فروش قطعات لیفتراک سهند و لوازم یدکی لیفتراک سهند همراه با خدمات پس از فروش ام دیزل | توکو لیفتراک

شرکت های متعدد ماشین سازی در دنیا وجود دارند که اقدام به تولید انواع مختلفی از دستگاه‌های انبارداری و جابجایی بار می‌کنند. در میان این شرکت‌های بی‌شمار، تعدادی هستند که بر اساس محبوبیت، آمار فروش، کیفیت محصولات و تنوع آن‌ها، رتبه‌های بالاتر را به خود اختصاص داده‌اند. برای درگیر شدن دنده‌های کشویی و یاتاقان‌های گیربکس و انجام هرچه سریعتر و دقیق‌تر این درگیری، از دنده برنجی که بین این دو قطعه قرار می‌گیرد استفاده می‌شود. دنده برنجی که جسمی فلزی و حلقه‌ای است در اطراف خود فرم دندانه‌دار دارد و به دلیل اصطکاک بیشتر با یاتاقان با سرعت بیشتری با این قطعه چفت می‌شود. همچنین در کنار یاتاقان‌ها، نیروهای دورانی و طولی وارد آمده به آن‌ها را کاهش می‌دهد. البته، اگر مکانیکی نیستید که با گیربکس لیفتراک آشنا هستید، بهتر است در این مورد با آنها صحبت کنید .

وظیفه‌ کنترل و تنظیم این قدرت با گیربکس یا جعبه دنده‌ لیفتراک است. درواقع گیربکس به راننده اجازه می دهد تا لیفتراک را با سرعت‌های مختلف در شرایط متفاوت کنترل کند. اهمیت این بخش از این جهت است که هر موتوری قادر به تولید میزان مشخصی از توان و گشتاور است. اما از طریق گیربکس می‌توان بدون بالا بردن دور موتور و گشتاور، به سرعت دلخواه رسید.

آی جی بی تی لیفتراک تی سی ام مدل Tcm , Nichiyu

فروش قطعات لیفتراک سهند و لوازم یدکی لیفتراک سهند همراه با خدمات پس از فروش ام دیزل | توکو لیفتراک

یک گیربکس اساساً به موتور اجازه می دهد تا در محدوده های باریکی از سرعت کار کند در حالی که طیف وسیع تری از سرعت های خروجی را ارائه می دهد. از آنجا که موتور قابل برگشت نیست ، حرکت جلو و عقب لیفتراک نیز توسط گیربکس حل می شود. هنگامی که یک لیفتراک در معرض ساعات طولانی، بارهای سنگین و آب و هوای سخت قرار می گیرد، فشاری بر روی گیربکس شما وارد می کند. کنترل فرمان دارای پدال شتاب، فرمان، ترمز، دنده عقب و دنده جلو است. اپال ماشین ارائه دهنده انواع صندلی لیفتراک برای برندهای مختلف می‌باشد.

  • مصرف کنندگان همواره بابت قطعات یدکی لیفتراک دغدغه دارند تا بتوانند مشکل لیفتراک و قطعات لیفتراک خود را با کمترین هزینه و در اسرع وقت برطرف کنند.
  • ریچتراک برقی در واقع یکی از زیر دسته‌های لیفتراک است، با این تفاوت که ریچتراک قدرت مانور بالاتری نسبت به لیفتراک‌ها دارد.
  • لذا با توجه به محدودیت های دسترسی و دمونتاژ گیربکس لیفتراک استفاده از قطعات با کیفیت بالا بسیار حائز اهمیت می باشد.
  • میل ماهک رابط بین دسته دنده و ماهک است و راننده با حرکت دسته دنده در واقع میل ماهک را حرکت می‌دهد.

این چنگال ها به یک سری کلاچ سگ متصل هستند که وظیفه فعال کردن هر دنده را دارند. حلقه های همگام سازی برای سهولت کارکرد یک جعبه دنده دستی و از بین بردن سر و صدای مهیب خرد شده ای که معمولاً هنگام لغزش دندان های کلاچ سگ در برابر چرخ های چرخ دنده ایجاد می شد، تولید می شوند. شرکت تامین دنیای هوشمند سپاهان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین مراکز واردکننده قطعات لیفتراک، لوازم یدکی لیفتراک، قطعات گیربکس لیفتراک، قطعات لیفتراک تویوتا و غیره در ایران فعالیت می‌کند. این مجموعه بیش از هزار قطعه یدکی لیفتراک را با بالاترین کیفیت و در حد استاندارد های اروپایی عرضه می کند.

تعمیرات تخصصی گیربکس خصوصاً در ماشین آلات سنگین بسیار حایز اهمیت است. مرکز جامع قطعات اصلى تویوتا و لکسوس
وارد کننده ى قطعات اصلى نو و استوک از دوبى دست اول و ارسال به تمام نقاط ایران
فروش لوازم یدکی تویوتا و … برای تعویض قطعات یک گیربکس باید به اصل یا تقلبی بودن آن ها دقت کافی داشته باشید؛ همچنین توجه داشته باشید شرکتی که قرار است قطعات گیربکس را تعویض کند باید هزینه ای کاملا منصفانه و معقول از شما دریافت کند. با وجود رعایت تمام نکاتی که در قسمت قبل گفتیم باز هم ممکن است گیربکس مانند دیگر قطعات لیفتراک در شرایط مختلف آسیب بییند در این زمان شما باید با مراجعه به یک متخصص کاربلد مشکل به وجود آمده را سریعا حل کنید. به طور کلی وظیفه گیربکس این است که نیروی موتور لیفتراک را در شرایط مختلف کنترل کند؛ همچنین گیربکس می تواند مانع از حرکت ناموزون لیفتراک در جاده های مختلف شود. لیفتراک دیزلی در زمره‌ی محبوب‌ترین نوع لیفتراک است که در بازار وجود دارد.

کرانویل و پینیون لیفتراک تی سی ام