رژلب خود را در معرض استفاده عموم قرار ندهید!

این رژلبها علاوه بر زیبایی با دارا بودن موادی مثل ویتامین E و استفاده از روغنهای گیاهی سلامتی را به لبهای شما هدیه میکنند. استفاده از رژلب حس اعتماد به نفس را در شما افزایش داده و در کنار آن زیبایی را به سطحی بالاتر میبرد. اگر رطوبت مواد زیاد بود می توان با استفاده از یک دستمال رطوبت اضافی براش را گرفت. رژلب ها یکی از مهمترین و اصلیترین لوازم آرایشی هستند که رنگهای زیبا را به لبهای شما هدیه میکنند. اهمیت رژلب در اجتماع به قدری است که در جنگ جهانی دوم وینستون چرچیل تمام کالاهای لوکس از قبیل کره، لوازم آرایشی و بهداشتی، میوه و شکلات را جیره بندی کرد، اما رژ لب را آزاد گذاشت، زیرا معتقد بود که رژلب روحیه را افزایش میدهد و کالای مهمی برای جامعه است. در بین لوازم آرایشی رژلب دوست داشتنیترین، محبوبترین و مجله خبری makeupa پرکاربردترین آنها است. از نظر سلامتی، بهتر است از رژ لب گیاهی استفاده کنید، ترکیبات شیمیایی ممکن است حاوی موادی مضر برای سلامتی شما باشند، که در دراز مدت اثر خود را نشان میدهند. رژلب خود را در معرض استفاده عموم قرار مجله خبری makeupa ندهید! برای افزایش ماندگاری رژلب میتوانید ابتدا خط لبهای خود را با مداد هم رنگ آن پر رنگ کنید و سپس از رژ لب استفاده کنید.

برای خرید انواع رژلب های شون میتوانید به داروخانهها، مراکز معتبر و بزرگ فروش لوازم آرایشی و فروشگاههای زنجیرهای در سراسر کشور مراجعه کنید. در رژ لب های گیاهی شون از عصارههای گیاهان مختلف مثل روغن هسته آلبالو و انگور یا روغن آووکادو استفاده میشود، که هر کدام خواص ویژه خود را به رژلب میبخشند. این معجزه زیبایی معمولا به دو دسته اصلی جامد و مایع تقسیم میشود که هر کدام ویژگیها و ماندگاری متفاوتی دارند. رژ یکی از پرکاربردترین لوازم آرایشی خانمها است که هر برندی آن را تولید میکند. از نظر تاریخی هم این وسیله آرایشی قدمت زیادی دارد. رژ لب فقط یک وسیله زیبایی نیست، مطالعات مختلف بارها نشان دادهاند که استفاده از آن باعث بالا بردن روحیه و انگیزه و حتی اعتماد به نفس در افراد میشود. رژ لب شون در رنگهای متنوع و جذاب بر گرفته از طبیعت در انواع جامد و مایع، زیبایی را همراه شما میکند. رژلب مایع امیزینگ شاین دارای 6 رنگ جذاب و به روز است. زیر رژلبهای مایع میتوانید برای حفاظت از لب از بالم لب استفاده کنید. رژ لب شون با استفاده از گیاهان در فرمولاسیون خود، دنیای لبهای شما را زیباتر میکند. این رژ خاصیت رطوبت رسانی و ضد چروک دارد و پوششی یکدست و یکنواخت را به لبهای شما هدیه میکند.

رژ لب مات ؛ نیمه مات و شاین : مات، نیمه مات و یا شاین بودن رژلب استفاده از آن را برای رنگ پوستهای مختلف ساده تر میکند. رژلب مایع مات ولوت دارای بافتی نرم و مخملی بوده و حاوی روغن هسته انگور است. رژلب آکوا چارمینگ با بافتی نرم و سبک و ترکیبی از روغن آووکادو و ویتامین E، لبهای شما را تغذیه کرده و از ترک خوردن آنها جلوگیری میکند. مهم این است که بافتی یک دست و یکنواخت روی لب ایجاد کنید. استفاده از رژلب به قدری مهم است که ملکهها رژلب خود را به اندازه جواهرات سلطنتی مهم دانسته و زنان حتی در شرایط سخت جامعه از نظر اقتصادی و اجتماعی بیشتر به سمت رژلب رفته و باعث افزایش فروش آن میشدند. به طور مثال در روم باستان رژلب نشانه طبقه اجتماعی بود و برخی از کارکنان دولت نمیتوانستند بدون استفاده از آن وارد محل کار خود شوند. علت این کار اعتماد به نفس و قدرت ایجاد شده توسط رنگ رژلب در چهره است. در ساخت رژ لب های شون از ترکیبات گیاهی برای بخشیدن حس لطافت و سلامتی به لبهای شما استفاده شده است.

حضور روغن آووکادو ضمن تغذیه و محافظت از لبها، به آنها آبرسانی کرده و پوششی یکدست را فراهم میکند. رژ لب مایع امیزینگ شاین با استفاده از خواص روغن آلبالو علاوه بر رطوبت رسانی و ماندگاری بالا، پوشش بسیار عالی را روی لبهای شما ایجاد میکند و حس تازگی را برای لبهای شما به ارمغان میآورد. رژلب مایع مات مخملی ولوت دارای 8 رنگ متنوع متناسب با ترند روز است. برای آرایش در فصلهای سرد سال، استفاده از رنگهای مات رایجتر از استفاده از رنگهای شاین است. رژلب ویتامینه: بهترین نوع رژلب از نظر سلامتی رژ لب ویتامینه است. نگهداری از رژ لب در یخچال باعث افزایش ماندگاری آن میشود. این رژ به پوست لب و بافت آن آسیبی وارد نمیکند و حتی با داشتن روغنهای گیاهی مغذی باعث بهبود وضعیت لب میشود. رنگ رژلب را با توجه به نوع آرایش و رنگ پوست خود انتخاب کنید و سعی کنید رنگ رژ گونه و رژلب بیشتر از یک یا دو درجه اختلاف نداشته باشد. همچنین برای آرایش روز معمولا رژلب مات و آرایش شب رژلب شاین مناسبتر است. رژلب جامد نیمه مات ولوت 12 رنگ فوق العاده و دوست داشتنی دارد. رژلب جامد نیمه مات ولوت با داشتن رنگهای متنوع و جذاب، زیبایی رویایی طبیعت را همراه شما میکند.