رستوران های تهران ؛ آشنایی با بهترین رستورانهای پایتخت

می تواند در طراحی و چیدمان بهتر فضای آشپزخانه های صنعتی به طراحان و معماران کمک دکوراسیون داخلی رستوران و کافی شاپ نماید. انتخاب مبلمان نیمکتی در ترکیب با مبلمان ساده و کمجا می تواند پاسخ مناسبی به این نیاز باشد. در این پروژه مهندسان با جدا کردن متریالی که از مرحله تخریب حاصل شده بود و احیا و استفاده دوباره از آن باعث شدند تا هزینههای تمامشده پروژه به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند. معمولا در کنار سازههای تخریبشده یک سطل زباله برای دفع آهنآلات، گچ، بتن، لولهها و مصالح دیگر در نظر گرفته میشود که از پروژه شما جدا شدهاند. کافه رسپینا فضایی آرام و محیطی شیک دارد و پرسنل حرفهای آن به بهترین نحو از شما پذیرایی میکنند. در طراحی دکوراسیون رستوران راکان، درخواست کارفرما ایجاد محیطی گرم و جذاب برای مشتریان است.

برای مثال یکی از کارهای مهم شرکت پنتون، ایجاد سیستم جدیدی برای تطبیق درست رنگهاست تا مشکلات مربوط به رنگ دقیق و اختلاف نظر در مورد آن را حل کند. در این مقاله قصد داریم در مورد تخریب و بازسازی فضای یک پروژه خاص صحبت کنیم: طراحی داخلی رستوران ژاو که به دست تیم معماری بهنام حضرتی انجام شده است در این مقاله به شما معرفی خواهد شد. در ایم مطلب از سایت زیبایی خانه قصد داریم شما را با دکوراسیون داخلی دو رستوران مدرن که دارای طراحی هنرمندانه هستند و فضایی آرام و متفاوت را به وجود آورده اند آشنا سازیم.

قطعا همه ما تمایل داریم هنگام سرو غذا در آرامش روانی باشیم و نزدیکی افراد دیگر به فضای خصوصی ما این آرامش را سلب خواهد کردو تاثیر این موضوع آنقدر زیاد است که اگر در یک فضا احساس آسودگی خاطر نکنیم احتمالا دیگر هرگز به آن رستوران برنمیگردیم. همه چیز توی “ورنا” جوری برنامه ریزی شده که شما از بودن و غذا خوردن در این رستوران به معنای واقعی لذت ببرین، از طعم خوش غذاها گرفته تا محیط دنج و رفتار بی نظیر پرسنلش که باعث میشه بیشتر دلتون بخواد سفارش بدید. در طراحی داخلی اماکن کوچک و کممساحت توصیه میشود تا از رنگهای تیره و خفه استفاده نشود، زیرا رنگ تیره محیط را بستهتر و کوچکتر از آنچه که هست نشان میدهد اما برعکس، رنگهای روشن به وسیعتر و دلبازتر شدن محیط کمک بسزایی خواهند کرد. از این رو در طراحی داخلی رستوران ژاو استفاده از رنگهای روشن در طراحی سقف و دیوارها در دستور کار پروژه قرار گرفت. مثلا در کافهها و رستورانهایی که جمعیت هدف برای جذب مشتری بیشتر جوانترها هستند معمولا از رنگهای شاد و جیغ و طرحهای مدرنتر استفاده میشود، اما فضاهای خانوادگی غالبا از سبک سنتی و کلاسیک پیروی میکنند.

