راهنمای انتخاب رنگ رژ لب بر اساس رنگ پوست، مو، چشم و لباس

اما اگر صورتی ملایم را انتخاب میکنید، باید آن را با رنگهای تند یا جیغ هماهنگ کنید. در مورد این سه ماده اصلی باید بگوییم که رنگدانه همان رنگ رژ است. اگرچه در دوران نوجوانی، لبها به خودی خود قرمز مایل به صورتی هستند، اما اضافه کردن این رنگ بر روی آنها جلوه زیباتری به لب خواهد داد. اگر هنگام انتخاب رنگ رژ به رنگ دندانهایتان توجه نکنید قطعا از انتخاب خود پشیمان خواهید شد. اگر لباس صورتی پر رنگ را انتخاب کردهاید، میتوانید آن را با رنگ های شاد یا براق ست کنید. اگر از رنگهای فانتزی مثل قرمز یا مسی برای موهای خود استفاده کردهاید، پیشنهاد ما به شما انتخاب رنگ رژ لب صورتی سالمونی، مرجانی، قرمز مایل به قهوهای و زاجی است. اخیرا در سال ۲۰۲۱ چند رنگ رژ بسیار زیبا مد شده است که مطمئنا توجه شما را به خود جلب خواهند کرد و با انواع لباسهای شما ست میشوند. رژ لب پایه ثابت کیف آرایش هر خانمی است. اما میتوانید آن را با هر لباس و هر نوع آرایش دیگری نیز ست کنید و از زیباتر شدنتان لذت ببرید.

برای اکثر خانمها، رنگ ماتیک مناسب باعث جوانتر به نظر رسیدن آنها خواهد شد. رنگ ماتیک متناسب با لباس صورتی به تناژ رنگ لباس شما بستگی دارد. هر رنگ آبی استایل خاصی را به شخص میدهد. به علاوه نوع براق آنها به لبهایتان درخشش خاصی میدهد و حال و هوای جوان و پر جنب و جوشی را به صورت شما خواهد بخشید. زیرا چهره را جوان و شاداب نشان میدهد. زیرا محبوب و مناسب دختران است و چهره آنها را شاداب و عروسکی میکند. به همین دلیل انتخاب رنگ رژ مناسب امری بسیار مهم است. رنگ رژ شاین یکی از محبوبترین رنگهایی است که با براقیت خود زیبایی و جذابیت زیادی به صورت شما خواهد بخشید. افزودن رنگ به لبها تفاوت چشمگیری در صورت شما ایجاد میکند. وقتی میخواهید بیرون بروید شک نکنید که داشتن ظاهر خوب و به روز بودن همیشه باعث افزایش روحیه شما خواهد شد و لبخند را بر لبانتان مینشاند. اما اگر میخواهید ظاهری شاداب، سرزنده و جوان داشته باشید توصیه میکنیم رنگ صورتی پر رنگ را که بسیار مد شده است امتحان کنید. صورتی یکی از زیباترین رنگها برای انتخاب لباس است. با وجود بسیاری از محصولات آرایشی لب، یافتن مارک و رنگ رژلب مناسب برای برخی از افراد یک چالش محسوب میشود.

بنابراین، انتخاب رژلب به خودتان بستگی دارد. باز هم انتخاب رنگ رژلب شما در این مورد بستگی به خودتان و نوع تناژ رنگی لباستان دارد. اگر لباس قرمز را انتخاب میکنید، همیشه به یاد داشته باشید که از رنگ های قهوهای، نوود یا هلویی استفاده کنید. دخترانی که پوست آنها برنزه است میتوانند رنگهای مرجانی، صورتی تیره، قرمز روشن و اکثر رنگها را به جز قهوهای و بنفش استفاده کنند. نوجوانان میتوانند از رنگهای مات قرمز نیز بهره ببرند که هم متناسب با سن آنها باشد و هم شیک و جذاب به نظر برسند. رنگهای رژ صورتی روشن، مرجانی، هلویی، نوود و قرمز، برای افرادی که پوست روشن یا نسبتا روشن دارند بسیار عالی به نظر میرسد. به یاد داشته باشید رنگ های روشن فقط مخصوص بیست سالگی نیست! این روش دیگر مد نیست. بیشتر افراد با این رنگ لباس از رنگ های قرمز، آلبالویی و تیره برای لب های خود استفاده میکنند. صورتی تیره یا روشن و تناژهای قرمز (قرمز متمایل به نارنجی) بهترین رنگ رژ برای مجله خبری makeupa این افراد است. تناژهای مختلفی از رنگهای رژ گیلاسی یا قرمز مایل به نارنجی مطلوب است.

بنابراین باید از رژهایی به همان اندازه پررنگ مانند قهوهای یا قرمز پررنگ استفاده کنید. به این ترتیب تقارن بهتری برای لبهای شما به وجود خواهد آمد. برای پوستهای تیره رنگ رژ لب مسی، آلبالویی، شرابی، کاراملی و قرمز بهترین گزینهها هستند. رنگهای نوود روشن و طبیعی بهترین رنگ رژ برای کسانی است که لبهای پایینی بزرگتری دارند. بهتر است لب پایینی خود را رژ با رنگهای روشن و روی لب بالایی خود را از تناژهای کمی تیرهتر همان رنگ بزنند. آبی یک رنگ متوسط (میانه، نه تیره و نه روشن) قلمداد میشود. هم رنگ موهایتان تیره است هم رنگ پوستتان؟ اگر موهایتان تیره است و رنگ پوست شما روشن است بهتر است رنگ رژ صورتی روشن، قرمز متمایل به نارنجی، گیلاسی یا آلبالویی انتخاب کنید. روش های مختلفی برای تشخیص تناژ پوست و رنگ پوست وجود دارد که می تواند به شما در انتخاب رنگ رژتان کمک کند. این رنگ در انواع مختلفی از مات و براق (شاین) وجود دارند که برای هر فرد با هر سن و موقعیتی مناسب هستند. این رنگ هم نیاز به تعریف ندارد. برخی از بالم لب ها دارای رنگ ملایم و دخترانه ای هستند و می توانند به راحتی به جای رژ مورد استفاده قرار بگیرند.