رنگ موی سال 2023 مروری بر 15 روند رنگ مو در سال 2023 برای زنان شیک پوش

همانطور که قبلاً گفتیم، طیف های رنگ موی زیادی در سال 2023 معرفی شده است. در برخی از این تکنیک های رنگ آمیزی مو از تنوع و محو شدن نیز استفاده می شود. در زیر نام تعدادی از این رنگ موها را مشاهده می کنید.

1- رنگ موی بلوند با آمبره و بروند ترکیبی تیره

ترند رنگ مو 2023
رنگ مو 2023

رنگ موی بلوند پلاتینی تکنیک جدیدی است که در آن ریشه موها تیره تر می شود. در این مدل رنگ مو موهای شما نیاز به مراقبت خاصی ندارد و هر بار که موهایتان را می شویید رنگ موهایتان آسیب نمی بیند. با توجه به اینکه ریشه ها هنوز رنگ موی طبیعی شما را دارند، به حفظ زیبایی موهای شما با رشد مو کمک می کند.

7- رنگ موی ماهاگونی قرمز یاقوتی ناهموار

رنگ موی ماهاگونی
رنگ موی ماهاگونی روشن
شاید فکر کنید رنگ موی مشکی تن رنگ بالاتری ندارد. اما این رنگ مو مانند سایر رنگ های مو از رنگ های مختلفی تشکیل شده است و شما می توانید با توجه به رنگ پوست خود زیبایی چهره خود را افزایش دهید. اگر پوست سبزی دارید، رنگ موی مشکی دودی انتخابی عالی برای شماست.

6- رنگ مو بلوند پلاتینیومی با ماندگاری کم

رنگ مو بلوند پلاتین
رنگ مو بلوند پلاتینی روشن

در تکنیک کودک لایت که شبیه هایلایت است. هایلایت ها بسیار نازک و ظریف هستند و به طور یکنواخت در اطراف سر شما قرار می گیرند. می توانید پایه رنگ موی تیره را انتخاب کنید و نور کودک با رنگ موی شما مخالفت کند. همچنین می توانید لایت کودک را در رنگ موی پایه انتخاب کنید.

11-رنگ مو قهوه ای قارچی

رنگ موی بلوند قارچی
عکس رنگ مو بلوند قارچی

این رنگ مو نوعی رنگ قرمز است که در سایه های مختلف از قهوه ای مایل به قرمز تا زنجبیلی تیره می باشد. تن قهوه ای می تواند از متوسط ​​تا تیره متفاوت باشد. فرمولی با ترکیب رنگ های قهوه ای روشن تا تیره و قرمز است و ترکیب زیبایی را در مو ایجاد می کند.

15- رنگ موی کاراملی تیره کاراملی سوخته

رنگ موی کاراملی تیره
رنگ موی کاراملی تیره زیبا

شما می توانید رنگ موی زنجبیلی را به عنوان تغییر فانتزی و مدل موهای خود در نظر بگیرید. این رنگ مو تاثیر زیادی در زیبایی موهای شما دارد و باعث جذابیت بیشتر شما می شود.

10- رنگ کردن مو با تکنیک Tawny Babylights

رنگ کردن مو با تکنیک BB Light
رنگ مو با تکنیک BB light زیبا

منبع: زندگی جنوبی

مثل هر سال با شروع سال جدید میل به تغییر چهره بیشتر می شود. به همین دلیل انتخاب رنگ موی پرطرفدار سال بیش از گذشته اهمیت دارد. در سال جدید رنگ موی زیادی معرفی شده است که هر کدام ظرافت و زیبایی خاصی را در مو ایجاد می کنند. البته می توانید روش های رنگ موی فانتزی مانند رنگ موی ناهموار یا رنگ موی پاستلی را نیز برای رنگ کردن موهای خود انتخاب کنید. در این مطلب با 15 رنگ موی شیک و جذاب سال 2023 آشنا می شوید با ما همراه باشید.

مش رنگ و آموزش

مش رنگ و آموزش


اخذ دیپلم فنی و حرفه ای

به بخش داغ ترین رنگ موی سال خوش آمدید! در این مدل رنگ پایه مو قهوه ای تیره و بالیاژها قرمز توت فرنگی است. اگر می خواهید رنگ شکلاتی اصلی خود را حفظ کنید و موهای خود را زیباتر کنید، بالیاژ توت فرنگی را روی موهای خود امتحان کنید.