در فست فود ها بر عکس رستوران های سنتی که گارسون بالای میز شما می آید، رایج است که متقاضی شخصا برای سفارش به کانتر مراجعه کند و به هنگام سفارش پرداخت را انجام دهد. دومین رستورانی عکس های آن را برای شما به نمایش گذاشته ایم نیز دارای طراحی متفاوت و فضایی خاص و آرامش بخش است. با این حال غذاهای متنوع با ذائقه ملل مختلف نیز در منوی آن موجود است. و کنگر فرنگی راویولو، آبگوشت پیاز سوخته و میگوهای سفید می باشند که سرنوشت خود را به دست مارتینی با انتخاب امضای 10 دوره منوی همدلی که نگاه نهایی به استعداد آشپزی او را ارائه می دهد قرار می دهند. یکی از محبوب ترین دکوراسیون های مناسب رستوران ایرانی، دکوراسیون چوبی است که مزایای زیادی داشته و می تواند مطمئن ترین دکوراسیون برای جذب مشتری باشد. از این رو در طراحی داخلی رستوران ژاو استفاده از پارتیشنها در بین میزهای کناری باعث تفکیک فضا و ایجاد یک محیط خصوصی و آرام برای هر خانواده شده است. انتخاب میز و صندلی های متناسب با فضا و معماری داخلی رستوران از دیگر جذابیت های این رستوران مدرن است. چرا که با توجه به میزان بالای استفاده از میزها در رستوران ها باید مقاومت کافی و طول عمر مفید را دارا باشند، مبلمان جهانتاب با توجه به سابقه ی چهل ساله ی خود در این زمینه می تواند به خوبی محصولاتی با کیفیت در اختیار شما قرار دهد که با طول عمر مفید خود تضمینی برای سرمایه شما باشد.

طراحی داخلی رستوران فرنگی و یا طراحی داخلی رستوران ایتالیایی در مناطقی که اقشار کم درآمد تر زندگی میکنند با نقاط به اصطلاح بالای شهر تفاوت فراوانی دارد. رستوران “Mayak” واقع در شهر کیف، پایتخت کشور اوکراین طراحی و به اجرا رسیده است. این در صورتی است که اگر به سراغ طراحی رستوران براساس سبک های مناسب و مشتری پسند می روید باید به این بخش نیز اهمیت ویژه ای بدهید. در اختیار قرار دادن فضایی دنج و آرام برای صرف غذا و خلق لحظه های رمانتیک و به یاد ماندنی برای نود درصد افراد حاضر در رستوران مهم و برای هشت درصد آن ها حداقل بی اهمیت نیست. دکوراسیون داخلی رستوران باید ضمن ایجاد یک فضای دلپذیر، بی نظیر باشد. فضایی که خود را به کاربر پروژه تحمیل نمی کند و ذهن را برای ترکیبات رنگی متنوع فضای داخلی آماده می کند. مبلمان جهانتاب با طیف رنگ های گسترده خود می تواند به سادگی این مهم را برای دکوراسیون شما فراهم کند. آسایش مشتریان در فضای رستوران با میزان رضایتمندی آن رابطه مستقیم دارد. استفاده از سوشال مدیا: برای رستوران خود یک صفحه اینستاگرامی داشته باشید و عکس های زیبا به همراه نماهای مختلف رستوران بگذارید.

انتخاب رنگ هایی متناسب با رنگ زمینه و ایجاد هارمونی در فضای داخلی دکوراسیون می تواند به دعوت کنندگی فضا و ایجاد صمیمیت فضا کمک شایانی نماید. سبکی که برای طراح داخلی رستوران خود استفاده میکنید بایستی با فرهنگ و عادات و روحیات مشتریان همخوانی داشته باشد. طراحی داخلی رستوران برای استراتژی برند سازی بسیار مهم است. حال که به صورت موردی و با بیان جزئیات طراحی داخلی رستوران ژاو شما را با سبک طراحی یک رستوران مدرن آشنا کردیم میتوانید با سرچ کوتاهی در اینترنت تصاویر مختلفی از انواع مدلهای دکوراسیون کافه و رستوران ببینید و با فاکتورهای طراحی آشنایی بهتری پیدا کنید. بنابراین می توان با طراحی رستوران فضایی فوق العاده را برای تجربه مشتریان فراهم ساخت.

رستورانهایی که برای افراد خاص طراحی میشوند دکوراسیونی دارند که به مذاق همان دسته از افراد خوش بیاید، به عنوان مثال یک رستوران فقط غذاهای دریایی سرو میکند و باید طراحی داخلی آن به شکلی انجام بپذیرد که متناسب با خدمات رستوران باشد و با ایدههای خلاقانه در جلوههای بصری باعث شود مشتریان از تماشا و حضور در آن محیط لذت ببرند و فضای رستوران برای آنها بهیادماندنیتر باشد. انتخاب یک گروه معماری برجسته و حرفهای در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران به شما کمک میکند تا با ایجاد فضایی دلچسب و رویایی مشتریان دائمی و همیشگی خود را پیدا کنید.

