جذاب ترین مدل های سایه چشم فانتزی + شکل گیری مدل آرایش چشم فانتزی

در آرایش های فانتزی از رنگ های پررنگ، پررنگ، خاص و خارق العاده استفاده می شود. در این نوع آرایش چشم، سایه زیاد شده و معمولا سایه و خط چشم بلندتر از حد معمول است. همچنین می توانید برای جذابیت بیشتر از چندین رنگ متضاد به طور همزمان استفاده کنید. در این روش آرایش دست شما باز است و هیچ محدودیتی ندارید اما باز هم بهتر است اصول علم رنگ را بدانید تا بتوانید رنگ ها را به درستی با رنگ چشم و پوست صورت خود هماهنگ کنید. در ادامه مدل سایه چشم در رنگ های پاستلی آبی و بنفش را به شما آموزش می دهیم.

اگر از طرح های آرایش ساده و کلاسیک خسته شده اید و می خواهید برای یک مراسم خاص آماده شوید، پیشنهاد می کنیم این مدل سایه چشم را امتحان کنید. مطمئن شوید که از دیدن چهره جدید خود لذت می برید. با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا با ایده های جدید آشنا شوید و یک مدل سایه چشم فانتزی زیبا را یاد بگیرید.

زیباترین مدل های سایه چشم فانتزی

سایه چشم فانتزی
سایه چشم فانتزی زیبا
مدل آرایش خاص فانتزی
مدل آرایش خاص و جدید
آرایش چشم فانتزی
آرایش چشم فانتزی قرمز
سایه چشم فانتزی جدید
سایه چشم جدید دخترانه
سایه چشم فانتزی سبز و صورتی
سایه چشم سبز و صورتی
مدل آرایش مد
مدل آرایش مد
سایه چشم نارنجی برای چشم آبی
آرایش نارنجی برای چشم آبی
سایه چشم فانتزی دو رنگ
فریاد آرایش چشم
سایه چشم فانتزی رنگارنگ
جدیدترین سبک آرایش چشم رنگی
خط چشم فانتزی
خط چشم فانتزی
سایه چشم بزرگ
قالب گرافیکی خط چشم
سایه چشم بنفش براق
خط چشم بنفش
سایه چشم اکلیلی بژ
خط چشم فاکس فانتزی
سایه چشم فانتزی درخشان
آرایش چشم با رنگ های روشن

آموزش مدل آرایش چشم فوق العاده

در مرحله دوم رنگ اول را از پالت سایه چشم فانتزی انتخاب کنید. در این مدل از سه رنگ آبی روشن، یاسی و بنفش استفاده می کنیم. ابتدا رنگ آبی را به یک سوم اول پلک خود بزنید. رنگ بعدی یاسی است. به آرامی از سمت رنگ آبی شروع کنید و آن را به صورت مستطیل دقیقا در وسط پلک خود بمالید. در نهایت رنگ بنفش را به یک سوم آخر چشم و دم آن بزنید. شما می توانید الگوی دنباله سایه را با توجه به شکل چشم خود انتخاب کنید. در نهایت آرایش چشم خود را با خط چشم، ریمل و مژه مصنوعی کامل کنید.

در مرحله اول مانند هر سبک آرایش دیگری از زیرسازی شروع می کنیم. مقداری کانسیلر را روی پلک خود بزنید و با برس مناسب آن را کاملا روی پوست پخش کنید. مطمئن شوید که باید از قبل مدل سایه چشم خود را در نظر بگیرید و کانسیلر را دقیقاً مانند روی پلک خود لکه دار کنید.

دختران جوان این روزها به دنبال سبک های آرایشی خاص هستند که چهره خود را متفاوت و جذاب نشان دهد. سایه چشم فانتزی یکی از راه هایی است که می توانید شخصیت جسور و جاه طلب خود را به نمایش بگذارید. استفاده از رنگ های پاستلی، شیک و غیر معمول با الگوهای اغراق آمیز و متفاوت می تواند آرایش چشم شما را منحصر به فرد جلوه دهد. اضافه کردن زرق و برق، جواهرات و سایر ابزارهای تزئینی نیز می تواند ایده خوبی باشد.

آموزش خودآرایی

آموزش خودآرایی


اخذ دیپلم فنی و حرفه ای


ثبت نام و مشاوره رایگان

منبع دفترچه آرایش