فرش 700 شانه فرش باکیفیت را ارزان بخرید فروشگاه فرشخونه-فرش شادرخ

قیمت فرش 12 ،9متری و 6متری 700 شانه البته به دلیل نوسانات قیمت دلار قیمت اصلی را تلفنی استعلام بگیرید. 10 رنگ ، طرح پرطرفدار آدرینا با ده سال ضمانت کیفیت در 3 رنگبندی ترمه ای و سرمه ای و دودی . 2550 تراکم ، 10 رنگ در 3 رنگبندی پرفروش همراه با 5 سال ضمانت کیفیت . این فرش‌ها به دلیل داشتن توع بالای طرح و قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

در هر سه دسته تراکم طولیشان با هم تفاوت دارد و همین تفاوت در تراکم طولی این بافته ها، سبب متفاوت بودن آن ها شده است. فرشهای 700 شانه دارای ضخامت بیشتری _ خاب نخ بلندتری) نسبت به فرشهای 1200 شانه و 1500 شانه میباشند و در دید عموم مردم ضخامت بیشتر فرش باعث می شود فرش دیرتر خراب شود. بیشتر افراد فرش های 700 شانه را برای محیط های پر رفت و آمد یا خانواده های پر تعداد انتخاب می کنند. اگر این مسئله برایتان مهم نیس پیشنهاد میکنم برای خرید فرش 1200 شانه و خرید فرش 1500 شانه اقدام نمایید. برای آشنایی بیشتر با ویژگی شانه و تراکم و تاثیر آن در زیبایی، قیمت و …در فرش می توانید مقاله شانه و تراکم فرش چیست را مطالعه نمایید. فرش 700 شانه کاشان به دلیل خاب بلندی که دارد به بافت نرم و ضخیم مشهور است.

فرش کودک طرح دختر شاد زمینه کرم 700 شانه کاشان

حتی پس از آن نیز می توانید آن را در مکان های کم اهمیت تر نیز استفاده نمایید. رنگ آمیزی و رخ فرشی که با این نوع نخ بافته شده باشد هم زنده تر و زیباتر است. این محصول، نسبت به سایر فرش های اکریلیک مثل 1200 و 1500 شانه، قیمت مناسب تری دارد. این شرکت با استفاده از الیاف اکلیریک هیت ست شده اقدام به تولید می کند که باعث عدم پرزگیری شده و جلوه زیبایی درطرح و نقش های متفاوت به فرش ها می بخشد. همچنین قیمت فرش طرح ۷۰۰ شانه ۱۲ متری حدودا از چهارو نیم میلیون در بازار شروع می شود که برای بررسی قیمت دقیق هر مدل طبیعتا باید به نقش ها و طرح های مختلف آن رجوع کرد. البته بسیاری از افراد هستند که طرح های زیبایی هفتصد شانه را از قبیلفرش 700 شانه طرح افشان،فرش 700 شانه حوض نقرهو…

فرش طرح 700 شانه با تراکم عرضی 500 و تراکم طولی 1000 بافته می‌شود و در حقیقت جزو محصولات 500 شانه است ولی دستگاه های بافت این محصولات به روز تر از 500 شانه است و از طرح ها و نقشه های 700 استفاده می‌کنند. این محصولات از خانواده 500 شانه است و از آن در مساجد، هییت ها و مکان های عمومی استفاده می‌شود و صادرات این فرش 700 شانه به کشورهای جهان سوم انجام می‌شود. این محصول در رنگ های سیلور (نقره ای) و متالیک (دودی-زغالی) فروش اینترنتی فرش ۷۰۰ شانه تولید می شود. این رنگ های زمینه جدیدترین رنگ های فرش ماشینی در بازار فرش هستند که هم رنگ های روشن را دربرمی گیرند و هم رنگ های تیره تر را. به طور کلی رنگ های بسیار شیک و مدرنی هستند که روی طرح این فرش هم به خوبی نشسته اند و به زیبایی آن افزوده اند. از جدیدترین طرح های فرش ماشینی که در کیفیت 700 هم تولید می شود، فرش خانه رویایی فیلی است.

محصولات پر تقاضا

ضخامت فرش های ۷۰۰ شانه در حدود ۱۱ میلی متر است و از عبور گرما و سرما جلوگیری می کند. به همین دلیل برای نشستن مناسب می باشد و مقاومت بالاتری در برابر فشار و شستشو دارد. طرح ثریا فرش اینترنتی 700 شانه کاشان با تراکم 2550 به قیمت درب کارخانه از جدیدترین فرش های ماشینی . ده رنگ ، نقشه زیبای گل افشان ترمه ای همراه با ده سال ضمانت کیفیت و ارسال رایگان . از نمونه طرح های سنتی و کلاسیک که اولین بار روی قالی های دستباف به نمایش گذاشته شد و اولین فرش های ماشینی به این طرح ارائه شده، فرش طرح ترنج دار و لچک است که طرح ترنج در مرکز قالی شبیه حوض باغ های قدیمی است و لچک ها در 4 گوشه اطراف قالی قرار دارند.

فرش 700 شانه فرش باکیفیت را ارزان بخرید فروشگاه فرشخونه-فرش شادرخ

پیشنهاد می کنیم مطالب دسته های فرش 700 تراکم 2550 و فرش 700 تراکم 3000 را برای اطلاعات بیشتر مطالعه نمایید. 2- علت نامگذاری این فرش بافته شدن آن به صورت بروزترین طرح های فرش 700 شانه می باشد. محصولات جدید عرضه شده در این بخش دارای بالاترین درجه کیفی بوده و قابلیت سفارش گذاری به صورت پرداخت درب محل با خرید با بیعانه برای شما را دارا می باشد.

  • پس در نوع خرید دقت کنید کهقیمت فرش های 700 شانهدر مکان هایی که به صورت مستقیم به فروش می رسانند بسیار پایین‌تر از قیمت فرش 700 شانه هایی است که از فروشگاه های در سطح شهر خریداری می کنید.
  • شانه فرش به معنی تعداد ردیف پودهایی بافته شده در یک متر از عرض فرش است.
  • سپس در مرحله تکمیل و آهار، این بافته در معرض بخار آب و گرما قرار می‌گیرند و از روی غلطک هایی داغ عبور می‌کنند.

فرش 700 شانه باغ ارم، از دیگر طرح های زیبای سنتی است و قاب بسیار زیبایی در مرکزیت این طرح قرار گرفته که درون آن طرح پرنده و گل های رنگی قرار دارد و این طرح زیبا را خاص جلوه داده است. اینفرش طرح شلوغ 700 شانهبه دلیل ریز نقش بودن طرح و نقشه، باید با تراکم طولی بالاتر بافته شود و رنگ زمینه آن به صورت سرمه ای است وفرش های سرمه ای با طرح های شلوغبهتر است برای مکان های دلبازتر استفاده شوند. همچنین در رنگ بندی فرش بی تاثیر نیست و میزان رنگبندی فرش را کم کرده است. انواع فرش ماشینی کاشان از جمله فرش فانتزی و مدرن، فرش کلاسیک، فرش وینتیج، فرش کودک، فرش آشپزخانه، فرش پذیرایی، فرش شگی، تابلو فرش و… در سایت قالی کاشان عرضه شده است. فروش مستقیم فرش از کارخانه و عرضه به قیمت ارزان تر از مهم ترین ویژگی های این سایت است. اگر قصد خرید فرش 700 شانه تراکم 2550 را دارید شاید بد نباشد پیش هر گونه تصمیم گیری، انتخاب و اقدام به خرید، نگاهی به این مطلب بیاندازید.

ابعاد فرش 700 شانه