4- رنگ موی بلوند پولی استنتنت دور صورت

رنگ موی بلوند
عکس رنگ مو قهوه ای تیره و روشن

در این رنگ موی زیبا، ریشه نقش حیاتی در تغییر مدل مو دارد. بالیاژ کاراملی یک تکنیک زیبای رنگ آمیزی مو است که رنگ های تیره و روشن زیادی را در رنگ مو ایجاد می کند. در این روش معمولا رنگ موی بالیاژ روشن تا تیره است.

3-بالایاژ قهوه ای توت فرنگی

رنگ مو قهوه ای توت فرنگی
رنگ موی قهوه ای مایل به قرمز

این رنگ مو بیشتر نارنجی است. در فرمول آن می توانید همین مقدار را با رنگ موی بلوند طبیعی و رنگ قرمز استفاده کنید. در واقع، رنگ موی مسی را در ترکیب با رنگ بلوند کم رنگ تصور کنید.

14- رنگ موی قرمز مایل به قهوه ای

رنگ مو قرمز قهوه ای
رنگ موی قهوه ای مایل به قرمز زیبا

در این روش رنگ آمیزی مو از ترکیب آمبره تیره و بلوند در موها استفاده می شود که برای تمام فصول سال مناسب است. محبوبیت این مدل رنگ مو به دلیل ترکیب زیبای این دو تکنیک است که باعث ایجاد تیرگی و درخشندگی زیبایی در موها می شود.

2- رنگ موی قهوه ای با هایلایت های بلوند کاراملی مذاب بالایاژ

عکس رنگ مو کاراملی
رنگ مو قهوه ای تیره روشن

رنگ موی بلوند که تن گرمی دارد و رنگ عسلی و طلایی، هارمونی زیبایی در ترکیب رنگ ایجاد می کند. این رنگ مو باعث زیبایی بیشتر پوست شما می شود. رنگ مو بلوند عسلی ترکیبی از رنگ های طلایی، قهوه ای و قرمز است.

9- رنگ موی قهوه ای زنجبیلی

رنگ موی زنجبیلی
عکس رنگ مو قرمز زیبا
چه کسی می گوید رنگ موی تیره و روشن را نمی توان با هم ترکیب کرد؟ این تکنیک یک نمونه عالی از پایه تیره با بالیاژ بلوند روشن است و برای موهای مجعد انتخاب عالی است. تکنیک جارو کردن نور روی پایه تیره یکی از آخرین روندهایی است که مورد توجه قرار گرفته است.

13- رنگ مو بلوند هلویی

رنگ موی بلوند توت فرنگی زیبا
عکس رنگ مو بلوند توت فرنگی ناز
این مدل مو یک رنگ موی خنثی است که از ترکیب چند رنگ قهوه ای و خاکستری تشکیل شده است. برای ایجاد این تن رنگ، کار رنگی یک سری هایلایت را روی پایه خاکستری مایل به قهوه ای اعمال می کند تا به رنگ چند بعدی در موها دست یابد.

12- تکنیک بالیاژ روشن روی موهای تیره کنتراست بالایاژ

رنگ موی بلوند روی پایه تیره
رنگ موی بلوند و قهوه ای

این رنگ مو یکی از بهترین رنگ ها برای تن قرمز محسوب می شود. اگر آماده یک تغییر جذاب هستید و می خواهید رنگ موهای خود را خاص تر کنید، از انتخاب این مدل رنگ مو غافل نشوید.

8- بلوند عسلی با هایلایت بلوند عسلی آفتابی

رنگ موی بلوند عسلی زیبا
رنگ موی بلوند عسلی تیره روشن

هر فردی با رنگ موی طبیعی می تواند تغییرات ظریف و زیبایی در موهای خود ایجاد کند. در این روش نیازی نیست تمام موهایتان را رنگ کنید، فقط موهای نزدیک به صورتتان را تکه تکه بلوند کنید.

5- رنگ مو مشکی دودی ملایم سرد

رنگ موی مشکی دودی
رنگ موی مشکی زیبا و شیک

رنگ موی کاراملی مدل زیبایی است که می توانید در تمام فصول سال به آن تکیه کنید. نگهداری از آن آسان است و نیازی به مراقبت زیادی از موهای شما ندارد. این رنگ مو دارای طیفی بین بلوند و قهوه ای کاراملی است، رنگ مویی که ترکیبی از این دو است. این مدل رنگ مو بهترین راه برای تغییر رنگ مو از تیره به روشن یا برعکس است.


ثبت نام و مشاوره رایگان

رنگ مو 2023