نمونه سوالات آیین نامه بیسوادی با جواب 1401 ️ ویرگول | driveing

توصیه می کنیم از تست های شبیه سازی شده که در ابتدای همین صفحه وجود دارد استفاده کنید. گرفتن گواهینامه رانندگی چندین مرحله آزمون دارد که مرحله دوم و بعد از آزمون مقدماتی آیین نامه،امتحان اصلی می باشد. شما بعد از شرکت در کلاس های آموزش عملی رانندگی مجاز به شرکت در آزمون آیین نامه اصلی می باشید . خواندن این پکیج بسیار آسان بوده و قبولی شما در امتحان آیین نامه تضمین میکند . نمونه ای از سوالات امتحان آیین نامه رانندگی (جدید جدید جدید ) را میتوانید در تصاویر زیر ببینید . مرحله اول دریافت گواهینامه راهنمایی و رانندگی، شرکت در آزمون کتبی آیین نامه است.

مهمترین سوالات آیین نامه بیسوادی کدام هستند؟

نمونه سوالات آیین نامه بیسوادی با جواب 1401 ️ ویرگول | driveing

به علاوه پس از شرکت در آزمون آنلاین می توانید اطلاعات کاملی از عملکرد خود به دست بیاورید. همین نکته باعث می شود که شما به خوبی از نقاط ضعف و قوت خود آگاهی پیدا کنید. اگر در این آزمون قبول شوید، در گام بعدی می توانید در آزمون شهری نیز شرکت کنید. ولی در صورت عدم پذیرش باید دوباره در آزمون شرکت کنید تا زمانی که بتوانید نمره قبولی را بدست آورید. همچنین در انتهای این مطلب میتوانید نظرات دوستانی که سوال های گواهینامه ما را تهیه کرده اند را بخوانید شما نیز در صورت تهیه سوالات نتیجه امتحان را چه مثبت و چه منفی در بخش نظرات این مطلب به اطلاع ما برسانید .

نمونه سوالات آیین نامه اصلی رانندگی

دانلود رایگان کتاب آیین نامه راهنمایی و رانندگی سال 1400 با فرمت PDF به صورت کامل و با بالاترین کیفیت ممکن. علاوه بر خواندن نمونه سوالات سایت خواندن کتاب آموزش آیین نامه راهنمایی و رانندگی پایه … با دانلود این سوالات آیین نامه اصلی قبولی ۱۰۰٪ تصمینی در آزمون آیین نامه اصلی راهنمایی و رانندگی را تجربه کنید …

برای یادگیری بیشتر این بخش و همچنین خواندن سوالات و مثال های فراوان از این بخش روی لینک حق تقدم در رانندگی کلیک کنید. در این سایت به هیچ عنوان سوالات متفرقه و ساختگی وجود ندارد. به همین دلیل با خواندن همین سوالات قبولی شما بدون ریسک ۱۰۰ درصد قبولید. این سوالات توسط افسر راهنمایی و رانندگی به صورت تشریحی توسط پروژکتور پرسیده می شود. علاوه‌ براین بسیاری از افراد دوست دارند بدون پرداخت کردن هزینه به آنچه که می‌خواهند دست یابند.

نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب رایگان

در پایان یک سرهنگ نیروی انتظامی از شما آزمون عملی را برگه امتحان آیین نامه رانندگی سایت درایوینگ اخذ می­نماید. البته احتمالا قبل از آزمون نهایی، شما توسط مربیان آموزشگاه، برای آمادگی لازم تست می­شوید. ممکن است از شما در مورد حق تقدم در چهارراه یا سایر تقاطع ها پرسیده شود بنابراین حتما این بخش را نیز با دقت بخوانید .

  • در این پست از وب سایت آزمون آنلاین آیین نامه راهنمایی و رانندگی ایرانیان (تست درایو)آزمون های آیین نامه همه ساله دارای سوالات تکراری بسیار زیادی هستند.
  • فقط در شرایطی آزاد است که با علائم سبقت مچاز روبرو باشید.
  • نمونه سوالات باید به روز رسانی شود و در صورت اضافه شدن مباحث، بخشی را به صورت مجزا به بخش‌های اضافه شده اختصاص دهد.
  • این سوالات که در کلاس فنی آیین نامه در مورد آن ها توضیح داده شده است .معمولا ۴ تا ۷ سوال از آن ها در آزمون اصلی قرار میگیرد.
  • نکته مهم این است که  این آزمون آیین نامه دارای نمره منفی است و شما باید مراقب باشید بیش از حد سوالات ابهام دار را  تیک نزنید زیرا می‌تواند یک گزینه درست شما را از بین ببرد و شانس قبولی شما نیز کمتر شود.