شابلون خط چشم چیست و چگونه از آن استفاده کنم؟


ثبت نام و مشاوره رایگان

شابلون خط چشم چیست؟

در ادامه به آموزش الگوی آرایش چشم دودی با استفاده از سایه چشم و سایه چشم می پردازیم:

انواع شابلون خط چشم

اگر بعد از اتمام کار احساس کردید خط چشمتان بی نقص نیست نگران نباشید. اگر نقطه کوچکی از خود جا گذاشته اید، می توانید به راحتی آن را با خط چشم یا مداد پر کنید.

مهمترین مرحله قبل از هر آرایشی، زیرسازی پوست است. این باعث می شود آرایش شما روی چشمان شما خوب دیده شود و آرایش شما ماندگاری بیشتری داشته باشد. برای پایه آرایش چشم خود، با یک پایه شروع کنید. پرایمر چشم را به پلک های خود بزنید تا سایه و خط چشم به خوبی روی پوست پلک شما بنشیند. سپس مقداری کانسیلر بمالید و با استفاده از برس یا مخلوط کن زیبایی کاملا مخلوط کنید.

نحوه استفاده از شابلون خط چشم چسبنده

2. یک شابلون روی پلک خود قرار دهید

حتما در دوران کودکی از شابلون های مختلفی برای کشیدن نقاشی استفاده کرده اید. شابلون هایی نیز برای کشیدن خط چشم، سایه چشم، ابرو و … وجود دارد. که به شما کمک می کند تا یک آرایش کامل و حرفه ای داشته باشید. آنها از پلاستیک نرم یا سیلیکون ساخته شده اند تا به راحتی روی چشم شما قرار بگیرند. این ابزار مفید برای انواع طرح های خط چشم طراحی شده است. به عنوان مثال شابلون خط چشم روباهی یکی از انواع پرطرفدار و پرطرفدار است که به شما این امکان را می دهد که خیلی راحت این مدل آرایش زیبا را داشته باشید. با استفاده از این ابزار می توانید آرایش چشمی تمیز و بدون عیب داشته باشید.

شابلون خط چشم دخترانه

نحوه استفاده از شابلون خط چشم

منبع: lorealparisusa

آیا شما هم با خط چشم مشکل دارید؟ می خواهید خط چشم گربه بکشید اما نمی توانید؟ شابلون خط چشم یک انتخاب عالی است و می تواند به سرعت مشکل شما را حل کند. بسیاری از خانم ها به دلایل مختلف نمی توانند خط چشمی صاف، صحیح و متقارن بکشند.

این وسیله جادویی انواع مختلفی دارد و شما می توانید برای هر نوع چشم و هر نوع خط چشمی هر شابلونی که می خواهید بسازید. این ابزارها برای خط چشم دنباله دار، کوتاه، معمولی، دنباله دار فانتزی، شابلون خط چشم گربه ای، خط چشم پایین و … استفاده می شود. نگران اندازه آنها هم نباشید. شما می توانید محل دقیق آن را با حرکت شابلون روی چشم خود تعیین کنید.

شابلون را از سمت باز روی پلک خود قرار دهید. گوه را دقیقاً در گوشه چشم خود قرار دهید و زاویه را به دلخواه تنظیم کنید. تمام قسمت های باز را با خط چشم بکشید. برای آرایش تمیزتر، شابلون را روی پوست خود بچسبانید. حرکت نکردن شابلون هنگام کشیدن خط چشم بسیار مهم است.

3. آرایش خود را کامل کنید

استفاده از شابلون خط چشم بسیار ساده است. برای راحتی بیشتر و رسیدن به نتایج بهتر، ترجیحا از خط چشم جادویی استفاده کنید. سپس با توجه به خط چشم مورد نظر خود مدل مناسبی را انتخاب کنید و مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

1. ایجاد زیرساخت

البته بزرگترین مشکل کشیدن خط چشم بالدار است زیرا خط چشم باید در زاویه مناسب و در جهت درست باشد و دقیقاً شبیه خط چشم دیگر باشد. اما ممکن است دستتان می لرزد، نمی توانید زاویه مناسبی را انتخاب کنید یا نمی توانید هر دو خط چشم را یکسان بکشید. تمام این مشکلات با یک شابلون خط چشم ساده حل می شود و می توانید به راحتی و خیلی سریع یک خط چشم زیبا و حرفه ای دخترانه بکشید. برای آشنایی بیشتر با این وسیله کوچک جادویی و نحوه استفاده از آن، این مقاله را از دست ندهید.