قیمت بلیط اتاق فرار اسکیپ روم جعبه سیاه فاطمی تهران آساتیک-آل اسکیپ

از محبوب ترین کد های تخفیفی که در تخفیفان ارائه می شود می توان به کد تخفیف دیجی کالا، کد تخفیف اسنپ فود، کد تخفیف فیلیمو و کد تخفیف نماوا اشاره کرد. تخفیفان علاوه بر تهران در شهرهای مشهد، تبریز، اصفهان، کرج، شیراز و استان مازندران کد تخفیف آل اسکیپ نیز فعالیت دارد. در سناریو این اسکیپ روم یک دادستان معروف در منزل خود به قتل رسیده است. قبل از این که دادستان کل وارد قضیه شود مقامات انتظامی استان عده ای کارآگاه جنایی خبره را مسئول پرونده کرده اند.

اتاق فرار دارک لرد

یکی دیگر از انواع اتاق فرار مشهد با نام مجموعۀ اسکیپ روم پارادوکس شناخته می‌شود. قیمت اتاق فرار مشهد در مجموعه پارادوکس بسیار مناسب می باشد و این مجموعه برای حضور در بازی به ازای هر نفر ۳۰% تخفیف ویژه در نظر گرفته است. در واقع برای حضور در یک بازی مهیج به جای ۵۰ هزار تومان فقط نیاز است ۳۵ هزار تومان پرداخت شود.

اتاق فرار شالکا

قیمت بلیط اتاق فرار اسکیپ روم جعبه سیاه فاطمی تهران آساتیک-آل اسکیپ در این بازی پارامتری به نام درجه هوشیاری وجود دارد که بعد از چندین اتفاق با آن روبه رو خواهید شد. پیش از اینکه با این المان دچار مشکل شوید، باید از این مرحله عبور کنید. کلیه افرادی که می توانند در این بازی شرکت کنند، شامل چهار تا شش نفر می شوند.

اتاق فرار آزمایشگاه زامبی (ژانر ترسناک- هیجانی)

به وضعیت ترافیکی منطقه بین ساعتهای ۱۶ الی ۲۰ توجه داشته باشید. اتاق فرار یا همان Escape Room (اسکیپ روم) بازی بسیار هیجان انگیزی برگرفته از بازی های کامپیوتری است. اتاق فرار یک بازی گروهی است و نیاز به Team Work برای حل به موقع و مناسب معماها دارد. اتاق ها هر کدام دارای سناریوی متفاوتی به همراه یک دکور متفاوت هستند و گستره وسیعی برای لذت بردن شما را مهیا می کنند. سانس های این اتاق فرار از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۲ شب فعال می باشد و قیمت بلیط برای نفری ۱۱۰ هزار تومان است.

  • زندگی کاووس و همسر او خاتون، بعد از فوت نوزاد تازه متولد شده شان دچار تغییراتی ترسناک و عجیب می شود.
  • اتاق فرار (تنهایی) ارائه شده توسط مجموعه ، این اتاق فرار در محله تهرانپارس تهران واقع شده است.
  • بنا بر نظر برخی دانشجوهای این دکتر، او در حال آزمایش و کار کردن روی یک پروژه مخفیست و به احتمال قوی به کمک احتیاج دارد.

، یک بازی گروهی و تیمی است که قرار است تجربه‌ای خاص و منحصربفرد برای شما و دوستانتان بسازد. پس از آن که درب روی شما بسته شد؛ فرصت محدودی در اختیار دارید تا اتفاقات و چالش‌هایی که بر سر راهتان قرار می‌گیرد را حل کرده و کلید خروج از اتاق را پیدا کنید. پس از رزرو، حتماً با شماره تماس مجموعه که در اختیار شما قرار می گیرد در واتساپ جهت هماهنگی پیام ارسال کنید. در صورت انصراف در شروع یا حین بازی، وجه کامل سانس دریافت می شود.

راس ساعتی که رزرو کردید در لوکیشن بازی حاضر شوید و بعد از دریافت اطلاعات و آماده شدن از بازی لذت ببرید. از بین دوست و آشنا و فامیل یک تیم ۴ تا ۸ نفره تشکیل بدید و یکی رو بعنوان سرگروه انتخاب کنید. و از بین دوستان، خانواده یا همکارانتون میتونن انتخاب بشن تا یک تیم سه تا شش نفره تشکیل بدید. در صفحه پرداخت بانک، مشخصات بانکی خود را وارد کنید تا به صفحه صدور بلیط وارد شوید. در ابتدای ورود به اتاق یک آژیر خطر روشن می شود و اگر در عرض 15 دقیقه آن را خاموش نکنید، پلیس شما را دستگیر خواهید کرد. بعد از این به مدت 45 دقیقه دیگر برای پیدا کردن پول ها فرصت دارید.