دیزل ژنراتور- ژنراتور برق موتور برق پایور دیزل آسیا

چرخه تنزل به این معناست که موتور بزودی بطور تغییر ناپذیری آسیب می‌بیند و ممکن است هرگز شروع بکار نکند و زمان طولانی تری قادر نخواهد بود که به تمام توان زمانی که نیازمند است، دست یابد. کربن سخت از احتراق ضعیف شکل می‌گیرد و بسیار خراشنده و ساینده است، سپس سبب افزایش مصرف سوخت می‌شود انتظار می‌رود که انسداد پیستون و فشار حفظ شود. بصورت ایده آل موتورهای دیزل باید در حداقل ۶۰ تا ۷۵٪ بار ماکزیمم بار خود راه‌اندازی شوند. دوره‌های کوتاه مدت بار کم در حال اجرا هستند و این اجازه را می‌دهد تا مجموعه با بار کامل یا نزدیک به بار کامل بر یک مبنای منظم آماده شود.

سلام جناب اسفندیاری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. زمانی که دیزل خاموشه و کلید اتوماتیک خروجی دیزل ژنراتور وصل یا on باشه و برق شهر سه فاز وارد کلید بشه چه اتفاقی می‌افتد؟ ممنونم. سلام جناب آزاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب ایجی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.

موتور برق هندا Es6500

دیزل ژنراتورهای کوچک تا ۲۵۰ کیلو ولت آمپر نه تنها برای تولید برق اضطراری بلکه به جهت تامین برق مورد نیاز به صورت مستمر یا در زمان اوج مصرف و یا حتی در زمانی که کمبود ژنراتورهای بزرگتر حس میشود استفاده می شوند. به وسیله نیروی محرکه برقی میتوان حرکت یکنواخت و قدرتمندتری علاوه بر استفاده مناسب تر از فضا داشت. محرکهای برقی قبل از جنگ جهانی اول در کشتی ها مورد استفاده قرار گرفتند و در طول جنگ جهانی دوم به تکامل رسیدند.

مزایای ژنراتور دیزلی نسبت به سایر انواع ژنراتور

مانند هر تجهیزات سنگین دیگر ، باید تمام معایب و مزایای شرایط خاص خود را برای تعیین بهترین گزینه بسنجید. واضح است که به هنگام خرید دیزل ژنراتور دست دوم ، باید ملاحظات و عوامل بسیاری در نظر گرفته‌شود. اما امید است که این مقاله حداقل برای روشن کردن بسیاری از عوامل اصلی راه‌گشا باشد. اگر کتابچه راهنمای دیزل ژنراتور را گم کرده اید با شرکت آسان ژنراتور تماس حاصل نمایید.

  • کار ژنراتورها به طور موازی مزیت افزونگی قدرت را فراهم می کنند و در بارهای جزئی می توانند راندمان بهتری داشته باشند.
  • از آنجایی که این قطعه به طور دائم در مدار بوده، پس احتمال خرابی آن بسیار بالا می‌باشد.
  • نسل اولیه موتورهای دیزل دوام و کارایی خوبی نداشتند به همین دلیل خریداران موتورها را بازگردانند.
  • ممکن است این ساعت شمار آنالوگ باشد و ممکن است روی کنترل پنل نمایش داده بشود.
با توجه به اینکه ژنراتور ها با سرعت حداکثر 1800 دور کار کرده و با آب خنک می شوند، سطح استاندارد بالاتری نسبت به ژنراتور هایی دارند که با 3600 دور کار می کنند و با هوا خنک می شوند. در واقع اگر روزانه 4 ساعت به منظور ورزش دادن از این دستگاه استفاده کنید حدود 14 سال طول می کشد تا نیاز به سرویس اولیه و اساسی آن که حدودا ساعت است پیدا شود. ساعت سرویس های دوره ای روغن و فیلتر های یک دیزل ژنراتور بین 150 تا 300 ساعت است که البته می بایست فشاری که به آن وارد می شود را سایت مدیریت نمود.

برای مثال، موتورهای با قدرت 20 کیلو ولت آمپر بیشتر برای کارهای کوچک از قبیل امور مربوط به منازل، فروشگاه ها، و ادارات کوچک استفاده می شود. موتورهای با قدرت بیشتر نیز برای مجتمع های بزرگتر قابل استفاده است. برآورد اندازه مناسب دیزل ژنراتور ها برای جلوگیری از کم شدن بار یا کمبود توان بسیار مهم است. برآورد اندازه توسط مشخصات الکترونیک مدرن، به ویژه بارهای غیر خطی، پیچیده است.

نمایندگی های دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور- ژنراتور برق موتور برق پایور دیزل آسیا

تنظیمات خروجی توان با افزایش کم خیز منحنی به وسیلهٔ افزایش فشار فنر بر روی یک گاورنر سانتریفوژ ایجاد شده‌است. عموماً این یک نیاز پایه سامانه برای همه نیروگاه‌ها است زیرا نیروگاه‌های جدیدی و قدیمی در پاسخ به تغییرات لحظه‌ای در فرکانس بدون وابستگی به ارتباطات خارجی، بایستی سازگار باشند. با توجه به پیشرفت های چشمگیر مهندسی برق، ژنراتور گازوئیلی در سطح وسیعی پیشرفت داشته و در اندازه های متنوع و با کاربرد های مختلفی در دسترس می باشند. ژنراتور های دیزلی با ظرفیت های 5 کیلووات الی 50 کیلووات برای مصارف خانگی در بازار به راحتی در دسترس هستند.