در بین این ها هستند افرادی که به دنبال کافی شاپ های خاص می روند .بنابراین طراحی و دکوراسیون داخلی کافی شاپ ها بسیار مهم است . اینکه می خواهید چگونه افرادی به شما مراجعه کنند و چه نیازهایی را از افراد برطرف کنید. اما ده سال پس از تولد، یعنی در اواسط سال 2019 میلادی، مدیر این واحد تجاری به تیمی از معماران داخلی کمپانی معماری Omar Gandhi مراجعه کرد. این در حالی است که در رستورانهایی با سبک دکوراسیون کلاسیک، از پارچههای نفیس و قابل شستشو برای پوشش میزها استفاده میگردد. همچنین در بخشهای کندوشکل آینهکاری انجام شده است و نور با شکست خود محیط را روشنتر کرده و بر ارتفاع سقف تاکید خواهد کرد. در این رستوران علاوه بر غذاهای ایرانی، غذاهای فرنگی نیز سرو میشود؛ بنابراین دستتان برای انتخاب انواع غذاها باز است. این محل مکانی برای آماده سازی مواد غذایی، انتقال غذا در مسیر ورودی و خروجی، در کناره های آشپزخانه هستند و مرکز آشپزخانه نیز تجهیزات پخت رستوران قرار میگیرد و سینک ظرفشویی صنعتی در مرکز آشپزخانه قرار ندارد.

یکی دیگر از عوامل و مهم و تاثیر گذار در دکوراسیون فضای کافه های و رستوران ها انتخاب رنگ مناسب مبلمان می باشد. با دیدن بخشی از پلان های رستوران مدرن شیلان، با جزییات بیشتری از طراحی این فضا آشنا خواهید شد و با بررسی پروفایل ” دفتر ما (محمود ابراهیمی، علی بهمنیار) ” می توانید تصاویر کامل تری از بخش های مختلف این پروژه مشاهده کنید. اگر در فکر راه اندازی رستورانی با دکوراسیون خاص هستید، نگران نباشید و با مراجعه به سایت شارین آرک و بهره مندی از مشاوره رایگان کارشناسان این مجموعه تمام کار خود را از صفر تا صد به ما بسپارید. ضمن این که در نظر گرفتن پنجرههای بلند و سرتاسری باعث شده است تا استفاده حداکثری از نور طبیعی صورت بپذیرد که خود بزرگ جلوه دادن فضای داخلی رستوران را تسهیل میکند. قسمت زیادی از تالار اصلی یک رستوران به میزها و صندلیها اختصاص پیدا میکند. درست است که با فراهم شدن بودجه بیشتر دست مهندسان برای طراحی بازتر است اما محدودیت بودجه فرصتی را برای شما فراهم میکند که از حداقل امکانات خود حداکثر استفاده را ببرید.

بر این باور میتوان تابلو و درب ورودی رستوران یا فست فود را نیز طراحی کرد.با این متد هم داخل مغازه و هم بیرون دارای طرح شیک و بسیار عالی میباشند.علاوه بر زیبایی بر کارایی مغازه و رستوران نیز تاثیرات مثبت را خواهد گذاشت. طراحی داخلی رستوران ایرانی سنتی ویژگی های منحصر به فردی دارد و معماری و طراحی داخلی رستوران ایرانی نورپردازی، لباس کارکنان و حتی موسیقی که پخش می شود نیز با رستوران های دیگر متفاوت است. هزینه هایی که صرف دکوراسیون های جدید و پر هزینه رستوران های مدرن می شود بی بازده نیست بلکه تضمینی برای جلب رضایت مشتریان است در این بین سرمایه گذاری بر روی طراحی های موفق دکوراسیون رستوران اقدام منطقی تری است. بر اساس خواسته صاحب ساختمان (صاحب امتیاز رستوران)، می بایست تخریبی در جداره هایی که در ساختمان به تازگی اجرا شده بود انجام نشود. به همین منظور امروز در چیدانه می خواهیم شما را با مبلمان جهانتاب در طراحی و دکوراسیون رستوران ایتالیایی مدیچی آشنا کنیم پس با ما همراه باشید. بنابراین اگر تصمیم به راه اندازی یک رستوران و یا تغییر دکوراسیون رستوران خود را داشتید، مشاوران ما در دفتر استودیو قاف، با تجربه خود در زمینه طراحی و تجهیز رستوران و کافی شاپ آماده ارائه خدمات به شما کارفرمایان محترم هستند.