دستگاه گشت و نگهبانی شرکت انطباق گستر سپهر | zoomfing

و تمامی این بررسی ها و ثبت ها درون دستگاه ذخیر می شود و به راحتی می توان گزارش گشت نگهبانان را بررسی نمود. یک سیستم گشت و نگهبانی جامع که کار کردن با آن ساده باشد برای پایش کارکنان و نیروهای حراستی در هر نهادی کارایی دارد. بنابراین نمی‌توان گفت گشت و نگهبانی نرم‌افزاری فقط برای یک دسته از مشاغل خاص به کار می‌آید. اما خب بدون شک این سیستم‌ها در برخی فعالیت‌ها کاربرد بیشتری دارند.

دستگاه گشت و نگهبانی مدلMD-P501

دستگاه گشت و نگهبانی شرکت انطباق گستر سپهر | zoomfing

دستگاه گشت و نگهبانی یا سیستم گشت زنی حراست علاوه بر اینکه این مشکل را حل می‌کند، گزارشات کاملی از گشت و نگهبانی در اختیار مدیریت قرار می‌دهد. دستگاه گشت و نگهبانی اثر انگشتی و تگ (کارتی) دو نوع پرکاربرد در سیستم گشت زنی حراست هستند. نگهبانان با سرکشی به نقاط تعیین شده، دستگاه را به تگ نصب شده در آن مکان نزدیک کرده و به این راحتی حضور آنها در آن نقطه بر روی دستگاه ثبت می‌شود. با اتصال دستگاه گشت زنی به کامپیوتر از طریق پورت usb، اطلاعات آن فراخوانی شده و در داخل نرم افزار گشت و نگهبانی قابل رویت خواهد بود.

این دستگاه پرتابل دارای مانیتور LCD به اندازه 1.44 اینچ می باشد.همانطور که در بالا نیز اشاره شد این دستگاه قابلیت خواندن اثر انگشت تا 500 مورد را دارد. در خصوص قیمت دستگاه گشت زنی،در بازار ایران به دلیل وارداتی بودن این دستگاه و نواسان قیمت وجود دارد، نکته ای که هست باید توجه نمایید از مجموعه ای خریداری انجام بدهید، که کمترین قیمت را داشته باشد و اینکه با گارانتی دقیق و امکان تعمیر دستگاه را مجموعه داشته باشد. این سیستم در بسیاری از مکان‌ها مانند فروشکاه‌ها، سیستم‌های امنیتی مثل گشت زنی و دستگاه‌های گشت و نگهبانی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. سیستم گشت و نگهبانی سیستمی است که جهت ثبت گشت زنی نگهبان هنگام نگهبانی و بازرسی از مجموعه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از دیگر ویژگی های این دستگاه ، نگهداری یک ماهه شارژ دستگاه، ایجاد آلارم از نوعBuzzer و LED، ظرفیت 8000 رکورد با قابلیت افزایش تا رکورد و …. نرم افزار گشت و نگهبانی تایگر چیست ؟ تصورش را بکنید که یک کارخانه بزرگ با سوله‌های مختلف در هر بخش دارید که سایت‌های آن در سراسر کشور، منطقه یا حتی جهان گسترده شده‌اند. در مرحله اول باید شماره مربوط به هر تگ را در نرم افزار گشت و نگهبانی ذخیره کنیم ، و در جایگاه های مربوطه که نیاز هست نگبهبان، گشت زنی کنند قرار می‌دهید. و بعد از تعریف اثر انگشت نگهبان بر روی دستگاه ، نگهبان با زدن اثر انگشت و تعیین مسیر دستگاه را نزدیک به هر تگ قرار گرفته شده تا اطلاعات در دستگاه ذخیره گردد.

  • قبل از خرید دستگاه گشت و نگهبانی باید به یک سری نکات توجه کرد، در ادامه به این نکات می‌پردازیم.
  • از مزایای دستگاه گشت و نگهبانی اطمینان از عملکرد نگهبانان می باشد که پس از نگهبانی و یا در روزهای بعد ، بنا به صلاحدید مدیریت ، دستگاه به سیسم متصل شده و اطلاعات فراخوانی می شود و مسئولین مربوطه از درستی و یا نادرستی عملکرد نگهبان بصورت دقیق مطلع می گردند .
  • عملکرد دستگاه گشت و نگهبانی به این صورت است،که دارای سنسور نوری می‌باشد، که تشخیص اثر انگشت را بهتر و دقیق‌تر شناسایی می‌کند.
  • و بعد از تعریف اثر انگشت نگهبان بر روی دستگاه ، نگهبان با زدن اثر انگشت و تعیین مسیر دستگاه را نزدیک به هر تگ قرار گرفته شده تا اطلاعات در دستگاه ذخیره گردد.
  • با توجه به نوسانات بازار در ایران امکان درج قیمت در محصول وجود ندارد،‌شما می‌توانید با واحد فروش تماس حاصل نمایید.
  • شركت كامپیوتری علم و صنعت در سال 1371 با هدف فعالیت در زمینه طراحی و تولید سیستم های كنترلی شامل سخت افزار و نرم افزارهای مربوطه تاسیس گردیده است .در راستای هدف تعیین شده شركت علم و صنعت با تلاش فراوان توانسته است در زمره اولین تولید کنندگان دستگاه های کنترل تردد و حضور و غیاب قرار گیرد.

که باید به این نکته توجه کرد دستگاهی که شرکت سیمرغ پارسیان شریف ارائه می‌دهد، داری گارانتی، نرم افزار رایگان و پشتیبانی می‌باشد. دستگاه گشت زنی 5000V5 یک سیستم مطمئن برای کمک به بخش نگهبانی و حراست سازمان‌ها و ابزاری مطمئن برای ثبت حضور نگهبانان در نقاط سرکشی است. این مورد باید در نظر داشته باشیم که دستگاه گشت و نگهبانی به عنوان دستگاه حضور و غیاب اشتباه نگیرید، این دستگاه فقط جهت بررسی عملکرد نگهبان در هنگام گشت زنی می‌باشد.

سخت افزار های مرتبط