صفحه اصلی اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

صفحه اصلی اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape برای پیاده سازی این بازی ها در بخش های مختلف بازی دوربین نصب شده و راهنما یا گیم مستر با شما به صورت آنلاین در ارتباط می باشد. در این بازی شما و سایر افراد تیم و گروه از طریق دیسکورد یا هنگ آوت و غیره با گیم مستر در ارتباط هستید و از او میخواهید که به عنوان مثال پشت میز یا کمد را جستجو کند. به این ترتیب سرنخ ها پیدا شده و معماها را حل خواهید کرد و به راه فرار از اتاق دست پیدا می کنید. این بازی ها هیجان بسیار خوبی دارند و شبیه به اتاق فرارهای فیزیکی و واقعی هستند. گروه دیگری از اسکیپ روم های مجازی که تا حد زیادی موفق به شبیه سازی هیجان و استرس بازی های واقعی و فیزیکی شده اند، بازی های صوتی می باشند.

معرفی اتاق فرار آنلاین

موسسه Brick & Mortar و The Escape Game اولین مجموعه ای بود که بازی های اتاق فرار را به شکل آنلاین عرضه کرد. اصل و اساس بازی های آنلاین بر اساس اتاق فرار های کلاسیک ساخته شده است. موسسه رازماز یکی از بزرگترین مجموعه‌­های اسکیپ روم ایران می‌­باشد که دارای بیش از 18 بازی متفاوت در حال حاضر می‌­باشد. در حالت کلی اسکیپ روم های مجازی همان نوع آنلاین و دیجیتالی از اتاق فرارهای سنتی و واقعی می باشند.

در نتیجه اگر در جستجوی یک بازی نسبتا ساده هستید تا این سبک را تجربه کنید، این آثار می‌توانند پیشنهاد مناسبی باشند که هر کدام‌شان، بیشتر از ۵ دقیقه وقت شما را نمی‌گیرند. بازی (شیوع) اولین اسکیپ آنلاین مجموعه بود که درست چند ماه بعد از همه‌گیری Covid-19 و بسته‌شدن اسکیپ روم‌ها به بازار عرضه شد. ما لیستی از بهترین بازیهای رایگان اتاق فرار یا اسکیپ روم رو برای شما تهیه کردیم و امیدواریم ازشون لذت ببرید. بین سناریوهای اتاق فرار آنلاین ژانر معمایی یا پلیسی باشد که بیش از تلاش برای ایجاد ترس و. اتاق فرار که از دل بازی های رایانه ای بیرون آمده بود، حالا با چندین سال توسعه و پیشرفت چشمگیر، می توانست مجدداً و این بار به شکلی بسیار جدیدتر، تبدیل به یک بازی رایانه ای شود و اتاق فرار آنلاین را به وجود بیاورد.

بازی های محیطی

الان به خودت میگی بابا بیخیاللللل این روزا بدون پول هیچ کاری نمیشه کرد و ما قراره بهت بگیم کاملا در اشتباهی … اگر معما حل کردن رو دوست دارید و فردی ریزبین هستید که به جزییات توجه می‌کنید، اتاق فرار معمایی رو برای بازی انتخاب کنید. با رزرو اسکیپ روم معمایی وارد یک بازی هیجان‌انگیز و سرشار از معماهای پیچیده خواهید شد.

پشتیبانی تلفنی تایم فور فان نیز همیشه در خدمت کاربران بوده تا اگر سوال و مشکل و یا کمکی برای انتخاب بازی مناسب نیاز داشتند از طریق تماس تلفنی آنها را راهنمایی کند. حتی در پروسه رزرو هم تمام سعی مجموعه بر این بوده که ساده ترین رابط کاربری را طراحی کند تا کاربران به سرعت هرچه تمام تر بازی خود را رزرو کنند. علاوه بر همه ی اینها شما برای رزرو یک بازی تنها با پرداخت بخش کوچکی از کل هزینه بازی میتوانید سانس مورد نظر را برای خود و همراهانتان رزرو کنید و باقیمانده مبلغ را زمان حضور در مجموعه ها برای انجام بازی همانجا تسویه اتاق فرار تهران کنید. در سال اخیر و با گسترش ویروس کرونا و اجرای قرنطینه در فازهای مختلف، تعداد کاربران فضای مجازی در کشورمان به شکل چشم گیری افزایش یافت. این فرصت مناسبی بود تا فروشگاهها بتوانند نظر تعداد زیادی از مشتریان سرگردان در فضای اینترنت را به خود جلب کنند. من تا حالا اتاق فرار مجازی شرکت نکردم.ولی فکر کنم خوب باشه.

  • در سایت مای اسکیپ می توانید اتاق فرارهای ایران رو با جزئیات کامل جستجو کنید و رزرو اتاق فرار خودتون رو با تخفیف و به صورت حرفه ای انجام بدید …
  • بر خلاف بسیاری از آثار این سبک که حتی داستانی ندارند، این بازی دارای یک داستان علمی تخیلی پرکشش است که با پیشروی در بازی، تکامل می‌یابد.
  • داستان این بازی به این صورت است که شما درون یک لانه مورچه قرار دارید و باید با کمک سرنخ های موجود سر از اصرار و معماها در آورید.
  • یه بازی درام، شما رو غرق یک داستان که معمولا برگرفته از یک ماجرای واقعیه می‌کنه.
  • اسکیپ‌باکس، یک بازی رومیزی است که برای شما تجربه‌ی هیجان‌انگیز اسکیپ‌روم یا اتاق فرار در خانه، محل کار یا کافه بازی را فراهم می‌کند.