بررسی کولرگازی جی فور ماتیک G4matic

همانطور که شما نیز از آن اطلاع دارید، کولر گازی جی فور ماتیک گری دارای عملکرد سرمایشی بوده و عملکرد گرمایشی را در خود نگنجانده است. یونیت داخلی از پلاستیک فشرده با رنگ سفید براق تولید شده است و پره های مخصوص چهار جهته ای برای آن در نظر گرفته شده است. بر روی بدنه و نمای بیرونی یونیت داخلی و در سمت راست، یک عدد نمایشگر مخفی وجود دارد که با زدن دکمه مخصوص آن بر روی ریموت کنترل نمایش داده می شود و می تواند انواعی از اطلاعات از جمله دمای داخلی را به نمایش بگذارد. جریان برق مصرفی در کولر گازی G4 MATIC به 14 Amp می رسد. ابعاد یونیت داخلی این کولر گازی 325×1.78×246 و ابعاد یونیت خارجی آن 790×1000×427 می باشد همچنین وزن یونیت داخلی و خارجی آن به ترتیب 17 و 75 کیلوگرم می باشد. همراه با این کولر گازی یک عدد ریموت کنترل وجود دارد که از آن می توان اسپلیت را از راه دور کنترل کرد و تنظیمات آن را بر اساس سلیقه شخصی تنظیم کرد. کرم پودر دائم چه خطراتی دارد؟ مزووایت یا کرم پودر دائم چیست؟ افرادی که از حساسیت های پوستی یا آلرژی رنج می برند، بهتر است پیش از انجام پروسه، آزمایش نمونه را در بخش کوچکی از پوست خود تجربه کنند.

پره های یونیت خارجی از نوع ضد زنگ هستند و در برابر عواملی همانند رطوبت و دیگر عوامل خورنده، مقاومت خوبی را به نمایش می گذارند. طراحی این اسپلیت دو تکه گری به دو قسمت یعنی یونیت داخلی و یونیت خراجی تقسیم خواهد مجله خبری makeupa شد. میزان صدای خروجی آن نیز در سطح حوبی قرار دارد و در یونیت داخلی آن از 40 دسیبل شروع شده و در حالت حداکثری به 51 دسیبل می رسد اما در یونیت خراجی این مقدار به بیش از 55 دسیبل نخواهد رسید. کمپرسور پیستونی با استفاده از پیستون های خود که در سیلندر تعبیه شده اند و همچنین مکش های قدرتمند خود به کمپرس گاز مبرد R-410a کمک خواهد نمود تا آن را به صورت مایع برای انجام عملیات بعدی به یونیت داخلی بفرستد. در واقع در این پروسه هم سوزن های بسیار ریزی توسط قلم درماپن یا درمارولر روی صورت شخص غلتانده می شود. در مقاله زیر به صورت تخصصی تمامی قسمت های این اسپلیت دو تکه برند گری GREE را مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگرچه کمپرسور پیستونی نسبت به دیگر کمپرس ها دارای مصرف بیشتری است اما میزان بازده آن در عملکرد سرمایشی، میزان مصرف آن را جبران نموده است.

میزان قیمت آن بر اسا فناوری ها و مصرف آن بسیار به صرفه بوده و در ردیف کولر های با قیمت مناسب در بازار های ایران می باشد. در نتیجه بهترین کمپرسور برای مناطق گرم سیر داخل ایران خواهد بود. کولر گازی های گری از بهترین و به صرفه ترین کولر گازی های موجود در بازار های ایران هستند که به دلیل مصرف کم، سر و صدای ناچیز و ماندگاری عالی، اعتبار خوبی را کسب نموده اند. به طور کلی، کولر گازی جی فور ماتیک از جمله اسپلیت های مهم برند گری می باشد که دارای ظرفیت های 18 تا 30 هزار BTU است و می تواند عملکرد سرمایشی را به بهترین شیوه به ثمر برساند. در نهایت از شما عزیزان خواهشمندیم تا در مورد این مقاله نظرات خود را برای ما ثبت و ارسال نمایید. در کولر گازی جی فور ماتیک گری، حداکثر طول لوله کشی به 20 متر خواهد رسید که در نوع از جذابیت های این اسپلیت محسوب خواهد شد. یکی از مدل هایی که امروزه در بازار ایران دارای فروش خوبی می باشد، مدل جی فور ماتیک یا به اصطلاح g4 matic است که در انواع ظرفیت های 12000 ، 18000، 24000 و 30000 به بازار عرضه شده است.

کولر گازی جی فور ماتیک گری از کمپرسور پیستونی بهره می برد. اگرچه فناوری اینورتر در این مدل از کولر گازی های گری یعنی جی فور ماتیک وجود ندارد اما فناوری های عالی و همچنین قطعات کم مصرف آن باعث شده اند تا مصرف آن بسیار ناچیز باشد و همین مسئله باعث شده است تا کارشناسان به آن برچسپ انرژی B را اختصاص دهند. هوای خروجی این کولر گازی در همه ظرفیت ها به بیش از 9 متر پرتاب می شود تا بسته ترین مناطق آن نیز از هوای سرد و خنک بهره مند شوند. این پره ها می توانند هوای خروجی را به همه جهات پرتاب کنند تا دورترین نقاط نیز از هوای سرد و خنک بهره مند شوند. به این ترتیب همه نقایص پوستی از جمله لکه ها، خطوط ریز، چین و چروک ها، لکه های ناشی از پیری پوست، آکنه و حتی منافذ باز پوست از بین می روند. در این روش با استفاده از قلم میکرونیدلینگ که به درمارولر یا درماپن هم مشهور است، پیگمنت های رنگی بی بی کرم ها به زیر پوست تزریق می شود. گاز مبرد r-410a نیز برخلاف دیگر گاز ها هم با مصرف انرژی کمتری کمپرس می شود و هم اینکه به دلیل نبود گاز کلر در ساختار آن، به محیط زیست ضرر کمتری وارد می نماید.