طراحی سوله حرفه ای شرکت بانک سوله ایران طرح سوله 02122220266 | elitarchgroup

طراحی سوله حرفه ای شرکت بانک سوله ایران طرح سوله 02122220266 | elitarchgroup

اگر کاربری خاص در نیم‌طبقه یا دیتیل بارگذاری خاص داشتید از طریق توضیحات تکمیلی ارسال فرمایید. تغییرات جوی در فصول مختلف، منجر به اعمال بار بر سوله می شود و به اختصار به آن بار برف و باران گفته می شود. نیروهایی که به این طریق بر سازه تحمیل می شوند، تابعی از زمان و جغرافیا هستند و لذا نمی توان نسخه ثابتی برای آنها پیچید. اما معمولاً تا حدی بالاتر در نظر گرفته می شوند که سازه در حوزه ایمن حفظ شود. کلیه حقوق مادی و معنوی وبسایت سبزسازه متعلق به گروه صنعتی سبزسازه می‌باشد و قوانین حاکم بر سبزسازه، مبتنی بر قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران است.

انواع روش های طراحی سوله

البته در ویرایش قبلی آیین‌نامه فولاد این اشتباهات وجود نداشته‌است. در مدل سه بعدی از نصف بودن چشمه باربر قاب‌های اول و آخر نسبت به سایر قاب‌ها و وجود ستون‌های باد و تیر نعل درگاه و کلاف و حتی دیوار و گاهی کوچکتر بودن فاصله دو قاب اول و دوم برای کاهش جابجایی می‌توان استفاده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

ساخت سوله، شامل برشکاری، مونتاژ اولیه، مونتاژ نهایی، جوشکاری نهایی، تمیزکاری و رنگ آمیزی می باشد. علاوه بر قطعه های اصلی ساخته شده، برخی از قطعه های دیگر، مانند پیچ و مهره را باید به محل مورد نظر حمل کرد و سپس با استفاده از جرثقیل و تیر و ابزار مورد نیاز، عملیات نصب و تنظیم نهایی را انجام داد. افزایش دهانه سوله، ارتفاع تاج سوله و توان جرثقیل پیش بینی شده به شدت بر وزن سوله تاثیر گذاشته و واقعیت این است که بدون محاسبات سوله در اصفهان حتی تخمین وزن سوله امکان پذیر نمی باشد. بسیاری از متقاضیان نقشه سوله در اصفهان از من می پرسند که سوله طراحی شده توسط شما چه وزنی دارد. البته هر چند اهمیت دانستن این امر به دلیل لزوم کارفرما در برآوردهای اولیه برای ما روشن است ولی قدر مسلم تا قبل از پایان طراحی نمی توان به این سوال پاسخ روشن داد.

طراحی سوله، طراحی نما، محوطه سازی، طراحی سردر، طراحی دکوراسیون

تمام وزن سوله بر روی فونداسیون سوار است پس بخاطر همین فونداسیون از اهمیت خیلی کمد بالایی برخوردار است. پس از تعیین نوع سوله و طراحی قدم بعدی برای سفارش ورق مورد نیاز میباشد. سوله خرپایی یک سازه فلزی مثلثی شکل است که شکل ظاهری آن باعث تحمل نیروهای کشیش و فشاری می شود. شاید البته باورش کمی مشکل باشد ولی طی تجربه حدود دوهه به این نتیجه رسیدیم که سوله های موجود در شهر اصفهان اکثرشان به دلیل ضعف در طراحی سنگین هستند. در واقعیت دیوارها مهارکننده جانبی ستون‌های سوله و نگهدارنده سوله در مقابل باد هستند.

  • یکی دیگر از نقاط تمایز این پکیج آموزشی، بحث اجرایی بودن و آموزش تکنیک های بهینه سازی طراحی سوله هست، حتی به مسائلی مانند نحوه برش ورق ها در کارخانه و جوشکاری هم در خلال آموزش توجه شده است.
  • فقط یک نکته خیلی ریز در بحث طول سوله وجود دارد ، و آن این است که بهتر است طول سوله مضربی از ۶ باشد ، رعایت این نکته به طور نامحسوسی می تواند در قیمت سوله موثر باشد.
  • از زمره باد خیز ترین شهرهای کشور هستند و طبیعتاً به هنگام طراحی سوله در این مناطق، باید توجه ویژه ای به بار باد نمود.
  • برای دریافت کتاب طراحی سوله‌های صنعتی و مثال کاربردی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.
  • در این آموزش صرفا یک پروژه مورد بررسی قرار نمی‌گیرد و به حالت‌های دیگری که برای تسلط به طراحی سوله و دیگر بخش‌های سازه‌های صنعتی لازم است نیز پرداخته می‌شود.