صرافی Coinex چیست؟ -ایران ارز دیجیتال

چرا سایت کوینکس صرافی کوینکس باز نمیشود؟ اگر گزینه Cross Margin را انتخاب کنید ، در صورتی که شما با درصد مشخصی از سرمایه خود پوزیشن باز کرده باشید ، در صورت ضرر و نداشتن حد ضرر کل دارای شما علاوه بر درصدی که وارد معامله شده اید ، درگیر شده و متضرر خواهد شد. در پایان می توان گفت که سرمایه گذاری بلندمدت یا کوتاه مدت در صرافی coinex به خودی خود مناسب است و این امکان برای شما فراهم می شود تا با حوزه تجارت ارزهای دیجیتال آشنایی بیشتری پیدا کنید. Via Wallet یک کیف پول دیجیتال است که از چندین ارز پشتیبانی می کند و رابط کاربری آن بسیار مشابه با Coinex Exchange می باشد. در گام بعدی کافی است کلمهای وارد نمایید تا هر ایمیلی که برای شما ارسال میشود حاوی این کلمه باشد تا مطمئن شوید که از طرف صرافی کوینکس ارسال گردیده.

شرکت در این کمپین تنها با تکمیل این فرم امکانپذیر است. این توکن یک ارز دیجیتال غیر قابل استخراج و دارای بومی صرافی کوینکس است. این صرافی دارای بخش غیرمتمرکز DEX هم است که به راحتی می توانید ارزهای دیجیتال خود را به یکدیگر انتقال دهید. 3. بخش سوم مربوط به تأیید دومرحلهای است. این کد را در قسمت موردنظر وارد کنید تا فعالسازی دومرحلهای با موفقیت به پایان برسد. در بخش Basic info به قسمت ID Verification مراجعه کرده و دکمه Verify را بزنید. کد ارسالی را در بخش موردنظر وارد کرده و دکمه Next را بزنید.

پس از آن، تنها کافیست تا پست الکترونیکی خود را وارد کنید و کد تایید پست الکترونیک را بگیرید. 2. در قسمت دوم باید شماره موبایل خود را وارد نمایید. همانطور که می دانید کوینکس یک اپلیکیشن هم دارد شما به جای اینکه وارد سایت بشوید می توانید این اپلیکیشن را از پلی استور و یا گوگل پلی نصب کنید و بعد نصب برنامه می توانید از این کوینکس استفاده کنید. کوینکس یک مرکز راهنمایی در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان میدهد جایگزین مناسب برای موارد ذکر شده را جستجو کنید و پاسخی را که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد بیابید.

از وقتی شروع به ترید کردم، نبود آموزشهای کافی در این زمینه باعث شد در یک حلقه معیوب گیر بیافتم به همین دلیل این وبسایت رو تاسیس کردم تا با ایجاد بستری برای آموزش صحیح و گام به گام، خلا آموزشی رو پر کنم. این به این معنی است که کاربران ایرانی مانند سایر مردم دنیا میتوانند با اکانت شخصی خود به مبادله ارزها بپردازند. خب همینطوری که در تصویر می بینید کارمزد متداول در کوینکس 0.2 درصد از هر معامله است. در این بخش با انتخاب گزینه Send Code، از شما خواسته می شود که کد ارسال شده به ایمیل خود را در این بخش وارد کنید. در این رابطه لازم به ذکر است که اگر ایمیلی را در inbox ایمیل خود مشاهده نکردید، ممکن است که این ایمیل در داخل spam ها و هرزنامه های شما ذخیره شده باشد که در این صورت باید به این بخش مراجعه کنید تا ایمیل دریافتی را مشاهده کنید.

3. بخش سوم مربوط به تأیید دومرحلهای است. بعد از وارد شدن به صفحه جدید کافی است صفحه را کمی اسکرول کرده تا به بخش Security Settings برسید. کافی است روی دکمه Bind کلیک کنید تا به صفحه زیر منتقل شوید. این مراحل مثل آب خوردن آسان است و اصلا پیچیدگی نداره. به دلیل کمتر بودن تعداد کاربرانی که در این صرافی مشغول به فعالیت هستند (نسبت به بایننس) حجم معاملات در این صرافی خیلی زیاد نیست. بعد از واردکردن کد به مرحله بعد منتقل میشوید. پس از واردکردن کد صفحه جدید برایتان باز میشود.