مراحل بافت مو الگوی زیبا برای آرایشگاه زنانه با سلیقه

بافتن مو یکی از هزاران مدل مو است که هر سلیقه ای را راضی می کند. محبوبیت این مدل مو به حدی است که برخی از کشورها بافت موی خاص خود را دارند یا الگوهای بافت مو منحصر به فرد دیگری طراحی می شود. برخی از انواع بافت مو عبارتند از: بافت مو هلندی، تیغه ماهی، فرانسوی و غیره. شاید در نگاه اول این روش ها کمی پیچیده به نظر برسند، اما با کمی تمرین و دقت می توانید به راحتی بهترین مدل ها را برای موهای خود ایجاد کنید. در ادامه مطلب روش بافت مو را مشاهده خواهید کرد که یکی از زیباترین مدل های بافت مو می باشد.

آموزش بافت مو

بافت موهایتان را به همین ترتیب ادامه دهید. سپس موهای خود را کمی از هم جدا کنید تا ضخیم تر به نظر برسند. در نهایت برای بستن قسمت پایینی موهایتان، قسمت کوچکی از موهایتان را به انتهای بافت مو اضافه کنید و با کش محکم کنید تا بقیه موهایتان را بغل کند و تکان نخورد.

مرحله چهارم (نهایی)

بافت مو انواع مختلفی دارد و اکثر آن ها با تغییر کوچکی در بافت های اولیه و معروف ایجاد می شوند. مانند بافت مو با روبان، بافت مو با قسمت وسط و …، بافتن مو یکی از روش هایی است که برای انواع موهای بلند و کوتاه انتخاب ایده آلی محسوب می شود. بافت بافت مو آنقدر مورد پسند سلیقه های مختلف است که بافت مصنوعی بافت مو نیز تولید و روانه بازار شده است.

مرحله اول

همچنین می توانید موهای پشت سرتان را برای مهمانی ها و مجالس آزاد بگذارید. اگر می خواهید به باشگاه بروید و زیاد ورزش کنید، موهای پشت سر خود را به دو قسمت تقسیم کنید و هر کدام را در یک جهت ببندید. اگر موهای بلندی دارید، می توانید مدل دم اسبی را نیز امتحان کنید.

آخرین کلمه

بافت این مدل مو تقریباً شبیه بافت موهای هلندی است. وقتی موهای خود را به سه قسمت تقسیم کردید، سمت راست مو را از قسمت میانی رد کنید و سمت چپ مو را از قسمت وسط مو رد کنید. نزدیک ترین قسمت مو را به صورت خود بکشید و قسمت جلویی مو را به این قسمت از مو اضافه کنید. و سپس به زیر قسمت وسط مو بروید. از قسمت سوم قسمت دوم بگذرید.

برای اینکه موهای الاستیک خود را نامرئی کنید می توانید از کش موی نامرئی استفاده کنید، اما توجه داشته باشید که کش های پلاستیکی احتمال وز شدن موهای شما را افزایش می دهند. بنابراین اگر می خواهید قیطان برای مدت طولانی روی سرتان بماند، بهتر است از کش های مناسب تری برای بستن انتهای موهایتان استفاده کنید.

مجدداً نزدیک ترین قسمت مو به صورت خود را به موهای خود اضافه کنید و آن را از قسمت میانی رد کنید. در واقع باید هر بار بخشی از موهای جلوی خود را به قسمت اول موهای خود اضافه کنید و به ترتیب بافت موهای خود را ادامه دهید.

سطح سوم

ابتدا قسمت جلوی موهایتان را از پشت موهایتان جدا کنید. برای راحتی، می توانید جلوی موهای خود را جدا کنید. سپس تمام موهای خود را از راست به چپ کوتاه کنید. قسمتی از موهای خود را نزدیک گوش راست تقسیم کرده و به سه قسمت تقسیم کنید.

مرحله دوم


ثبت نام و مشاوره رایگان

بافت موی تله

منبع: یوتیوب