تنوع موهای آبی هر آنچه که باید در مورد واریاسیون آبی بدانید


ثبت نام و مشاوره رایگان

تنوع آبی در واقع یک رنگ موی آبی خالص است. و اگر به تنهایی روی موهای سفید شده استفاده شود، بسته به پایه موهای سفید شده، نتایج متفاوتی خواهید دید. به طور کلی، انحراف آبی روی بورگوندی چندین رنگ ایجاد می کند:

بنابراین اگر موهایتان را رنگ کرده اید و تن نارنجی شما را آزار می دهد، می توانید با استفاده از واریاسیون آبی این زشتی را از بین ببرید. در واقع واریاسیون آبی قوی ترین نوع واریاسیون محسوب می شود و در ترکیب با هر رنگی به خصوص رنگ موهای طبیعی سری N شفافیت و عمق زیادی به آن می بخشد. اگر واریاسیون آبی ندارید، می توانید از رنگ هایی مانند مشکی و خاکستری که تن آبی دارند استفاده کنید و هایلایت های نارنجی را از موهایتان پاک کنید.

تنوع آبی در دکلرا

تنوع آبی روی موهای دکلره شده

منبع: جهان شهری

3. دیپلم پایه دهم: در کلاس دهم، موها کاملا سفید می شوند و دیگر رنگ زرد و نارنجی وجود ندارد. بنابراین، تنوع آبی به تنهایی روی رنگ پایه 10، رنگ موهای آبی شما را افزایش می دهد.

ترکیب رنگ دودی با تنوع آبی

ترکیب رنگ دودی با تنوع آبی

2. اعلامیه سال ششم و هفتم: رنگ آبی روی موهای پایه ششم و هفتم که تن نارنجی دارد، رنگ نارنجی را خنثی کرده و رنگ موهای شما را زیباتر می کند.

به طور کلی، می توانید با توجه به چرخه رنگ، استفاده از واریاسیون ها و تاثیر آنها بر روی رنگ مو را بررسی کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، رنگ آبی در چرخه تاخیر در مقابل رنگ نارنجی قرار دارد. این بدان معناست که استفاده از رنگ آبی روی موهای نارنجی می تواند آن را خنثی کند.

تنوع آبی

ترکیب واریاسیون های بنفش و آبی به تنهایی می تواند موهای قرمز و نارنجی را خنثی کند. همه چیز به رنگ موهای شما بستگی دارد. به عنوان مثال، تنوع بنفش با رنگ های سرد گروه A یا C سازگار است.

1. بیانیه درجه 8: اگر به سطح 8 رسیده اید و رنگ موهایتان زرد است، استفاده از رنگ آبی رنگ سبز ایجاد می کند.

رنگ موی دودی رنگ زرد را از روی موها پاک می کند. برای از بین بردن زردی موهایتان می توانید از رنگ موی دودی یا واریاسیون دودی استفاده کنید. اما اگر موهای شما دارای هایلایت قرمز-نارنجی است می توانید از ترکیب رنگ موی دودی و تنوع آبی و مقداری رنگ موی بنفش استفاده کنید. این ترکیب قدرتمند هر دو رنگدانه زرد و قرمز را هدف قرار داده و آنها را خنثی می کند.

همانطور که می دانید، تنوع ها انواع مختلفی دارند که هر کدام روی رنگ خاصی تاثیر می گذارند. اگر اطلاعات کافی در مورد آنها دارید و می دانید چگونه از آنها استفاده کنید، می توانید موهای خود را به بهترین شکل رنگ کنید. در ادامه هر آنچه در مورد واریاسیون موهای آبی نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهیم. تا انتها با ما همراه باشید.

واریاسیون آبی برای چیست؟

شاید شما هم مثل خیلی از خانم ها زحمت رنگ کردن موهایتان را بکشید و در خانه با رنگ مو و اکسیدان شروع به تغییر رنگ مو کنید. اما نکات و تکنیک های زیادی برای دستیابی به رنگ حرفه ای، جذاب و زیبا روی موهایتان وجود دارد. یکی از نکات بسیار مهمی که باید هنگام رنگ کردن مو رعایت کنید استفاده از واریاسیون است. اگر موهای خود را رنگ کنید، احتمالاً می دانید که تنوع چیست. اما ما قصد داریم در این مقاله به طور خاص در مورد تنوع آبی صحبت کنیم.