بلندترین ناخن های دنیا در گینس که ذهن شما را متحیر می کند

رکورددار بعدی بلندترین ناخن در جهان، آیانا ویلیامز است. زنی مثل شیردر چیلال سال ها ناخن هایش را نگه داشته است. در سال 2021، طول ناخن های او 733.55 سانتی متر اندازه گیری شد. انگیزه او از رشد ناخن هایش، شیفتگی دوران کودکی اش به ناخن های مادرش و سایر زنانی بود که ناخن های بلندی داشتند.

عکس بلندترین ناخن دنیا

با وجود تمام مشکلاتی که برای رشد ناخن هایش پیش می آید، از توجهی که به ناخن های بلندش می شود قدردانی می کند. به خصوص هدف رسیدن به رکورد جهانی گینس کار را آسانتر کرد.

اگرچه نگهداری ناخن نیاز به صبر و مراقبت زیادی دارد. کریستین گفت که هرگز قصد نداشت رکورد بلندترین ناخن های دست در جهان را ثبت کند. مسیحی پس از پنج سال نگهداری از ناخن هایش. او در صفحه اینستاگرام خود به دنبال کنندگانش گفت: او می خواهد به راحتی آواز بخواند و بدون نگرانی از شکستن ناخن هایش سفر کند.

لوئیس هالیس از آمریکا

در دوران مدرسه یکی از دوستان شیردر به طور تصادفی ناخن معلمش را شکست. این اتفاق باعث شد آنها توسط معلم خود مورد ضرب و شتم قرار گیرند. وقتی علت عصبانیتش را پرسیدند، گفت; شما باید ناخن های خود را رشد دهید تا اهمیت مراقبت از آنها را درک کنید نه شکستن آنها. پس از این اتفاق، او و دوستش تصمیم گرفتند که به انجام لیفت ناخن رقابتی بپردازند.

در کتاب رکوردهای گینس قسمت های مختلف و گاه عجیبی وجود دارد. یکی از جالب ترین قسمت های این کتاب، بلندترین ناخن های دست دنیاست. بدانید که این افراد چگونه از ناخن های خود مراقبت می کنند و همزمان وظایف روزانه خود را انجام می دهند. این همیشه برای مردم سوال بوده است. اما مطمئنا آسان نیست و از خیلی چیزها محروم هستند. در مقاله زیر با ما همراه باشید تا با بلندترین ناخن های دنیا بیشتر آشنا شوید.

آموزش طراحی ناخن

لویی تصمیم گرفت که ناخن های دست و پای خود را بزرگ کند، زمانی که آنها رکورد بلندترین ناخن های دست جهان را در یک برنامه تلویزیونی به نمایش گذاشتند. اما پس از مدتی، پیدا کردن کفشی که بتواند با ناخن های پاهای او مناسب باشد، دشوار بود. به همین دلیل، او یا کفش های بسیار کمی می پوشید یا از کفش های دم باز مخصوص با کفی گشاد استفاده می کرد تا ناخن هایش روی زمین کشیده نشود.

اودیلون اوزار آمریکایی

رکورد بلندترین ناخن دنیا برای هر دو دست متعلق به یک آمریکایی است. طول ناخن های او 9.85 متر اندازه گیری شد. او به عنوان سرگرمی شروع به بلند کردن ناخن هایش کرد. او از ثبت رکوردهای جهانی گینس خوشحال بود و از کاری که انجام داده بود خوشحال بود. متأسفانه، ملوین بوته تنها 7 ماه پس از ثبت رکورد خود درگذشت. ملوین تنها فردی در تاریخ است که رکورد بلندترین ناخن را به عنوان یک مرد در اختیار دارد.

رکورددار بلندترین ناخن جهان

لی ردموند آمریکایی


ثبت نام و مشاوره رایگان

شیردار چیلال هند

پس از 28 سال نگهداری از ناخن هایش، آنا تصمیم گرفت در سال 2021 ناخن های خود را کوتاه کند تا به زندگی عادی بازگردد. ناخن های او در موزه ای در تایلند نگهداری می شود.

