دستگاه هیدروفیشیال 6 کاره نیوفیس 2022

هنگامی که یک لایه نازک از مواد کاشت، روی ناخن باقی ماند می توانید با استفاده از سوهان بقیه مواد را هم از بین ببرید. لایه های پوست عبارتند از: SMAS، لایه درم عمیق و درم پاپیلاری بنابراین سری التراسونیک؛ باعث انقباض فوری در پوست می شود در حالی که به دنبال آن بافت با تأخیر ایجاد می شود. در حالی که نفوذ کمتری دارد ار اف دو قطبی؛ برای مناطق حساس ، مانند چشم و صورت مناسب تر است. به طور کلی ار اف دو قطبی؛ در حجم کمتری از بافت در عمق سطحی تری نفوذ می کند. سری میکرودرم؛ یک درمان آرایشی ساده، سریع و بدون درد است که به لایه برداری سطحی پوست با استفاده از سایش و مکش کمک می کند. اتوی صورت ارتعاشی: این سری با استفاده از امواج لرزشی فرکانسی بالا موجب؛ پاکسازی و حذف پوست مرده لایه های کناری صورت شده و همچنین میتوانید یک سری کاملا موثر در حذف جوش های سر سیاه باشد.

هیدروفیشیال 6 کاره نیوفیس؛ یکی از جدیدترین دستگاه جوانسازی و پاکسازی صورت در حاضر که آب خالص را به یونهای هیدروژن و اکسیژن دنیااست در اختیار خواهید داشت. سطح پوست میتواند هیدروژن را تولید کند که در این حالت سلول های مولکول آب به آسانی به غشا یا همان لایه میانی پوست نفوذ میکنند که در این حالت به نیتجه دلخواه خود یعنی جوانسازی و سفید شدن پوست میرسیم. برای درمان های لایه برداری، سرما به تسکین پوست و کاهش قرمزی کمک می کند. این امواج فراصوت در نتیجه سه لایه بافتی پوست را به طور موثر گرم می کند. عمق گرمایش و بافت رسیده به فاصله بین دو نقطه بستگی دارد اما به طور معمول بین 2 تا 4 میلی متر است. این روند به طور موثری باعث بهبودی پوست می شود. چکش در مناطق تحت درمان سرما ایجاد می کند و به کاهش چین و چروک و نرم شدن پوست کمک می کند. چکش سرد: پس از انجام میکرودرم؛ بر روی صورت پوست دچار التهاب و قرمزی خواهد شد شما میتوانید از این سری به عنوان التیام دهنده پوست و کاهش قرمزی پوست استفاده نمایید.

میکرودرم: شما میتوانید از این دسته به عنوان پاکسازی منافذ پوست، رفع جوش های سرسیاه و زیر پوستی، پاکسازی پوست از چربی و آلودگی اشاره نمود که در نهایت باعث روشن شدن و شادابی پوست میشود. از دیگر کاربرد این دسته میتوان به کاهش منافد پوست اشاره نمود. در ادامه به صورت مفصل به کاربرد هر کدام از دسته ها اشاره میکنیم. اجازه دهید ناخن ها بین 12 الی 30 دقیقه در محلول آب گرم و استون بمانند تا مواد و چسب ناخن به خوبی حل شوند. التراسونیک: شما باید از این سری به همراه مواد مغذی مانند انواع سرم استفاده نمایید و علنا بدون استفاده از مواد مغذی هیچ کارایی نخواهد داشت چرا که استفاده از این سری موجب افزایش چند برابری جذب مواد به پوست میشود. چکش سرد؛ یک وسیله ایده آل برای تقویت درمان های اولتراسوند، فتوتراپی، تزریق کوکتل مزوتراپی و غیره به منظور بهبود تجربه مشتری و افزایش مدت زمان درمان است. این امر همچنین باعث افزایش تولید کلاژن می شود. این امواج رادیویی را قادر می سازد تا به لایه های عمیق پوست نفوذ کنند، جایی که می تواند باعث تولید کلاژن و الیاف الاستین شود. التراسونیک؛ به کاهش منافذ پوست کمک میکند مواد مغذی به لایه های زیرین پوست نفوذ کند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مجله خبری makeupa ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

سری میکرودرم، با استفاده از کریستال های ظریف یا چند دقیقه نکات مملو از الماس، پوست را ساییده و مکش خلا را برای از بین بردن سلول های مرده پوست انجام می دهد. دستگاه ار اف دو قطبی یک روش کاملا کارآمد و غیرتهاجمی و یک روش درمانی زیبایی بدون جراحی است که چین و چروک ها را صاف می کند، کلاژن را تقویت می کند (یا همان عناصر سازنده یک پوست قوی و سالم) و به خصوص در مورد پوست های بسیار ظریف مانند ناحیه اطراف چشم بسیار موثر است. با ار اف دو قطبی، محدوده الکتریکی از یک کاوشگر با دو الکترود متقارن (یکی مثبت ، دیگری منفی) قرار گرفته در منطقه درمان تحویل می شود. ار اف دو قطبی ال ای دی تراپی: دارای دو قطب مثبت و منفی است که از تاثیرات این دسته ار اف دو قطبی به لیفتینگ پوست، افزایش خاصیت الاستینه پوست، کاهش افتادگی پوست، حذف چین و چروک دور چشم و بازسازی کلاژن اشاره کرد. اثر بازسازی و همچنین ایجاد پوست بسیار سفت تر میکند. از طرف دیگر چکش سرد؛ باعث بهبود قابلیت ارتجاعی پوست ، سفت شدن و نرم شدن چین و چروک می شود. روند تجدید کلاژن پس از چند هفته واقعاً شروع می شود و پس از آن شما باید شاهد پیشرفت های چشمگیری در زمینه بافت پوست، خاصیت ارتجاعی و ساختار آن باشید.