ساده ترین راه برای پاک کردن ژل لاک در خانه

در سال های اخیر زیبایی ناخن ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است. در حال حاضر، بسیاری از خانم ها یک یا دو بار در ماه برای مانیکور و سایر درمان های زیبایی ناخن به آرایشگاه مراجعه می کنند. امروزه روش های متنوع و جذابی برای کاشت و طراحی ناخن وجود دارد که هر خانمی می تواند با توجه به نیاز خود بهترین روش را برای خود انتخاب کند. یکی از محبوب‌ترین راه‌ها برای اینکه ناخن‌هایتان را طبیعی و فوق‌العاده نشان دهید، لاک ژل است. اما آیا تا به حال به پاک کردن ژل لاک فکر کرده اید؟

آموزش طراحی ناخن

الهام علیزاده

8. ژل باقی مانده را با استفاده از ابزار مانیکور از روی ناخن بردارید.

ژل پاک کن بدون سوهان برقی

6. توپ های پنبه ای را با فویل آلومینیومی بپیچید.

ده و در نهایت بهتر است سطح ناخن و اطراف آن را با روغن نارگیل یا روغن های گیاهی دیگر چرب کنید. زیرا استون باعث خشکی ناخن و پوست می شود.

روش دوم: از پد تمیز کننده استفاده کنید

جایگزین ژل لاک

اولین روشی که می توانید برای پاک کردن ژل لاک استفاده کنید استفاده از استون است. با توجه به توصیه متخصص سعی کنید این عمل را در هوای آزاد یا در فضایی با تهویه مناسب انجام دهید. زیرا تنفس استون برای ریه ها بسیار مضر است. برای انجام این کار عجله نکنید و حدود 30 دقیقه بگذارید. این مراحل را برای پاک کردن ژل لاک در خانه با استون دنبال کنید.

لاک ژل به ناخن های شما ظاهری کاملا طبیعی می دهد و مزایای زیادی نسبت به سایر روش های کاشت دارد. اما شاید شما در موقعیتی هستید که می خواهید سریع آنها را بپوشید و گزینه ای برای رفتن به آرایشگاه برای ریمو ندارید. در این شرایط باید خودتان از خانه کار کنید. اگر نمی دانید در چنین شرایطی چه کاری انجام دهید، این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله ساده ترین روش های پاکسازی ژل لاک در خانه را به شما آموزش می دهیم.

ژل لاک چیست؟

ژل لاک چیست؟

لاک ناخن ژل امروزه یکی از محبوب ترین روش های زیبایی ناخن است. دلایل مختلفی وجود دارد که چرا لاک ژل بر کاشت ناخن و همچنین لاک معمولی ترجیح داده می شود. این محصول خارق العاده، ناخن ها را مانند کاشت ضخیم و مصنوعی جلوه نمی دهد و مانند لاک معمولی به سرعت از بین نمی رود. در واقع ژل لاک روشی بین لاک ناخن و کاشت ناخن است. این نوع پولیش ها باید توسط دستگاه UV سخت شوند و دو تا سه هفته بدون پر کردن مجدد دوام داشته باشند. برای اینکه بتوانید لاک ژل را در خانه پاک کنید، باید مراحل خاصی را دنبال کنید. در ادامه این مراحل را برای شما توضیح خواهیم داد.

ابزار مورد نیاز برای پاک کردن لاک ناخن در خانه

3. دست های خود را بشویید تا ذرات اضافی از روی ناخن هایتان پاک شود.

روش دوم پاک کردن ژل لاک در خانه، استفاده از پد ژل لاک پاک کن است. این پدها با مواد خاصی آغشته شده اند که قابلیت پاک کردن ژل لاک را دارند. برای استفاده از این بافر باید آن را به ناخن خود بزنید و 15 دقیقه صبر کنید تا مواد جذب ژل لاک شده و نرم شود. سپس با استفاده از ابزار مانیکور ژل لاک را بلند کنید.

روش سوم: ژل حل کننده

ژل ایمپلنت را بردارید

5. پنبه را آغشته به استون کنید. هر کدام را روی یکی از ناخن ها قرار دهید.

لاک ژل زیموو با استون

9. سطح ناخن هایتان را کمی سوهان بزنید تا صاف شود.

7. 15 دقیقه صبر کنید، سپس فویل و پنبه را از روی ناخن بردارید.

آیا تا به حال لاک ناخن خود را در خانه پاک کرده اید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: از راه بدر کردن

4. پوست را دور ناخن ها و نوک انگشتان خود با روغن روغنی یا ژل نفتی بپیچید تا پوست شما در اثر تماس با استون خشک یا نسوزد.


ثبت نام و مشاوره رایگان

برای پاک کردن ژل لاک بدون سوهان الکتریکی به موارد زیر نیاز دارید:

ابزار مورد نیاز برای پاک کردن ژل لاک
  • استون خالص بدون اسانس
  • روغن کوتیکول یا وازلین
  • پنبه
  • کاغذ آلومینیوم
  • سوهان ناخن

چگونه لاک ژل را در خانه پاک کنیم

روش اول: ژل ناخن را با استون پاک کنید

مانیکور ناخن با سوهان برقی که به مانیکور روسی معروف است نیز در از بین بردن لاک ژل بسیار موثر است. برای پاک کردن لاک ژل با سوهان برقی، متخصص ناخن شما از سوهان استوانه ای متوسط ​​استفاده می کند. سوهان را به آرامی روی ناخن می کشد تا به آرامی تمام لاک را از روی ناخن پاک کند. کار با فایل الکتریکی نیاز به تخصص و تجربه دارد. پس بهتر است این کار را در خانه امتحان نکنید.

1. ابزار لازم را آماده کنید.

ژل ناخن را در خانه بردارید

2. با استفاده از سوهان، کمی سوهان روی ناخن هایتان بزنید. در این قسمت لایه رویی ژل لاک برداشته می شود.

یکی دیگر از ابزارهای مفید برای پاک کردن ژل لاک پاک کننده ژل است. این ژل مانند لاک بسته بندی شده و کاربرد آن مشابه لاک ناخن است. این ژل را مانند لاک ناخن بزنید و 15 دقیقه صبر کنید. پس از این مدت می توانید به راحتی لاک ژل را از روی ناخن های خود پاک کنید.

روش چهارم: لاک ژل را با سوهان برقی پاک کنید

پاک کننده ژل لاک با سوهان برقی