سقف کناف مراحل نصب سقف کناف اجرای سقف کناف رویاهوس-کناف آوگون

اگر شما تمایل دارید جلوه سقف آشپزخانه تان بیشتر شود بهتر است چراغ هایی را که به سمت پایین و بالا نوردهی می کنند را به سقف آشپزخانه اضافه کنید. سقف کناف متحرک از سازه‌های تی شکل و تایل‌های سقفی ساخته می‌شود. این سازه‌های T شکل با استفاده از آویزهای قابل تنظیم به سقف متصل شده و سپس تایل‌های سقفی درون آن قرار داده می‌شود. تایل‌هایی که در نوع متحرک کناف استفاده می‌شوند، از نوع طلق، PVC، گچی، فلزی و یا آکوستیک هستند. وزن سقف کناف نسبت به برخی از سقف‌های کاذب پایینتر بوده و بار اضافی به ساختمان وارد نمی‌کنند. کناف نام یک شرکت آلمانی است که در سال 1992 میلادی توسط برادرانی به همین نام کناف سقف اشپزخانه و پذیرایی ساخته شد.

مدل سرامیک دیوار حیاط در طرح های زیبا و دلبرانه

همانطور که در شکل های زیر مشاهده می کنید می توانید حتی سبک های گوناگون را با یکدیگر ترکیب کرده و سقفی کاملا امروزی طراحی کنید. برای مثال در کنار طرح های مستطیلی که معرف سبک مدرن هستند می توانید از کناف های گرد و دایره ای استفاده کنید. البته این کار بودجه بیشتری می طلبد اگر مشکلی از این بابت ندارید خوب است طرح های دیگر ار امتحان کنید. همواره به سقف باید بعنوان یک عنصر مهم در دکوراسیون هر اتاقی یاد شود، سقف مصالح اصلی ساختمان را می پوشاند و به اتاق جلوه ای دنج تر می دهد.

سقف کناف مراحل نصب سقف کناف اجرای سقف کناف رویاهوس-کناف آوگون اگر می خواهید در زیر زمین و حمام از سقف کناف استفاده کنید می بایستی به منظور جلوگیری از قارچ زدن و خراب شدن کناف در برابر رطوبت از کناف هایی با پوشش فایبرگلاس استفاده کنید تا دیوار کناف در برابر رطوبت مقاوم باشند. نمونه زیرسقف آشپزخانه پلکسی به رنگ نارنجی است است که فضای اشپزخانه را شیک و لوکس نشان داده است. نمونه زیر با استفاده از گچ بری‌های خاص سقف اشپزخانه به سبک نئوکلاسیک با کابینت‌های ممبران را طراحی کرده است. انتخاب و استفاده از کناف سقف جدید و مدرن نقش مهمی در زیبایی معماری داخلی و دکوراسیون منزل شما خواهد داشت. این روزها در هر جایی که فکرش را کنید با اعمال جلوه‌های خاص و خیره‌کننده تغییر و تحولی در دکوراسیون‌های داخلی خلق می‌کنند.

کناف پوششی عالی برای مخفی نمودن تاسیساتی است که در سقف تعبیه شده و نمایان هستند. میتوان گفت این سیستم دارای نقص خاصی نبوده و از هر نظر بررسی و رفع ایراد شده است . کناف ها از جنس های مختلفی هستند که هرکدام بسته مصالح به کاربرده در مکانی خاصی کاربرد دارد.

ایده های جدید برای تم تولد بادکنکی

همانطور که قبلا گفته شد ، کف ، دیوارها و سقف پذیرایی در دکوراسیون داخلی و بازسازی پذیرایی بسیار مهم است و باید مورد توجه قرار بگیرد. برای کف می توان از انواع کفپوش ها مانند سنگ ، سرامیک ، پارکت ، لمینت و … استفاده کرد. برای دیوارها استفاده از کاغذ دیواری و یا رنگ کردن دیوارها به گونه ای که رنگ یه دیوار به خصوص مثلا پشت تلویزیون متفاوت از سایر دیوارهای پذیرایی باشد یا به صورت طرح دار نقاشی شود بسیار رایج است. برای سقف معمولا از سقف کاذب رابیتس و یا سقف کناف استفاده می شود که علاوه بر قابل اجرا بودن در طرح های مختلف قابلیت اجرای نورپردازی زیبایی را هم دارد.

  • مدل کناف آشپزخانه گستره وسیعی دارد و مزیت آن ایجاد عایق حرارتی و صوتی، فضای نورپردازی مناسب و پوشاندن تاسیسات هود است.
  • زیرا اجرای سقف رابیتس علاوه بر نیاز به مصالحی همچون رابیتس، گچ، میلگرد و پروفیل، نیاز به جوشکاری نیز دارد که موجب افزایش هزینه های اجرایی سقف کاذب گچی رابیتس می گردد.
  • برای طراحی کردن سقف آشپزخانه می توانید از اشکال هندسی مختلف نظیر مستطیل و دایره و حلقه ها و منحنی ها استفاده نمایید.
  • کناف سقف از اتصال پنل‌های گچی یا غیر گچی ساخته شده و سازه‌هایی یکپارچه از جنس گالوانیزه هستند.