دیدن خواب رژ لب قرمز و ماتیک صورتی

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مجله خبری makeupa لطفا از سایت ما دیدن کنید.

به طور کلی تعبیر خواب ماتیک یا رژ لب مبتنی بر دروغ و حیله و خیانت می باشد،که سایر جزییات دیگر خواب نیزدر تعبیر آن تاثیر دارد. همچنین ممکن است برخی به مواد کاشت و چسب حساسیت داشته باشند و دچار آلرژی و اگزما شوند. این شیوه از ترکیب مواد ژلی ساخته شده و در مقایسه با روش پودری، لایه ای ژلی است که روی ناخن اصلی را می پوشاند و ظاهری درخشان می سازد، سپس در برابر اشعه UV قرار می گیرد تا محکم تر شود. بگذارید لایه پایه شما دو برابر بیشتر از مدت زمان توصیه شده بماند تا کاملا خشک شود. سپس یک مقدار روغن کوتیکول روی پوست پایه ناخن بمالید، دوبار کمی سوهان بکشید و تمام! پودرهای پوشاننده شامل پودرهای کاور(هلویی، صورتی، کرم) و پودرهای رنگی (تمام رنگ ها) هستند که برای انواع کاشت مورد استفاده قرار می گیرند. استون را درون ظرفی بریزید و تمام ناخن های خود را به مدت ۶ تا ۷ دقیقه درون ظرف استون نگه دارید. سپس براش را به ظرف پودر بزنید و به اندازه یک گلوله کوچک از پودر را بردارید. براش را به ظرف اکریلیک آغشته کنید. آیا کاشت به روش قالبی خطر دارد؟

اما بهتر است بدانید که سه روش رایج برای کاشتن ناخن در دنیا وجود دارد که شامل کاشت اکریلیک یا پودری، ژله ای و قالبی است. مواد لازم برای این کار شامل استون 100 درصد، بافر و سوهان ناخن است. پودرهای غیرپوشاننده شامل پودر کلیر (کریستالی) و پودر صورتی طبیعی هستند که برای کاور و کاشت طبیعی ناخن استفاده مجله خبری makeupa می شوند. چنانچه زنی ببیند که به لب های خود ماتیک زده سخن دروغی به کار میبرد و زبان را به کلام نادرست می آلاید. ماتیک یا رژ لب یکی از لوازم آرایش مختص خانم ها میباشد که جهت رنگ و زیبایی بخشیدن به لب ها استفاده می شود. در انتها ناخن ها را به مدت ۱۲۰ ثانیه زیر نور UV قرار دهید و کاشت را با تاپ کت و سوهان کشی به پایان برسانید. مواد اضافی را با براش پاک کنید تا اطراف ناخن به طور کامل تمیز شود. اما در حالت عادی، به طور معمول نیاز است که پس از ۳ الی ۴ هفته ناخن های خود را ترمیم کنید.

بلکه بجای آن از رشته های فیبری به نام فایبرگلاس استفاده می کنند. به همین دلیل، زدن پرایمر ناخن قبل از هر کاری اهمیت زیادی دارد. اگر میخواهید ناخنهای بلندتری داشته باشید، باید قبل از این مرحله از تیپ ناخن استفاده کنید. برداشتن این ژل و ریمو کاشت ناخن ژلیش، کار ساده ای نیست و باید در آرایشگاه انجام شود. برای کاشت ناخن ژله ای، شما باید لایهای بسیار نازک تر از لاک ناخن استاندارد را استفاده کنید. در روش دیپینگ از پودر و پرایمر استفاده می شود. هنگام استفاده از لایه پایه خود مراقب باشید: نباید ژل را روی انگشتان خود بزنید. پس از اینکه شکل اصلی ناخن خود را پیدا کردید، یک ریموور کوتیکول را در اطراف پایه ناخن خود بزنید. اگر در خواب ببینید که رژلب به لبان خود میزنید، به این معنی است که سخن دروغی می گویید و کسی را با دروغگویی فریب می دهید.

کسانی که به بیماری های قارچی و عفونی و مبتلا هستند و به طور کلی سیستم ایمنی بدن آن ها ضعیف است، نباید ناخن های خود را بکارند. این روش متداول ترین روش ناخن کاشتن است که خانم ها آن را می شناسند. سپس با پنبهای که در استون غوطه ور شده است، روغن یا باقی مانده را از روی ناخن خود پاک کنید. بنابراین، این احتمال وجود دارد که به مواد، آلرژی داشته باشد و او را با خطراتی مواجه کند. چنانچه مردی ببیند ماتیک خریده یا دارد یا استفاده می کند سر زبان ها می افتد، بدنام می شود و رسوایی به بار می آورد. منوچهر مطیعی تهرانی گوید : دیدن ماتیک در خواب برای خانم ها دروغگویی و فریب ونیرنگ است. امروز برای شما دیدن خواب ماتیک زدن را قرار داده ایم که می توانید در ادامه این تعبیر خواب را مشاهده کنید. دیدن ماتیک برای مردان خوب نیست مخصوصا اگراز آن استفاده کنند، نشانه رسوایی و بدنامی و بی آبرویی است.