معرفی بهترین کتاب های کمک درسی اول ابتدایی 1399-1400 مجله استادبانک | کتابکو

حواسی که در مسیر یادگیری و خواندن و نوشتن کودکان در دوره دبستان بسیار مهم و تعیین کننده‌اند. کتاب دیکته شب اول دبستان، به تالیف فرزانه زنبقی، بهترین راه برای بالابردن نوشتن و صد البته از نوع درست، در کودکان است. همه کتاب ها از همه انتشارات ها با ۲۰٪؜ تخفیف کنکوری های ۹۹، با اطلاعات کافی کتاب بخرید…

پک کنکورد رشته ی تجربی منبع ویژه ی شبیه سازی فضای کنکور انتشارات پرهون

بانک جامع سؤالات مطالعات اجتماعی پنجم ابتدایی با تلاش طاهره آشتیانی، مجموعه‌ای کامل شامل بیش از 600 سؤال متفاوت و بدون تکرار جهت سهولت امر آموزش و یادگیری دانش‌آموزان در درس مطالعات فروشگاه آنلاین کتابکو اجتماعی است. کتاب های کمک درسی تاثیر بسزایی در یادگیری فرزندانتان دارد، به همین دلیل در این مقاله 27 کتاب‌ کمک آموزشی دبستان که بسیار پرفروش هستند را برایتان آورده ایم. مولفان کتاب‌های کمکی به این نکته توجه دارند که آن‌ها را به‌نحوی طراحی کنند که کلیه مطالب موجود در کتاب‌های درسی را پوشش دهند و به مطالبی که مسیر مطالعاتی دانش‌آموزان را منحرف می‌کند، نپردازند. بنابراین شما با خیال راحت می‌توانید کتاب مورد نظر را برای فرزندتان تهیه کنید.

  • کتاب پیک هفتگی اول خیلی سبز جز بهترین کتاب کمک‌درسی اول دبستان با هدف تکرار و مرور هفتگی مطالب آموزشی به‌منظور تثبیت آموخته‌های دانش‌آموزان اول ابتدایی منتشر شده است.
  • خرید کمک درسی اول دبستان با تخفیف و ارسال سریع و رایگان برای همه پایه‌ها و انتشارات.
  • تمرین‌های این کتاب در قالب فعالیت‌های علمی، مشاهده، رنگ‌آمیزی، جورچین، وصل کردن و منطبق با اهداف کتاب درسی طراحی شده است.کتاب کار پوچینو علوم اول دبستان گاج تفهیم و آموزش علوم را برای دانش‌آموزان بسیار آسان می‌گرداند.
  • کتاب های تدریس یار اول دبستان، یکی دیگر از کتاب های کمک درسی برتر اول ابتدایی است.

مولف این کتاب خانمِ نادره معدنی بوده و حجم کتاب 104 صفحه می‌باشد. تمرین‌های کتاب به شکل‌های مختلف مثل جور کردنی، وصل کردنی، گفتگو، رنگ‌آمیزی، فعالیت‌های عملی و غیره طراحی شده است. کتاب «مطالعات اجتماعی پنجم دبستان» به قلم راضیه شریفی نیا شامل نکات مهم و کلیدی درس و مجموعه ای از سؤالات امتحانی و آزمونهای درس به درس و جامع همراه با پاسخ تشریحی است که مشابه سؤالات امتحانی طرح شده و کل کتاب درسی چاپ جدید را پوشش میدهد. چی بخونم، یک بانک کتاب واقعی و سرشار از اطلاعاتی بدردبخور است که قبل از خرید کتاب کمک آموزشی باید بدانید. بعد از یک انتخاب درست، با خیال راحت می توانید برای خرید اینترنتی کتاب از طریق همین سایت اقدام کنید. مطالب و سوالاتی که در کتاب کمک آموزشی دبستان وجود دارد، کاملا سطح‌بندی شده هستند و از درجه آسان تا سخت در دسترس دانش‌آموزان قرار دارند.

توی این مقاله بهترین کتاب های کمک آموزش اول ابتدایی (دبستان) برای 5 درس ریاضی، علوم، فارسی، نگارش و قرآن رو بهتون معرفی میکنیم. کتاب پیک هفتگی خیلی سبز از جمله کتاب های برجسته در این خصوص است. این کتاب شامل سؤالات و تمرین‌های گوناگونی است که به دلیل حجم مناسب آن، زمان زیادی از دانش‌آموز نمی‌گیرد و سبب تسلط و یادگیری مطالب می‌شود. کتاب های تیزهوشان خیلی سبز نیز با گردآوری سؤالاتی در سطح بالاتر، برای آمادگی در آزمون‌های مختلف همچون نمونه و تیزهوشان انتخابی فوق‌العاده به‌شمار می‌رود. کلاس اول دبستان، دروازه ورود کودکان دیروز و دانش آموزان امروز به دنیای علم و دانش است. در نتیجه این پایه تحصیلی علاوه بر خاطراتی که در ذهن همه ما بجا می‌گذارد، به‌‌عنوان پایه و اساس دوران آموزش محسوب می‌شود.

الگوی کنکور دروس اختصاصی رشته علوم انسانی نشر الگو جلد اول

معرفی بهترین کتاب های کمک درسی اول ابتدایی 1399-1400 مجله استادبانک | کتابکو