بک لینک Backlink چیست؟ 13 نکته + تاثیر منفی! و مثبت روی سئو آکادمی دیجیتال مارکتینگ فرین -بهترین بک لینک

بک لینک Backlink چیست؟ 13 نکته + تاثیر منفی! و مثبت روی سئو آکادمی دیجیتال مارکتینگ فرین

حال که می‌دانیم بک لینک سایت چیست و این روش از تبلیغات چه کمکی به ما می‌کنند، باید به پلتفرم‌های ارائه دهنده تبلیغات هدفمند نیز اشاره کنیم. استفاده از تبلیغات هدفمند در تبلیغات آنلاین روشی بسیار مؤثر برای جذب لید یا مخاطب راغب است. به کمک این نوع از تبلیغات می‌توان کمپین‌های تبلیغاتی را بر اساس ویژگی‌های مشترک مخاطبان هدف سازماندهی کرد و کمپین‌های تبلیغاتی را کاملاُ مرتبط با ویژگی‌های شخصی، رفتار و علاقه‌مندی‌های مخاطب ایجاد کرد. با استفاده از این ابزار رایگان، لینک سایت مورد نظر را وارد می‌کنید و با فشردن دکمه «Check Backlinks» به تعداد بک لینک سایت و «دامنه‌های ارجاع دهنده به سایت» دسترسی خواهید داشت. در حقیقت، Reoffering Domains تعداد سایت منحصر‌به‌فردی است که به سایت شما لینک داده‌اند. علاوه بر این، ۱۰۰ بک‌لینک برتر نیز برای شما نمایش داده می‌شود.

  • تمامی بک لینکهایی که توسط ما ارائه میشود دائمی بوده و هرگز حذف نخواهند شد.
  • توسط نشونت ارائه شده تا عزیزانی که آشنایی کافی با لینک سازی ندارند یا قصد دارند تمام مراحل را به نشونت بسپارند، بتونند از این سرویس استفاده کنند.
  • اگر با یک تیم قابل اعتماد کار نکنید، ممکن است زمان و پول خود را از دست بدهید.

ابزار linkody یکی از بهترین ابزارها برای آنالیز بک لینک های پروفایلی می باشد. علاوه بر آن زمانی که لینک های جدید پیدا کردید، با این ابزار ارزشمند می توانید آنها را ردیابی کنید. پروفایل شما همیشه در حال تغییر است و باید متناسب با آن همیشه در اوج آن باشید.

آیا بک لینک ها تاثیر زیادی بر سئوی شما دارند؟

در وب سایت ها نیز این قانون لینک دهی به همین مقدار ارزشمند می باشد. چنین روشی موسوم به «Link Roundup» است و با کمی جستجو در گوگل، سایت‌های مناسبی را برای این https://www.bestbacklink.top/ کار پیدا می‌کنید. اما در ایران این روش مرسوم نیست و به صورت جایگزین می‌توان راه‌های مشابهی را امتحان کرد. پیدا کردن یا تولید محتوایی که پتانسیل پر کردن خلأ لینک شکسته پیداشده را داشته باشد.

  • سن دامنه هر چه بیشتر باشد بهتر است، شبیه این است که هر چه قدمت حضور در بازار بیشتر باشد اعتبار بیشتری در بازار دارد و ارجاعش اعتبار بیشتری دارد.
  • امروز در صورتیکه نتوان در نتایج برتر موتورهای جستجو جایگاهی داشت کسب و کار آنلاین خود را بایستی یک کسب و کار شکست خورده دانست.
  • به تعداد دفعات به اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و تعداد کامنت های کاربران وب‌سایت موردنظر توجه کنید.
  • با استفاده از این روش شما میتوانید تعداد بسیار زیادی بک لینک در کلمات کلیدی مختلف و مرتبط به صفحات سایت خود با قیمت بسیار ارزان تهیه نمایید.
  • این صفحات از سایت دیجی کالا، هم از شبکه های اجتماعی سوشیال سیگنال های زیادی گرفتند و هم سایت های مختلف در سطح وب (از جمله خود من در سایتم) بارها به آن بک لینک دادند.

چه مدت طول می کشد تا بک لینک ها ایندکس شوند؟ ممکن است 4 روز و حداکثر 6 ماه طول بکشد تا بک لینک ها ایندکس شوند. خزنده های موتورهای جستجو برای هر وب سایتی با سرعت های متفاوتی کار می کنند و هر سایت نرخ خزیدن و بودجه خزیدن خود را دارد که تعیین می کند بک لینک ها با چه سرعتی ایندکس می شوند. دایرکتوری هایی وجود دارد که شما برای دست یابی به سایت مناسب باید کمی در آن جستجو کنید.

لینک بیلدینگ 3

این ویژگی میتواند مقادیر زیادی داشته باشد و دوتای این مقادیر هم follow و nofollow هستند. این ابزار پس از تغییراتی که سایت MOZ در آن ایجاد کرد به نام Link Explorer شناخته میشود. من خودم یه سایت مجله ای دارم و تازه شروع به کار کردم، یه چند ماهی میشه، در کنارشم تو یه شرکت محتوا تولید می کنم. چرا گوگل لینک محصولم رو در بالای صفحه اول و در بخش تصاویر نشون میده؟ در حالیکه این اصلا به درد من نمیخوره و باید در بین 5 لینک اول نمایش داده بشه!

بک لینک