دستگاه هیدروفیشیال آیس بلو

دستگاه هیدروفیشیال مدل اسمارت افزون بر ظاهری متفاوت ، کارایی بسیار بالاتری نیز نسبت به نمونه های قبلی دارد. دستگاه فیشیال اسمارت آیس بلو موارد استفاده و تنوع کارایی بسیار زیادی داشته ، از این رو مشخصات و ویژگی های فراوانی نیز دارد. همراهان گرامی، اگر شما نیز تجربهای در این زمینه دارید، خواهشمندیم تجربیات و نظرات ارزشمند خود را با ما و همراهان ستاره به اشتراک بگذارید. با نفوذ امواج راديو فرکانسی ناشی از سری آر اف و با ايجاد گرما در لايه درم ، موجب تحريک سلولها برای توليد كلاژن می شود در نتيجه به قوام بخشی به پوست منجر می گردد. این سری ها شامل سری طلایی آر اف ، قلم اسپری یون، قلم حبابی یونی ، اسکرابر پوست با فرکانس بالا ، سری اولتراسوند ، چکش سرد و لایه بردار هیدرا می شوند. نیم ساعت پس از اعمال پماد بیحسی، مواد بیحسکننده به آرامی و با آب جوشیده سرد پاک میشود.

بازه دمايی چكش سرد دستگاه از منفی 10 تا 0 می باشد. مزووایت تا چه مدت دوام دارد؟ این دستگاه توانسته در مدت زمان کوتاهی که به بازار آمده، رقیبان خود را پشت سر بگذارد. در ادامه به مشخصات این دستگاه چند کاربری خواهیم مجله خبری makeupa پرداخت. در ادامه به بخش های مختلف مربوط به آنالیزور پوست خواهیم پرداخت. هیدروفیشیال اسمارت آیس بلو نسبت به نمونه های قبلی خود دارای مزیت های بسیار پرشماری می باشد. دستگاه هیدرو فیشیال آیس بلو ، دستگاهی چند منظوره بسیار پر کاربرد غیر تهاجمی برای جوانسازی پوست صورت و بدن می باشد. دستگاه هفت کاره هیدروفیشیال اسمارت آیس بلو ، به دلیل طراحی منحصر به فرد، محبوبیت بسیار زیادی میان مردم پیدا کرده است. به جای آنکه سرمایه خود را صرف خدمات زیبایی و ترمیم پوست کنید و تا آخر عمر درگیر عوارض و محدودیتهای آنها شوید؛ با صرف اندکی وقت، رسیدگی و توجه لازم پوست خود را همیشه شاداب و جوان نگه دارید. آيتم های مورد بررسی توسط این آنالیزور عبارت است: چين وچروك ، منافذ، جای جوش ، جای لک ، زبری پوست ، ميزان چربی ، حساسيت ، رطوبت و آكنه است. يكی از بهترين لايه بردارهای مكانيكی و شيميايی جهت لايه برداری و حذف پوست اضافه (لايه شاخی و سلول های مرده) و با استفاده از محلول های مورد نياز در اين زمينه می باشد.

اين محلول ها از خشكی پوست در حين لايه برداری عميق جلوگيری می كند. اساس لايه برداری بر پايه مكش مواد می باشد. رنگ مواد با توجه به رنگ پوست یا بسته به سلیقه فرد انتخاب میگردد. اتوی پوست با امواج فراصوت 25 کیلو هرتزی ، سبب کاهش منافذ باز پوست ، از بین بردن جوش های سر سیاه، آکنه ، باقی مانده مواد آرایشی و سایر آلودگی های کوچک سطح پوست بدون آسیب رساندن به بافت می شود. دستگاه هیدروفیشیال اسمارت آیس بلو ، 7 سری یا هندپیس دارد که هر کدام به روش های مختلف سبب جوانسازی و زیبایی پوست صورت و بدن می شوند. این محصول چین و چروک را از بین می برد، بافت پوست را آبرسانی می کند و سبب لیفتینگ و سفت شدن پوست می شود. در ادامه مزایا و ویژگی های این محصول را معرفی خواهیم کرد. در ادامه به معرفی و بررسی کامل مشخصات، ویژگی ها و موارد کاربرد این محصول همه کاره می پردازیم. از مهمترین ویژگی های دستگاه فیشیال اسمارت آیس بلو برخورداری از ویژگی اسکن و آنالیز پوست می باشد.

بخشهایی از پوست که رنگدانهها تجمع کردهاند یا برآمدگیها و لکههای سنی صورت، گردن، بالاتنه، دست و حتی تمام بدن با مزووایت درمان میشوند؛ اما به دلیل هزینهی بالا، اکثر افراد ترجیح میدهند از فقط در نواحی آسیبدیده از آن استفاده نمایند. اين دستگاه با بهره گيری از تكنولوژی هوش مصنوعی و دوربين 12 مگا پيكسل قادر به آناليز پوست و ارائه نتيجه دقيق است. اين هندپيس با بهره گيری از تكنولوژی گرمايشی و سرمايشی باعث التيام پوست و كاهش قرمزی پوست می شود از سوی ديگر باعث ايجاد پوستی شاداب و بدون افتادگی می شود. این دستگاه با دارا بودن 7 هندپیس مختلف، به بهترین شکل ممکن پوست شما را پاکسازی کرده و جلوه ای شاداب و زیبا به پوست شما هدیه می دهد. پس از آنکه مواد به اندازه کافی روی پوست گذاشته شد، حال پوست را توسط یک کارتریج ۱۲ سر نیدلینگ میکند. بر روی پوست اعمال میگردد. طی این مدت روزها کرم ضد آفتاب و شبها کرمهای آبرسان و ترمیمکننده ملایم بر روی پوست مالیده میشود تا کم کم دوره ریکاوری طی شود و پوست به حالت طبیعی بازگردد. در ادامه هر یک را به صورت جداگانه خواهیم پرداخت. در نظر داشته باشید که این دو جلسه میبایست تحت نظارت یک متخصص معتمد و معتبر انجام شود تا عوارض جانبی به حداقل رسیده و بیشترین کارکرد حاصل شود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مجله خبری makeupa بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.