شارژر لپ تاپ Laptop Charger Archives مرکز فروش قطعات و تعمیرات تخصصی لپ تاپ ساوالان-شارژر لپتاپ مستر جانبی

نکته مهم این است که خرابی این قطعه ممکن است باعث ایجاد مشکل برای سایر قطعات و حتی منجر به سوختن آنها شود. خرابی شارژر در اکثر اوقات تشخیص داده نمی شود و افراد پس از اتمام شارژر باتری به گمان اینکه لپ تاپ دچار مشکل شده است به تعمیرکار مراجعه می کنند. تامین انرژی باتری و لپ تاپ سبب شده اهمیت این قطعه در همه لپ تاپ ها به وضوح مشاهده شده به طوری که پیشرفته ترین لپ تاپ ها نیز بدون شارژر عملا بلا استفاده اند.

در صورتی که به علت از کار افتادن شارژر لپ تاپ خود نیاز به خرید یک شارژر جدید دارید، ولتاژ و آمپر شارژر قدیمی خود را با شارژر جدید چک کنید که با هم همخوانی داشته شارژر لپ تاپ با پاوربانک باشند. همچنین اندازه سوکت شارژر جدید و سازگاری آن با لپ تاپ نیز از جمله مواردی است که باید چک گردد. نکته بعدی این است که وقتی مشکلی برای شارژرتان رخ داد، به سرعت آن را تعمیر یا تعویض کنید.

  • گاهی اوقات زخم شدن و یا خراب گردیدن سیم شارژر منجر می گردد تا برق رسانی به خوبی انجام نشود و این چالش خود را با شارژ نشدن باتری لپ تاپ نشان می دهد.
  • برای درک سازگاری شارژر، ابتدا باید بدانید که چگونه کار می کند.
  • این قسمت به برق متصل می‌شود که خودش می‌تواند در دو نوع متفاوت تولید شود.
  • جواب این است که، آداپتور؛ یک منبع تغذیه است که می تواند ولتاژ بالا را جهت استفاده دستگاه‌های حساس الکترونیکی کاهش دهد.
  • برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش تعمیر خود با کارشناسان ما تماس بگیرید .

ضربه فیزیکی، نوسان برق و مفقود شدن از جمله عوامل رایجی هستند که کاربران را به مراکز پخش عمده شارژ لپ تاپ نظیر فروشگاه خریدعمده هدایت می کنند. شما میتوانید برای خرید شارژر و اداپتور لپ تاپ و مقایسه دیگر محصولات به فروشگاه انلاین مقداد آی تی مراجعه کنید. گاهی پیش می آید که به صورت اتفاقی روی شارژر لپ تاپ مایعات ریخته شود.

شارژر لپ تاپ دل (DELL) برند (mm) مدل 19.5 ولت 4.62 آمپر 19.5V/4.62A

شارژر لپ تاپ Laptop Charger Archives مرکز فروش قطعات و تعمیرات تخصصی لپ تاپ ساوالان-شارژر لپتاپ مستر جانبی

از آن جا که شارژر لپ تاپ عوامل مختلفی برای خرابی و نیاز به تعمیر و تعویض شارژر لپ تاپ دارد، در ادامه تعدادی از نشانه‌های آن را ذکر می‌کنیم. به همین دلیل است که کاربرانی که آداپتور لپ تاپ خود را هر روز با خود حمل می‌کنند و ناچارند که روزانه چندین بار آن را مچاله کرده در کیف بگذارند و دوباره باز کنند بیشترین احتیاج به تعویض شارژر لپ تاپ خود را دارند. جذابیت اصلی لپ‌تاپ‌ها این است که می‌توانید آنها را به هر مکانی با خود ببرید؛ بنابراین به‌همراه‌ داشتن شارژر لپ تاپضروری است؛ اما این کار می‌تواند مشکل باشد. به همین دلیل است که بسیاری از مردم اقدام به خرید شارژر لپ ‌تاپ می‌کنند تا بتوانند یکی را در خانه نگه دارند و دیگری را در کیف لپ‌تاپ خود قرار دهند. شما در حال مشاهده کالاهای گروه آداپتور و شارژر لپ تاپ هستید.

کاربرد شیلد حرارتی برای تعمیر سیم‌های فرسوده به شکلی است که ابتدا دو طرف سیم را به یک اندازه برش می‌دهید، سپس با استفاده از شیلد سیم‌ها را به هم متصل می‌کنید. در این مرحله با استفاده از انرژی گرمایی سشوار، شیلد دور سیم جمع می‌شود و رشته‌های جدا شده را محکم می‌کند. در صورت ثبت اطلاعات ناصحیح در سایت حساب کاربری شما مسدود خواهد شد، لذا در ثبت اطلاعات خود دقت فرمایید.

دلایل خرابی شارژر لپ تاپ دل