دانلود رایگان اکسل هدف آموزش | آموزشگاه کاسپین تبریز

لازم به ذکر است که الگوهای آماده زیادی برای اکسل در سطح اینترنت وجود دارد که با یک جستجوی ساده در گوگل می‌توانید به آن‌ها برسید. یکی از بهترین راه‌ها برای شروع استفاده از اکسل این است که از یکی از الگو‌های آماده‌ی آن استفاده کنید. برای این کار با گزینه‌های بسیار متفاوت و جالبی رو به رو خواهید شد.

دوره آموزش اتوکد الکتریکال

احسان جان دوست دارم بدونید این پکیج بیشتر از چیزی که فکرش رو می کنید ارزش دارد، تنها کافیه سرفصل ها و قیمت آن را با بسته های آموزشی دیگر مقایسه کنید. من پیشنهاد می کنم این بسته را تماشا کنید، نگاهتون به اکسل تغییر خواهد کرد. در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید. همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.

توابع اکسلی

به این صورت یک رفرنس بزرگ برای خودتون ایجاد کنید که بعدها نیز از آن استفاده کنید. خیلی خوشحالم از این بابت که بسته آموزشی مورد رضایت شما قرار گرفت. مطالب این بسته آموزشی پیوسته و از پایه است و برای کسانی که قصد دارند با یک مجموعه پیوسته دنبال کنند گزینه مناسبی است. انقدر تبلغات کنار صفحه زیاد و بیش از حد بزرگه که اصلا متن اصلی به چشم نمیاد . باکس نظرات خودش سفید است و رنگ فونت رو هم سفید انتخاب کردید که اصلا کاربر نمیبینه که چی تایپ میکنه.

دانلود رایگان اکسل هدف آموزش | آموزشگاه کاسپین تبریز

فرساران یکی از اولین مراکز آموزش اکسل در ایران می‌باشد و کار خود را از سال 1385 آغاز نمود. در ایران سایت های کاریابی و آژانس های کاریابی مختلفی وجود دارند که فرصت های شغلی مرتبط با اکسل را تبلیغ می کنند. جویندگان کار همچنین می‌توانند صنایع و شرکت‌های مختلف مانند بانکداری، مالی، حسابداری، مشاوره و سازمان‌های دولتی را که در آن مهارت‌های اکسل بسیار ارزشمند است، کشف کنند.

  • در تهیه گزارشات مالی، اکسل یکی از نرم‌افزارهای مهم برای حسابدارن به شمار می‌آید که یادگیری آن به‌عنوان پیش‌زمینه استفاده از نرم‌افزارهای حسابداری از اولویت ویژه برخوردار است و یک امتیاز برای کارجویان حسابداری است.
  • شما در ابتدای این ویدیو آموزش اکسل با ساخت انواع فایل ها و همینطور تنظیمات مربوط به آن آشنا می شوید و از پایه قوی به جلو می روید و طریقه کار با اکسل را به صورت گام به گام یاد میگیرید.
  • وقتی می‌خواهید ستون‌ها، ردیف‌ها یا سلول‌هایی را انتخاب کنید که کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند، کارتان را انتخاب نخستین مورد آغاز کنید.
  • این فیلم‌ها کاملاً به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته اند ولی شما میتوانید برای حرفه ای تر شدن در این بخش فیلم آموزش حرفه ای اکسل را خریداری و یا در کلاس اکسل پیشرفته با بهترین کیفیت و با تدریس بهترین اساتید شرکت کنید.
  • یا اینکه می توانیم روی نام شیت یک بار کلیک کنیم تا انتخاب شود سپس روی نام دبل کلیک می کنیم و نام جدید را وارد می کنیم .

به جای اینکه نتیجه value_if_true یک کلمه باشد، فرمول تفریق یک مقدار از مقدار دیگر است. بنابراین اگر A2 از A3 بزرگ‌تر باشد، اختلاف میان این دو نتیجه فرمول ما خواهد بود. اگر بزرگ‌تر نباشد نیز بخش value_if_false حذف شده و عبارت FALSE را به عنوان نتیجه دریافت خواهید کرد. اگر logical_test غلط باشد، اکسل پاسخ FALSE می‌دهد و value_if_false نیز حذف می‌شود. فرض می‌کنیم می‌خواهید ببینید چند نفر در هر گروه از مدرسه هاگوارتز حضور دارند. از منوی کشویی یکی از گزینه‌های «Long Date» یا «Short Date» را انتخاب کنید.

اکسل و ماکرو نویسی برای سازمان ها