عوارض کاشت ناخن

این اقدام ناخنهای طبیعی شما را نازک میکند و باعث ضعیف شدن ناخنها میشود. همچنین مواد شیمیایی موجود در محصولاتی که برای استفاده از ناخن مصنوعی استفاده میشود میتواند باعث تحریک پوست اطراف ناخنها و سایر نقاط شود. به سالنی بروید که از چراغ پخت LED بهجای نور پخت UV استفاده میکند. در یک بطری به سبک دارو نیز قرار دارد که کاملاً قابل بازیافت و استفاده مجدد است. حتی بااینوجود، بعضی از سالنها هنوز از مونومرهای مایع حاوی MMA استفاده میکنند. MMA مادهای است که بعضیاوقات در مونومرهای مایع وجود دارد و برای تقویت ناخن مصنوعی استفاده میشود. از ناخنهایی مصنوعی استفاده کنید که انعطاف بیشتری دارند. حتماً بعدازاینکه ناخنهای شما در استون خیس خورد، از مرطوبکننده مناسب برای ناخنهای خود استفاده کنید. برای از بین بردن ناخنهای کاشت شده با اکریلیک یا ژل، انگشتان شما را به مدت 10 دقیقه یا بیشتر در استون خیس میکنند. برای از بین بردن ناخنهای مصنوعی و برداشتن ناخنهای کاشت شده، غالباً باید ناخنها در استون خیس بخورید تا جدا شوند. درنتیجه سعی کنید به ناخنهای خود رسیدگی کنید و آنها را با روغنهای گیاهی تقویت کنید.

یکی دیگر از مواردی که منجر به عفونت ناخنهای کاشت شده میشود این است که ناخنهای مصنوعی بیشازحد بلند یا سفت باشند، یا ناخنها با ابزار غیربهداشتی کاشته شوند. اگر ناخنهای کاشته شده با اکریلیک بشکنند ممکن است صدمات شدیدی به بافت ناخن وارد شود. اگر عاشق ظاهر ناخنهای کاشت شده هستید، این نکات میتواند به شما کمک کند تا با خیال راحت از ناخنهای خود لذت ببرید و از عوارض و مضرات کاشت ناخن در امان بمانید. اگر شما هم یکی از این افراد هستید، این نکات میتواند به شما در کاهش مضرات کاشت ناخن کمک کند. اگر میخواهید در سالنهای زیبایی کاشت ناخن را انجام دهید، باید اقداماتی را جهت حداقل رساندن خطرات و عوارض کاشت ناخن انجام دهید. زیرا خطرات و مضرات کاشت ناخن بسیار بیشتر از فواید آن است. اگر سلامتی ناخنها و زیبای دستانتان برای شما اهمیت دارد بهتر است از انجام کاشت ناخن صرفنظر کنید.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مجله خبری makeupa ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

آنها انعطاف بیشتری دارند و ناخنهای شما کمی راحتترند، یعنی ناخنهای شما کمتر ترک میخورند و میشکنند. کاشت ناخن بر روی ناخنهای شکننده، نرم یا آسیبدیده میتواند مشکلات موجود را بدتر کند. همچنین ممکن است به اجزای ناخن مصنوعی یا مواد موجود در چسب مخصوص ناخن حساسیت داشته باشید. اگر میخواهید در خانه کاشت ناخن انجام دهید بهتر است برای جلوگیری از مضرات کاشت ناخن، نکات ایمنی موجود در فضای بسته را رعایت کنید و در قسمتی با تهویه مناسب کارکنید. باید به مشتریان در مورد خطرات مرتبط با MMA ازجمله واکنشهای شدید آلرژیک، از دست دادن احساس دائمی در نوک انگشتان، آسیب ناخن، تغییر شکل و مشکلات تنفسی یا تحریک چشم، بینی و گلو هشدار داده شود. ناخن ممکن است بهمرورزمان ضخیم و در موارد شدید خرد شود. بنابراین قبل از اقدام به انجام کاشت ناخن یکبار بهخوبی به آن فکر کنید و عواقبش را در نظر بگیرید. بعضی بیمارستانها به دلیل خطر آلودگی بیماران به کارمندان خود اجازه نمیدهند که کاشت ناخن انجام دهند. ناخنهای مصنوعی، از مواد مختلفی ساخته میشوند که میتوانند به ناخنهای طبیعی و سالم شما آسیب برسانند و گاهی اوقات موجب عفونت شوند. علائم ناشی از عفونت ناخن شامل قرمزی، تورم و چرک است.

آنها شامل مواد شیمیایی و پرضرری مانند رزینها و فرمالدئید هستند که تحقیقات نشان داده است که باعث سرطان میشوند. در اواخر دهه 90 چندین مورد مرگ نوزادان نارس گزارششد که دلیل اصلی آن عفونت ناخن ناشی از کاشت اکریلیک بود که توسط یک پرستار منتقل شد. باعث ایجاد عفونت میشوید و درمان عفونت ممکن است مدتزمان زیادی طول بکشد. قرار گرفتن در معرض این مواد شیمیایی برای مدتزمان طولانی از طریق ناخن میتواند باعث از بین رفتن کامل ناخن در اثر تخریب ماتریس ناخن شود. مدتزمان درد و حساسیت و بهبودی کامل ممکن است بیش از یک سال طول بکشد. پریتی یک لاک ناخن بسیار عالی است که حاوی سویا است. از تکنسین ناخن خود بخواهید که از حذف کوتیکول های اطراف ناخن صرفنظر کند. وقتی کوتیکول های خود را اصلاح یا حذف میکنید، راه ورود باکتریها و سایر میکروبها به داخل بدن راحتتر میکنید. همانطور که می دانید کاشت ناخن بسیار رواج پیداکرده است و زنان پولهای کلانی را در این راه خرج میکنند.