای رسیدن به این هدف به استفاده از محصولات پوستی تولید شده با مواد شیمیایی فراوان روی میآورند؛ غافل از اینکه چنین محصولاتی نه تنها برای پوست، بلکه برای تمام بدن زیانبار خواهند بود. با توجه به مواردی که در این مطلب بیان شد، هیدروفیشیال برای پوست فواید بسیاری دارد و جای تعجب نیست که در میان مردم محبوب شده است. مواردی از این دست کاملاً موقتی بوده و بعد از مدت کوتاهی از بین خواهد رفت.

از این رو، بهتر است ابتدا مواد موجود در سرمها و لوسیونها را بررسی کرده و سپس به سراغ انجام این روش بروید. از آنجایی که این مواد تنها در سطح پوست قرار نگرفته و به عمق پوست راه مییابند، به سرعت جذب شده و اثر خود را بر جای میگذارند. در صورتی که به مشکلات و بیماریهای پوستی خاصی دچار نیستید، این روش را امتحان کنید. هیدروفیشیال که هیدرودرم صورت نیز نامیده میشود، یک روش غیر تهاجمی و غیر لیزری است که برای شما پوستی نرمتر، شفافتر و جوانتر به ارمغان میآورد. به طور کلی، هیدروفیشیال برای اهدافی مانند: کاهش چربی پوست، درمان آکنه، رفع انسداد یا بزرگی بیش از حد منافذ، درمان لکهای پوستی و رفع خالهای تیره کاربرد دارد. نوع سرمهای مورد استفاده در طول هیدروفیشیال بستگی به خواسته شما دارد؛ برای مثال سرمهایی که برای درمان آکنه به کار میروند از سرمهای مورد استفاده برای رفع چین و چروک متفاوت خواهد بود. دلیل این امر این است که ناحیه تحت درمان ممکن است مستعد آسیب آفتاب باشد.

البته باید توجه داشت که افرادی که دچار بثورات فعال پوستی، زخمهای باز روی صورت، آفتاب سوختگی یا روزاسه هستند؛ باید از انجام این روش خودداری نمایند. حداقل تا دو هفته پس از هیدرودرم صورت، از لایه برداری پوست و استفاده از محصولات مراقبت از پوستی حاوی انواع اسیدها پرهیز نمایید. به همین علت این روش میتواند بخشی از روتین مراقبت از پوست ماهانه شما باشد؛ بدون اینکه به درس یا کار شما لطمه وارد کند. در این مقاله از سایت ایده آل مگ همه اطلاعات لازم را درباره این روش شگفتانگیز بیان کردهایم. آیا این روش برای من مناسب است؟ این روش درمانی برای انواع پوست مناسب است و حتی اگر پوست حساسی دارید نیز میتوانید آن را امتحان کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید نتیجه این روش فوری است و نیاز نیست ماهها برای دیدن تغییرات پوست خود صبر کنید. هیدرودرم پوست همچنین برای بانوان باردار نیز توصیه نمیشود.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مجله خبری makeupa دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.