کریستین والتون از آمریکا

رتبه بعدی در رکوردهای بلندترین ناخن های جهان متعلق به یک زن است. او از سال 1979 ناخن‌هایش را روی هر دو دستش می‌کشد. لی ردموند رشد ناخن‌هایش را به عنوان یک چالش شروع کرد تا ببیند تا چه مدت می‌تواند آنها را بدون نیاز به کوتاه کردن آنها نگه دارد. طول ناخن های مانیکور شده او 8.65 متر بود.

عکس بلندترین ناخن زنانه دنیا

این دوره از طولانی ترین رکود ناخن به ناخن های پا زنان مربوط می شود. در سال 1982، لوئیز هالیس تصمیم گرفت تا ناخن های خود را رشد دهد. اندازه گیری طول ناخن های او که با انواع مختلف لاک رنگ شده بود در سال 1991 انجام شد و در آن زمان 220.98 سانتی متر بود. او پس از رکورد بلندترین ناخن های جهان، ناخن هایش را دوباره رشد می کند، اما نه به اندازه رکوردهای کتاب گینس.

بلندترین ناخن های دنیا

شیردار سرانجام در سال 2018، زمانی که 82 ساله بود، ناخن های خود را کوتاه کرد. با اینکه بعد از کوتاه کردن ناخن‌هایش احساس ناراحتی می‌کرد، اما منتظر سفر آسان و دیدن دوستان و خانواده‌اش بود. ناخن های او اکنون در موزه ای در نیویورک نگهداری می شود.

ملوین بوت از آمریکا

با بلندتر شدن ناخن های شیردار، شرایط زندگی او به مرور زمان سخت تر شد. خانواده او مخالف این کار بودند. از سوی دیگر، انجام کارهای روزمره مانند لباسشویی برای او دشوارتر شده بود. در سال‌های بعد برای یافتن شغل و همسر تلاش کرد. اما در نهایت، او شغلی به عنوان عکاس پیدا کرد. و در 29 سالگی با خواهر برادرش ازدواج کرد.

بلندترین ناخن های دنیا

اولین رتبه بلندترین ناخن های جهان متعلق به یک هندی است که اندازه ناخن هایش 909.6 سانتی متر است. شیردار چیلال از سال 52 به کاشت ناخن مشغول بوده و 66 سال است که این کار را ادامه داده است. اتفاقی که برای شیردار و دوستش در مدرسه افتاد، انگیزه رشد ناخن های او شد.

بلندترین ناخن های جهان یک هندی

منبع: رکوردهای جهانی گینس

ناخن های او در اسپانیا اندازه گیری شد. یک سال بعد، در یک تصادف تلخ در سال 2009، او ناخن های دست خود را شکست. لی با اینکه به خاطر این اتفاق تجربه سختی داشت اما خوشحال بود که بعد از مدتی به راحتی کارهای روزمره خود را انجام می دهد. او فکر می کند که اگر این حادثه اتفاق نمی افتاد به این زودی ناخن هایش را کوتاه نمی کرد.

آنا ویلیامز از آمریکا

در آخرین قسمت از مقاله در مورد بلندترین ناخن های جهان، این رکورد متعلق به آقای Odilon Ozare است. برای ثبت، او ناخن های خود را به طور طبیعی رشد نداده و آنها اکستنشن هستند. میخ هایی به طول 1.21 متر در سال 2018 اندازه گیری شد.

بلندترین ناخن مصنوعی دنیا

رکورددار بعدی بلندترین ناخن جهان یک آمریکایی است. او از سال 2011 تا 2016 این رکورد را در اختیار داشت. طول ناخن هایش در مجموع به 731.4 سانتی متر می رسد. کریستین والتون (کریستین والتون) که با نام هنری خود شناخته می شود. و او خواننده ای از لاس وگاس است.

زنی با بلندترین ناخن ها

اودیلون برای ثبت این رکورد انگیزه داشت زیرا یکی از پرندگانش پنجه های خود را در شانه او فرو کرد. این باعث شد که او به بلندترین ناخن های دنیا فکر کند. اجرای این ایده ساعت ها طول کشید. زیرا برای ساخت اکستنشن هایی با این اندازه، حدود 30 لایه اکریلیک لازم بود. در مرحله پایانی ساخت میخ ها، سمباده و با قلم مو رنگ می شدند. همچنین، Odilon، علاوه بر طولانی ترین ناخن های اکستنشن; او همچنین رکورد بلندترین کلاه را در اختیار دارد.