رژ لب مدادی مک MAC

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مجله خبری makeupa وب سایت خود باشید.

با این کار رنگ رژ روی لبها ثابتتر میشود و جلوه بهتری دارد. برای خوش فرم کردن لبها قبل و بعد از زدن رژ مجله خبری makeupa خط لب بزنید. همیشه قبل از استفاده از خط لب نوک مدادتان را تیز کنید و سپس با نوک انگشت آرام روی آن بزنید تا نرم و گرم شود. رژلب مدادی مک در 12 رنگ مختلف به بازار عرضه میشود و شما میتوانید متناسب با رنگ پوست و با تهیه رنگ دلخواه از رژلبهای مک استفاده کنید. کاراملی، گردویی و جیگری از جمله رنگ هایی است که به پوست صورت شما می آید. برای کسانیکه رنگ پوست آنها خنثی است نیز هر رنگی مناسب خواهد بود. همچنین علاوه بر کیفیت و ماندگاری بالای رژ مدادی مک قیمت آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه میباشد. رژ لب مدادی مک با ماندگاری بالایی که دارد دیگر نیازی به تمدید آن در کوتاه مدت نمیباشد . رژ لبهای اطلسی در مقایسه با مات، قدرت مرطوب کنندگی بیشتری دارند. رژ لب مدادی مک در 12 رنگ متنوع در بهترین کیفیت یکی از لوازم آرایشی کاربردی و مهم بوده که علاوه بر این که به لبهای شما رنگی مات و جذاب میبخشد، لبها را زیبا و پرحجم جلوه میدهد.

مداد لبی که استفاده می کنید باید مانند رژ لبتان ،رنگی سبک و ملایم داشته باشد .مداد لب نیز می تواند به کوچک جلوه دادن لب ها کمک زیادی بکند.سعی کنید از مداد هایی با رنگ های صورتی کم رنگ ، قهوه ای روشن و یا مداد لب هلویی رنگ استفاده کنید ، اگر لب هایی بزرگ دارید باید از مدادهایی که رنگ های تیره مانند قهوه ای پر رنگ ،قرمز و با صورتی پر رنگ و بنفش دارند،دوری کنید. رنگ های که برای پوست های روشن و سفید مناسب هستند رنگ های صورتی روشن، هلویی، مرجانی، خنثی و قرمز هستند. اگر لب هایتان بزرگ است و مجبورید از رژ لب های کمرنگ و ملایم استفاده کنید ،سعی کنید برای آرایش بقیه اجزای صورتتان نیز از رنگ های بسیار ملایم و کمرنگ استفاده نکنید زیرا ممکن است چهره تان بسیار کسل کننده به نظر بیاید . 6 – اگر احساس می کنید که رژ لبتان از آنچه که می خواهید روشنتر به نظر میرسد. رژ لبها از ابزار آرایشی میباشند که استفاده از آنها تاثیر به سزایی در شاداب تر به نظر رسیدن چهره دارد.

ما برای استفاده از رژ لب، اصولی اولیه مانند اینکه قرار است کجا برویم را در نظر میگیریم. برای جاهایی که کمی دوستانهتر است، رژ لبهای اطلسی بهترین انتخاب هستند و مجبور نیستید که هر ۵ دقیقه یکبار آنها را در آینه چک کنید. رژ لبهای اطلسی، دارای درخشش کم و طبیعیتری بوده و زیادی براق و زیادی هم ساده نیستند. اگر شما هم تن پوستی خیلی تیره دارید به دنبال رژ لب هایی با تونالیته قهوه ای و بنفش باشید. اگر ته رنگ پوست شما متمایل به رنگ های سرد است باید رژلب هایی انتخاب کنید که به سردی می روند و اگر تناژ پوستی شما گرم است رنگ هایی با تناژ گرم می توانند زیبایی زیادی برای شما ایجاد کنند. رزی، آلبالویی و بنفش رنگ های مناسبی برای پوست های متوسط هستند. بنابراین به دنبال رنگ های گرم تر باشید. شما میتوانید تا چند ساعت طولانی رژ لب را بر روی لبهای خود داشته باشید بدون آن که رژ لب از روی لبهایتان پاک شود و حالت ماسیدگی روی لب ایجاد شود. برای این منظور دستمال را لای لبها قراردهید و آنرا چند بار به آرامی با لبهایتان فشار دهید و بعد با انگشت لایه نازکی برق لب بمالید تا لبخندی جذاب و دلفریب داشته باشید!

اولین و بزرگترین سوالی که همیشه در ذهن خانم ها در مورد رژلب وجود دارد این است که آیا رژ لب سرب دارد و آیا رژ لب سرطان زاست ؟ در مالیدن رژلب افراط نکنید و ترجیحاً آن را به کمک یک قلم مو روی لبها بمالید چون هم به صرفهتر است و هم جلوه بهتری دارد. 2 – هرگز تستر را روی لبتان آزمایش نکنید چون غیربهداشتی است. از گوشههای لب غافل نشوید چون در غیر اینصورت نتیجه مطلوبی عایدتان نخواهد شد. با استفاده از این مدل رژ لب مک میتوانید خط لب خود را مشخص کرده و زیبایی آرایش لب خود را دو چندان کنید که در ادامه به معرفی کامل رژ لب مدادی MAC میپردازیم. اما نقطهی ضعفش هم این است که رژ لبهای مات نسبت به رژ لبهای اطلسی، تمایل بیشتری به خشک شدن دارند، بنابراین برای افراد زود رنج و حساس، مناسب نیستند. رژلب ابزار آرایشی نهایی است که باعث تکمیل شدن آرایش شما میشود. استفاده از محصولات آرایشی به طور کل در جذاب تر شدن چهره موثر است اما تیر نهایی در آرایش صورت رژلبها به شمار میآیند. استفاده درست از رژلبها در آرایش صورت آنقدر نکته حائز اهمیتی میباشد که شادابی و طراوت چهره در گرو به کارگیری مناسب از آن است.