فیلم انواع کاشت ناخن در منزل + عوارض

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مجله خبری makeupa وب سایت خود باشید.

استحکام ناخن ها بالا می رود و به راحتی نمی شکنند و خراب نمی شوند. در این روش ناخن ها ضخیم می شوند و حالت طبیعی ندارند. اگر می خواهید بدانید بهترین روش ناخن برای شما کدام است، باید ویژگی های هریک را به طور کامل بدانید. دقت کنید که از مقدار کمی چسب استفاده کنید تا چسب به پوست شما نخورد. اما می توانید برای اطمینان بیشتر، با استفاده از سرسوهان مخروطی دورگیری کرده و سپس با سوهان دستی سطح ناخن و گوشه های را به طور کامل صاف کنید و فرم بدهید. در صورت ناراضی بودن از ناخن های مصنوعی یا بروز آلرژی، می توانید کاشت های ایجاد شده را از بین ببرید. پس از این مرحله میتوانید هر مدل یا طرح ناخن را که مد نظر دارید روی ناخنهایتان پیاده کنید. پس باید همه تجهیزات لازم را تهیه کنید که هزینه بر است. سپس سطح ناخن خود را بوسیله بافر صاف و یکدست کنید.

کسانی که بیماری های عفونی و قارچی دارند نباید ناخن بکارند. این روش مناسب عده ایست که نسبت به مواد شیمیایی به کار رفته در روش پودری و ژلی آلرژی دارند . روش ژلیش ناخن نسبت به پودری گرانتر است. تیپ ناخن را میتوانید مانند روش پودری که در روش قبل توضیح داده شد، به ناخن های خود بچسبانید. ناخن های خود را با سوهان مرتب کنید و مدل نهایی دلخواه خود را به آن بدهید (اگر نمیخواهید از تیپ استفاده کنید). در این روش از تیپ یا فرمر برای افزایش قد ناخن استفاده نمی شود. علاوه بر این، لاک های پایه یا همان بیس کت ها می توانند ناخن های خشک شما را مرطوب کنند، سطح ناصاف آن ها را یکدست و صاف کنند. سپس ناخن های خود را سوهان بکشید و آن ها را مرتب کنید. به این صورت که ابتدا یک لایه پرایمر و بیس کت را به ناخن میزنند، سپس ناخن را درون ظرف مجله خبری makeupa پودر فرو میبرند. این لایه را با شستن کامل دست ها و استفاده از یک بافر ۴ طرفه برای صاف کردن آن پاک کنید. این مشکل باعث زرد شدن ناخن ها به مرور زمان می شود. از این رو می تواند عادت جویدن ناخن را از سر شما بیندازد.

ژلیش ناخن زیاد با دوام نیست و تا دو هفته ماندگاری دارد. پس از این مدت، دوام آن کم می شود. چطور می توانم روش مناسب کاشت ناخن را انتخاب کنم؟ بنابراین اگر ناخن های ضعیف و یک شکلی ندارید، این روش انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود. شما برای انتخاب روش مناسب باید شکل و نوع ناخن های طبیعی خود و همچنین ظاهر ناخن مورد نظر خود را در نظر بگیرید. زدن ژل رنگی در این قسمت باعث می شود ژل از روی ناخن شما بلند نشود. پس از اتمام سوهان کشی و فرم دهی به ناخن، می توانید از یک لایه نازک تاپ کت روی ناخن استفاده کنید تا سطح آن کاملا صاف و براق شود. اگر ناخن شما بلند بود، میتوانید یک بار دیگر همین کار را تکرار کنید و مقدار بیشتری از پودر را بردارید و روی ناخن پخش کنید. کاشت ناخن با پودر هزینه زیادی در بر دارد چون هر ماه باید ترمیم شود. آیا ناخن کاشتن برای خانم های باردار ضرر دارد؟ امروزه روش های مختلف و متنوعی برای این کار وجود دارد که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

به عنوان مثال: اگر ناخن های یک شکل و یکدستی ندارید، کاشت قالبی نمی تواند برای شما مناسب باشد. با این کار، یک لایه پودر روی ناخن قرار می گیرد که در نهایت با سوهان و بافر آن را حالت می دهند. به طور کلی توصیه می شود که مادر در طول دوران بارداری در معرض مواد شیمیایی قرار نگیرد. قالب نباید به قدری بزرگ باشد که از اطراف ناخن بیرون بزند و نه آنقدر کوچک باشد که تمام سطح ناخن را پوشش ندهد. قالب را روی ناخن بگذارید و خوب اطراف آن را نگاه کنید. از آنجا که تکنیک فایبرگلاس در سالنهای زیبایی چندان رایج نیست، اما لازم است قبل از اینکه خودتان آن را امتحان کنید، تحقیقات خود را برای یافتن یک متخصص مانیکور با تجربه انجام دهید. برخی از ژل ها یک لایه چسبناک روی سطح کار ایجاد میکنند. اگر قالب کمی بزرگتر از ناخن شما بود، می توانید بخش های اضافی آن را با یک قیچی برش بزنید و به اندازه دلخواه درآورید. ناخن ها در این روش به راحتی می شکنند و آسیب می بینند. زیرا احتمال بروز عفونت و قارچ ناخن را در آن ها افزایش می دهد.