جذاب ترین رنگ موی مردانه را بشناسید!

برای پاسخ به این سوال، محققان کالج علوم طبیعی و سلامت در دانشگاه تامپا مطالعه ای در این زمینه انجام دادند و یافته های خود را در سال 2018 منتشر کردند.محققان دریافتند که 67 درصد از مردان رنگ مو قهوه ای را برای زنان ترجیح می دهند. پس از آن رنگ مو بلوند در رتبه دوم و رنگ موی طیف قرمز در انتهای جدول قرار گرفت.


ثبت نام و مشاوره رایگان

دومین رنگ پر رای در میان سایر رنگ ها قهوه ای است. این رنگ مو به رنگ پوست سبز، قهوه ای و حتی سفید می آید و برای خانم های ایرانی مناسب است. رنگ موی نسکافه ای، خرمایی، رنگ موی کاراملی، قهوه ای و… در این دسته قرار می گیرند. اگر رنگ پوست و رنگ چشم شما با این طیف از رنگ موها مطابقت دارد، خوشحال باشید زیرا انتخاب های بی شماری پیش روی شماست.

3. رنگ مو قرمز

در حالی که برخی از افراد ترجیح می دهند رنگ موهای خود را طبیعی نگه دارند، برخی دیگر دوست دارند هر از گاهی ظاهر خود را تغییر دهند. اگرچه بسیاری از مردم می دانند چه رنگ مویی به آنها می آید. اما گاهی نظر آنها با نظر اکثریت جامعه یا نظر مردان یکی نیست. در واقع برخی رنگ ها می توانند شما را بسیار جذاب و به روز کنند. اما آقایان کدام یک از این رنگ ها را ترجیح می دهند؟

فهرست مقالات

  1. جذاب ترین رنگ مو برای آقایان

در نظر داشته باشید که این مطالعات منحصر به کشورهای غربی است و نژاد و رنگ موی بلوند طبیعی زنان در این کشورها ممکن است تاثیری بر نظر نهایی مردان نداشته باشد. با این حال، نتایج نظرسنجی نشان داد که اکثر مردان رنگ موهای بلوند مانند رنگ موی عسلی روشن، کرم، طلایی، کنفی و غیره را دوست دارند. برای خانم ها. البته رنگ موی بلوند باید با رنگ چشم و پوست همخوانی داشته باشد تا زیبایی بیشتری در چهره ایجاد شود.

به عنوان مثال، زنان ایتالیایی اغلب به طور طبیعی مانند زنان ایرانی بلوند نیستند. اما فکر می کنند آقایان طرفدار این رنگ مو هستند و اصرار دارند موهایشان را دکلره کنند که در بیشتر موارد نتیجه خوبی ندارد. عدم تطابق رنگ مو با رنگ چشم و رنگ پوست می تواند تاثیر منفی بر چهره شما بگذارد.

2. رنگ موی قهوه ای

اما نظرسنجی های دیگری که در سال 2023 در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف انجام شده است، نتایج نظرسنجی های گذشته را تغییر داده است. بر اساس تحقیقات و نظرسنجی های سال 2023، رنگ موی مورد علاقه مردان به شرح زیر است:

1. رنگ مو بلوند

مدل موی مورد علاقه مردان

به همین دلیل نظرسنجی های مختلفی برای شناسایی رنگ موی مورد علاقه آقایان انجام شده است. در این مقاله به بررسی این سوال می پردازیم و نتایج نظرسنجی های مختلف را با هم بررسی می کنیم. برای اینکه بفهمید کدام رنگ مو از نظر آقایان جذاب تر است، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

جذاب ترین رنگ مو برای آقایان

جذاب ترین رنگ مو
رنگ مو همیشه یکی از جذاب ترین و موثرترین روش ها برای تغییر و جذابیت بیشتر ظاهر افراد به خصوص خانم ها بوده است. خانم ها اغلب ترجیح می دهند رنگی را انتخاب کنند که همسرشان دوست دارد. اما سوال اینجاست که جذاب ترین رنگ مو برای آقایان کدام است؟ نمی توان برای این سوال پاسخ درست و قاطعی پیدا کرد. چون نظر و سلیقه مردم کاملاً متفاوت است و ممکن است نظر یک آقا اهل شرق آسیا با نظر یک مرد اروپایی کاملاً متفاوت باشد.

مش رنگ و آموزش