میکرونیدلینگ سنتی از درپن استفاده میکند

فایده اصلی این روش تحریک کلاژن سازی برای بهبود بافت پوست است . این درمان امن ، بدون درد و موثر است و تولیدالاستین و کلاژن را افزایش میدهد و هیچ عوارضی ندارد . این مراقبت چنین نتایج شگفت انگیزی را در یک جلسه 60 دقیقه غیر تهاجمی بدون درد برای تمام پوست ها به عمل می آورد . این مراقبت به صورت ماهانه در 3 تا 6 جلسه انجام میشود . پس از مراقبت ، مشتری متوجه نتیجه آنی میشود. و باید برای دیدن نتیجه بهتر چند جلسه مراجعه کنید . به چند جلسه درمانی نیاز دارید ؟ شما از جلسه اول تغییر را می بینید و می توانید درست قبل از مراسم مهم آن را انجام دهید. با فشار ماسک به ژل ، گاز دی اکسید کربن آزاد شده و شما احساس سوزن سوزن شدن مجله خبری makeupa میکنید. سپس صورت شما به مدت 20 دقیقه با یک حوله خشک پیچیده می شود. درمان آکنه – به طور موثری مشکلات آکنه را با فعال کردن متابولیسم چربی و گردش خون ، ایجاد تعادل تولید چربی ، تخلیه سموم پوستی و کاهش التهاب برطرف می کند. لاغری و محکم کردن – فسفولیپیدها یکی از اجزای اصلی لایه های پوست بوده که با افزایش تراکم لایه ، استفاده از درمان های کربوکسی اثر لاغری و محکم کننده خواهد داشت .

روشن کننده – کربوکسی گردش خون را فعال کرده و سموم را تخلیه می کند و تأثیر زیادی در روشن کردن پوست دارد. خاصیت ارتجاعی – ژل کربوکسی دی اکسید کربن باعث ارتقا سنتز پروتئین فعال و متابولیسم سلول های پوست میشود . طی سالها و مطالعات بی شمار فواید ضد پیری و ترمیم کننده دی اکسید کربن برای پوست ثابت شده است . این یک روش غیر تهاجمی برای اشباع پوست با دی اکسید کربن است . این مخروط های میکروسکوپی مو مانند سلول های درون اپیدرم را از هم جدا می کنند تا مواد فعال وارد پوست بشوند . غلتک و یا قلم های آرایش 80 درصد بیشتر مواد را وارد پوست کرده و مواد مغذی اساسی را به منظور کلاژن سازی طبیعی وارد پوست میکنند. این نور خطوط ،چین و چروک ها را کم کرده و به تولید کلاژن ، کاهش قرمزی و التهاب کمک میکند و آسیب آفتاب را درمان میکند. نه تنها هایپرپیگمنتیشن را درمان می کند ، بلکه باعث تقویت رنگ پوست نیز می شود. چندین چراغ با رنگ مختلف که هر کدام به منظور هدف خاصی وجود دارد . ال ای دی سبز دارای خاصیت آرام بخش است و در کاهش ملاسما و سایر تغییر رنگ پوست موثر است.

مرطوب کننده – تأمین رطوبت پوست خیلی حیاتی است و علاوه بر این ، حفظ رطوبت در لایه های کراتین پوست برای حفظ خاصیت ارتجاعی اهمیت دارد. آیا ژل کربوکسی نیاز به دوران نقاهت دارد ؟ فواید ژل کربوکسی چیست؟ آیا مراقبت ژل کربوکسیل کار آمد است ؟ آیا درمان ژل کربوکسی بی خطر است؟ درمان ژل کربوکسی برای مراجعین بی خطر است و پوست قرمز یا تحریک نخواهد شدو خطرات شناخته شده ای وجود ندارد. ابتدا ژل کربوکسی روی صورت زده شده و با ماسک فعال کننده پوشیده می شود. با این حال ، نتایج ژل کربوکسی تجمعی است. درمانهای کربوکسی به عنوان یک افزودنی به مراقبت های پوست خیلی موثر هستند . سلول های این لایه سیمان بین سلولی تولید کرده که از تبخیر جلوگیری میکند و پوست را مرطوب نگه میدارد . این ضخیم ترین لایه اپی درم است و سلول های این قسمت حالتی شاخ دار دارند. پوست از سه لایه اصلی اپیدرم ، درم و هیپودرم تشکیل شده است . ضخامت اپیدرم 0.05 – 2.3 میلی متر است. به بررسی یکی از جدید ترین ترندهای زیبایی کره ای یعنی کرم پودر های دائمی یا BB Glow پرداخته است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مجله خبری makeupa دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

در طول مراقبت بی بی گلو یا کرم پودر دائمی، از آرام ترین حالت قلم استفاده میشود تا ناراحتی برای بیمار ایجاد نشود . استراتوم گرانولسوم – در این لایه کراتین ایجاد میشود . استراتوم بازل – لایه زیرین که سلول های قدیمی را تقسیم کرده به سمت سطح پوست سوق میدهد . این مراقبت سطح دیگری از مراقبت پوستی را به وجود آورده . سلول ها وقتی به سطح پوست حرکت میکنند پهن شده و می میرند. افزایش کراتینه شدن سلول های این لایه باعث شده تا این اسم را به او بدهند . این روش پوست را صاف و محکم کرد و لک و منافذ را از بین می برد . از سوزنهای 9،12،24،36 میتوان برای میکرونیدلینگ استفاده کرد ، اما با سرمهای شفاف با بیس اسید هیالورونیک. استفاده از مراقبتهای سوزنی برای پوست یکی از راه های موثر برا درمان پیری خارجی و بازسازی پوست است . این روش از همان حرکت نوسانی برای درمان پوست استفاده می کند ، اما کارتریج آن یک نوک سییکونی 81 را شامل می شود. اکثر پیری ها بیرونی هستند و عواملی مانند تغذیه نادرست ، مصرف مشروبات الکلی ، سیگار ، دارو و رژیم پوستی نامناسب منجر به آن میشود.