تنوع دودی همه چیز در مورد تنوع دودی و نحوه استفاده از آن

نقره ای یکی از جذاب ترین رنگ هایی است که می توان آن را با بسیاری از رنگ های دیگر ترکیب کرد. بنابراین بهترین انتخاب برای هایلایت یا مش بندی محسوب می شود. برای به دست آوردن بهترین رنگ نقره ای از ترکیب زیر استفاده کنید.

  • بلوند دودی بسیار روشن: یک سوم لوله
  • تنوع دود: 4 سانتی متر
  • اکسیدان 3 درصد: 60 میلی لیتر

4. رنگ موی طلایی دودی

رنگ موی دودی طلایی


ثبت نام و مشاوره رایگان

رنگ موی کاراملی در طیف قهوه ای است و می تواند هایلایت های زرد و نارنجی را در رنگ نهایی موهای شما ایجاد کند. بنابراین بهتر است از واریاسیون ضد زردی استفاده کنید تا رنگی خالص تر و پرتر داشته باشید. برای داشتن رنگ بلوند کاراملی ابتدا موهای خود را به پایه 10 برسانید و سپس از ترکیب زیر استفاده کنید.

رنگ موی بلوند دودی هنوز هم یکی از پرطرفدارترین رنگ ها در بین خانم هاست. این رنگ خنثی ته رنگ سردی دارد و برای پوست های روشن با ته رنگ سرد مناسب است. برای داشتن این رنگ زیبا باید موهای خود را دکلره کرده و به سطح 9 برسانید سپس از ترکیب زیر استفاده کنید.

3. فرمول مش نقره ای

مش نقره ای با تنوع دودی

یکی از بهترین و موثرترین کارهایی که می توانید برای از بین بردن موهای زرد انجام دهید، استفاده از نوع دودی است. این تنوع با نام های 0.11 یا E11 شناخته می شود و به خوبی با رنگ های دودی و خاکستری ترکیب می شود. خاصیت ضد زردی و نارنجی بودن این تنوع آن را برای اکثر ترکیبات رنگی مناسب کرده است.

نوع دودی آن برای چیست؟

همچنین، اگر می خواهید رنگ نقره ای رنگ موهای خود را تقویت کنید، تنوع دودی به راحتی این کار را برای شما انجام می دهد. این رنگ مانند انواع دیگر، پوشش رنگ را به خصوص برای موهای سفید افزایش می دهد. اما توجه داشته باشید که نباید از تغییرات به تنهایی استفاده کنید. زیرا بسیار قوی هستند و به موها آسیب می رسانند. پس حتما آنها را با رنگ مو و اکسیدان ترکیب کنید.

نحوه استفاده از نوع دودی

طلایی انتخاب بسیاری از زنان ایرانی است. زیرا کاملا با ذائقه و چهره ایرانیان همخوانی دارد و زیبایی خاصی به چهره آنها می بخشد. اما اگر رنگ طلایی کلاسیک و خالص را دوست ندارید و می خواهید آن را مدرن و جوان تر کنید، می توانید آن را با رنگ دودی ترکیب کنید تا رنگی جذاب اما خاص و جدید داشته باشید.

5. کارامل سبک

رنگ موی کاراملی با تنوع دودی

همانطور که در بالا گفتیم، تنوع دودی رنگ نقره ای را افزایش می دهد. پس استفاده از این تنوع را فراموش نکنید تا رنگ نقره ای دلپذیر و زیبایی داشته باشید. برای داشتن رنگ موی نقره ای دودی ابتدا موهای خود را به پایه 10 برسانید و سپس از ترکیب زیر استفاده کنید.

2. رنگ موی بلوند دودی روشن

رنگ موی بلوند دودی روشن

استفاده از نوع دودی مانند انواع دیگر است. یک تا دو مفصل واریسیون را با 3 قاشق غذاخوری اکسیدان و چند قطره شامپو مخلوط کنید. سپس مخلوط به دست آمده را به مدت 20 دقیقه روی موهای خیس خود بگذارید و سپس آبکشی کنید.

از نوع دودی به تنهایی استفاده کنید

تنوع رنگ قوی و با خلوص بالا است که معمولاً برای رنگ کردن مو استفاده نمی شود. اما استفاده از آن در فرمولاسیون رنگ های مختلف می تواند تغییر رنگ را خنثی کند و به رنگ موهای شما عمق و شفافیت بیشتری بدهد. همانطور که در مقاله واریاسیون چیست اشاره کردیم، واریاسیون دارای 8 رنگ اصلی است که شامل واریاسیون آبی، نقره ای، قرمز، بنفش و … می شود. در این مقاله قصد داریم به واریاسیون دودی بپردازیم و کاربرد و نحوه استفاده کامل از آن را توضیح دهیم.

مش رنگ و آموزش

منبع: mizani

اما اگر موهای خود را دکلره کرده اید یا موهای خشک و آسیب دیده دارید، ارتباط تنوع دودی با اکسیدان را فراموش کنید. در این شرایط، به سادگی یک واریسیون را با شامپو مخلوط کرده و روی موهای خیس خود بمالید. با این ترکیب می توانید موهای خود را رنگ کنید.

انواع ترکیب رنگ مو با تنوع دودی

اگر قصد دارید موهای خود را مانند یک آرایشگر حرفه ای رنگ کنید، به یاد داشته باشید که باید اصول و چگونگی تاثیر رنگ ها بر یکدیگر را بدانید. با دانستن این موضوع، می توانید بهترین تنوع ها و رنگ ها را برای ایجاد رنگ کامل، عمیق و یکنواخت در سراسر موهای خود ترکیب کنید.

نوع دودی آن برای چیست؟

شاید برای شما سوال پیش بیاید که تنوع دودی با چه رنگی ترکیب شده است؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم که می توانید از این تنوع برای داشتن هر رنگی که تن دودی یا خاکستری دارد استفاده کنید. همچنین تنوع دودی به خوبی با رنگ های طیف قهوه ای یا رنگ های دیگری که تن زرد یا نارنجی دارند ترکیب می شود و زردی آن را سرکوب می کند. با ما همراه باشید تا در مورد فرمول های دیگری که می توانید از انواع دودی استفاده کنید بیشتر بدانید.

1. رنگ موی نقره ای دودی

رنگ مو نقره ای با تنوع دودی