دوره های آموزشی برای کاربران زبان های فنی و حرفه ای خارجی

نگارش دوره آموزشی کاربر زبان خارجی فنی و حرفه ای برای اولین بار در سایت آرایشی و زیبایی. ظاهر شد.

حداقل مدرک تحصیلی لازم برای شرکت در دوره کاربر زبان مدرک فوق لیسانس است. علاوه بر این، مهارت های پیش نیاز برای شرکت در دوره INTERMEDIATE، زبان های خارجی است.
برای اطلاع از نحوه ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید.

نام آرایشگاه چیست؟

نام آرایشگاه چیست؟


کارت سازی

نحوه دریافت کارت مربیگری آرایشگری


چگونه یک آموزشگاه آرایشگری زنانه ایجاد کنیم؟

چگونه یک آموزشگاه آرایشگری زنانه ایجاد کنیم؟


"<strongسالن زیبایی ویونا

سالن زیبایی وین

بهترین سالن زیبایی شرق تهران

با من

کاربر زبان تکنسین ها و متخصصان خارجی در زمینه خدمات آموزشی و مهارت هایی مانند استفاده از دستورالعمل های زبان خارجی در محیط های صنعتی، نگارش مکاتبات به زبان انگلیسی در محیط های صنعتی و اداری و مطالعه کاتالوگ و دفترچه راهنمای لوازم خانگی و تجهیزات الکترونیکی، استفاده از کتاب های نگهداری و تعمیرات ماشین آلات. و تاسیسات، مکانیک و متالورژی صنایع مختلف به زبان انگلیسی می باشد و این کار مربوط به تکنسین ها و اپراتورهای شاغل در کارخانه ها و محیط های صنعتی بخش های دولتی و خصوصی می باشد.

برای شرکت در این دوره به چه چیزهایی نیاز دارم؟

آموزشگاه زیبایی ویونا دوره های آموزشی مختلفی را با بهترین و مجرب ترین اساتید برای شما برگزار می کند. در این دوره ها بهترین و جدیدترین متدهای روز دنیا به شما عزیزان آموزش داده می شود. افراد پس از گذراندن این دوره گواهی معتبر از سازمان فنی حرفه ای و قابل ترجمه دریافت خواهند کرد. در این مقاله در مورد آموزش صحبت می کنیم کاربر زبان توضیح کاملی در مورد آموزشگاه فنی و حرفه ای خارجی ویونا داده ایم. با ما در سایت آرایار همراه باشید.

کاربر زبان فنی و حرفه ای خارجی چیست و چه تعهداتی دارد؟