انواع برس های آرایشی و کاربرد آنها را بشناسید

از آنجا که برس آرایشی در انواع مختلف و برای کاربردهای مختلف تولید می شود. اگر با ویژگی ها و کاربرد هر یک از این محصولات آشنا نباشید، نمی توانید بیشترین بهره را از آنها ببرید. بنابراین توصیه می شود قبل از خرید این لوازم آرایشی، انواع آن را بشناسید برس آرایشی و کاربرد آنها را بدانند.
برخی از پرکاربردترین انواع برس آرایشی مطابق ذیل:

برس پودر

کشیدن خط چشم به طور کلی یکی از سخت ترین مراحل آرایش برای خانم ها محسوب می شود. به همین دلیل شرکت های تولید کننده لوازم آرایشی این کار را تسهیل می کنند برای اوخط چشم طراحی و تولید کرده اند.

رژ لب برای او

برای اوپودر یکی از انواع آن است برای او هستند؛ که برای استفاده از محصولات آرایشی پودری استفاده می شود. این محصولات به دلیل ظاهر و موهای نرم، بلند و پری که دارند به راحتی آرایش پودری را روی صورت پخش می کنند.

برس های آرایشی برای ابرو

اکثر مردم برای او آنها از یک مداد برای برجسته کردن قسمت هایی از صورت مانند استخوان ابرو، بینی یا لب بالایی استفاده می کنند. اما این محصولات به دلیل داشتن سر نازک و ظریف برای اصلاح خط چشم، زدن سایه های ظریف و خط کشی زیر چشم نیز کاربرد دارند.

برس پاک کن

این محصولات در انواع مختلف برای شانه کردن موهای ابرو و اعمال سایه و ژل روی آنها طراحی و تولید می شوند. کاربرد برس آرایشی که مخصوص استفاده از ژل و سایه، برداشتن مواد و مالیدن آن بر روی موهای ابرو طراحی شده است. به همین دلیل شکل این محصول کمی زاویه دار است.

برس کرم پودر

بهترین مربی گریم بین المللی

برس آرایشی این محصولی است که به زیبایی و زیبایی آرایش شما کمک می کند. این محصولات انواع مختلفی دارند و هر کدام با عملکرد خاص خود برای قسمت خاصی از صورت مناسب هستند. اما از آنجایی که تنوع آنها ممکن است شما را گیج کند، در این ویدئو که با همکاری خانم ساناز باورساد مدرس بین المللی گریم ضبط شده است، قصد داریم انواع برس آرایشی و از آنها استفاده کنید. با ما در سایت آرایار همراه باشید.

مروری بر انواع برس های آرایشی و نحوه استفاده از هر کدام

برای او کانسیلر نه تنها برای استفاده از کانسیلر زیر چشم استفاده می شود. اما با اندازه کوچکی که دارد برای ایجاد خطوط ریز در کانتور و پوشاندن لک ها و جوش ها نیز استفاده می شود.

سایه چشم برای او

برای اوکسانی که استفاده می شود کرم پودر و با نام برای او کرم پودر یا برای او به نوک استیپل معروف هستند، نوک پهن و گردی دارند و با استفاده از این ابزار آرایشی می توانید انواع پودر، پرایمر، برنز، رژگونه و کانسیلر را به طور یکنواخت روی صورت خود پخش کنید.

برس خط چشم یکی از پرکاربردترین برس های آرایشی است

اکثر میکاپ آرتیست های معروف دنیا فقط از رژ لب استفاده می کنند برای او خوب می دانند. چرا این برای او علاوه بر اینکه فرم دادن به لب ها را آسان می کند، با داشتن امکان ترکیب رنگ ها و ایجاد سایه ای درخشان در رژ لب به شما کمک می کند تا لب های برجسته تری داشته باشید.

یک مداد برای او

کانتورینگ یک عمل زیبایی است که برای برجسته کردن ویژگی های صورت و این کار به وسیله آن استفاده می شود برای او خطوط ویژه به صورت حرفه ای تر ساخته می شوند. چرا این برای او آنها با سر زاویه دار و باریک خود به راحتی می توانند خطوطی را روی صورت شما ایجاد کنند که آن را زاویه دار نشان می دهد.
و در پایان نکته مهم استفاده از همه است برای اواین است که باید از آنها مراقبت کنید و حداقل هفته ای یک بار آنها را بشویید تا باکتری ها روی آنها باقی نماند.

<strong> </p>
<style de marque="couleur de fond : rgba(0, 0, 0, 0); couleur : #f59dfb" classe="a une couleur en ligne">ساناز باورساد</mark></strong></p>
<p><strong><mark style="couleur de fond : rgba(0, 0, 0, 0); couleur : #f998ea" classe="a une couleur en ligne">بهترین مربی آرایش بین المللی</mark></strong>
ساناز باورساد

سایه چشم یکی از پرکاربردترین محصولات آرایشی زنانه است که چند سالی است برای قرار دادن آن در پشت پلک، برای اوانواع مختلفی تهیه و تولید شده است که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند.

برس طرح کلی