خرید و فروش پالیگان (ماتیک) در صرافی بیت 24

در اینجا ارز MATIC را انتخاب کنید، مقدار ارز دیجیتالی که قصد فروش آن را دارید وارد کنید و در بخش Address باید آدرس کیف پولی که توسط صرافی بیت 24 در اختیار شما قرار گرفته را بنویسید. در ویدئوی زیر به شما روش صحیح عقب زدن پوست را آموزش می دهیم. البته ما توصیه میکنیم با توجه به سهولت استفاده و سرعت انتقال بالا، از روش آنلاین استفاده کنید. اما اگر میخواهید از روش دستی استفاده کنید، شما باید مبلغ مورد نظر را به یکی از حسابهای بانکی متعلق به صرافی بیت 24 کارت به کارت کرده و سپس بعد از انجام آن، قبض پرداخت را در سایت آپلود کنید. رنگ بنفش مکمل رنگ زرد است و با ایجاد رنگ خاکستری به علت خنثی بودن، رنگدانه خاصی به ناخن نمی دهد و از زرد شدن ناخن جلوگیری کرده و باعث شفافیت بیس ناخن خواهد شد. در ویدئوی زیر مرحله اول سوهان کشی به شما آموزش داده می شود. بعد از مواد گذاری نوبت به سوهان کشی می رسد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مجله خبری makeupa لطفا به بازدید از وب سایت ما.

در صفحه باز شده، از بین ارزهای دیجیتال موجود ماتیک (MATIC) را انتخاب کنید، مقدار ارز مورد نظر خود برای خرید را وارد کنید و در بخشی با عنوان «آدرس خود را وارد کنید» باید آدرس کیف پولی که پیشتر ایجاد کردهاید را وارد کنید. در این صفحه باز شده از بین ارزهای دیجیتال به نمایش درآمده باید ارز دیجیتال ماتیک (MATIC) مجله خبری makeupa را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که حتماً باید پرداخت در روش دستی بین ساعتهای 8 صبح تا 12 شب انجام شود تا ارز دیجیتال ماتیک در کمترین زمان ممکن به کیف پول ارز دیجیتال شما منتقل شود. مرحله آخر استفاده از سرسوهان کاغذی برای از بین بردن رد سرسوهان الماسه و سوهان دستی و همچنین ناهمواری های احتمالی سطح ناخن می باشد و این ناخن اکنون آماده است. مرحله بعد برداشتن کوتیکول ها از روی سطح صدف ناخن می باشد که اول با استفاده از سوهان برقی این کار انجام می شود. در حقیقت هدف از این کار صرفا ایجاد خراش هایی سطحی است که در چسبندگی و درگیری بیشتر مواد با سطح ناخن به ما کمک کند و هدف بعدی هم پاکسازی سطح ناخن از هر گونه چربی می باشد. برای این کار کافیست وارد صفحه پروفایل خود در سایت بیت 24 شوید و روی عبارت «فروش به ما» کلیک کنید.

حال در ادامه مرحله زیرسازی به خراش دادن سطح ناخن می رسید. مثلا در لایه آخر در کاشت گریم که وظیفه یکدست کردن سطح و ایجاد قوس را دارد استفاده می شود. زمان مورد نیاز برای گرفتن چسب به نوع چسب بستگی دارد که حدود ۲۰ ثانیه تا دو دقیقه ممکن است متغیر باشد. سپس مقدار ارزی که قصد فروش آن به ما را دارید وارد کنید و شماره کارت بانکی خود را یادداشت کنید تا یک آدرس کیف پول متعلق به صرافی بیت 24 در اختیار شما قرار بگیرد. در صورت موفقیت آمیز بودن انتقال، اپلیکیشن یک کد تراکنش (Transaction ID) را در اختیار شما قرار میدهد که باید آن را در سایت بیت 24 وارد کنید و در انتها گزینهی «تأیید و ادامه» را انتخاب کنید. اولین چیزی که برای نگهداری، خرید و فروش ماتیک یا هر ارز دیجیتال دیگری به آن نیاز دارید، یک کیف پول رمزارز است. استفاده از روش پرداخت آنلاین، مستلزم آن است که شما یک کارت بانکی متعلق به خود را در حساب کاربریتان ثبت کرده باشید و آن تأیید شده باشد؛ در غیر این صورت مبلغ مورد نظر از حساب شما کسر خواهد شد، ولی ارز دیجیتال ماتیک خریداری شده به کیف پول شما انتقال پیدا نمیکند.

بعد از تأیید، شما قادر به خرید ماتیک خواهید بود. شما میتوانید با رفتن به بخش «راهنمای کیف پول» در همین صفحه، اطلاعات کاملی را در مورد چگونگی ساخت و استفاده از کیف پول برای خرید و فروش Matic به دست آورید. بعد از اینکه حساب کاربریتان را ایجاد کردید، مراحل احراز هویت را یک به یک انجام دهید و سپس با رفتن به بخش «کارت های بانکی» یک کارت بانکی متعلق به خودتان را وارد کرده و منتظر تأیید آن توسط کارشناسان ما باشید. پس از آن نوبت به ایجاد یک حساب کاربری در سایت صرافی بیت 24 میرسد. مرحله اخر در مانیکور خشک استفاده از نیپر و بریدن پوست هایی است که در طول مانیکور از سطح ناخن جدا شده اند. توجه داشته باشید که وقتی مهارت شما در مانیکور به قدر کافی برسد می توانید مرحله استفاده از عقب زن را حذف کنید و با همین سرسوهان مانیکور بخش مرزی پوست را از سطح ناخن جدا کنید.