آموزش گام به گام طراحی زیر کاشت و طراحی ناخن آبشاری

1- در مرحله اول باید بستر ناخن را کامل کنید و اگر می خواهید این طرح ناخن روی یک رنگ لاک خاص قرار گیرد آن را با هلویی یا هر رنگ دیگری که دوست دارید بپوشانید. طراحی در زیر کشتزار ناخن روی ناخن طبیعی شماست، می توانید شروع به کار کنید. برای طراحی آبشار ما همین مراحل را دنبال می کنیم.
2_ به دو صورت می توانید زیر ناخن ها را بکشید:

  • می توانید هر طرحی را که دوست دارید روی ناخن هایتان کار کنید با پودر شفاف ترکیب کرده و آماده استفاده کنید.
  • همچنین، زمانی که می خواهید از آن استفاده کنید، می توانید قسمتی از نوک خودکار خود را در مقداری پودر شفاف فرو کنید و از آن برای حذف مواد طرح استفاده کنید و به این ترتیب، طراحی در زیر کشتزار هیچ عیب نخواهی داشت

طراحی آبشار

مدرس کاشت و طراحی ناخن

این طراحی معمولا در نوک یا انتهای ناخن انجام می شود که به تدریج از تراکم آن از روی ناخن می کاهد، یعنی در یک جهت انجام می شود.
با انجام مراحل در این طراحی در زیر کشتزار ما به شما توضیح می دهیم:

<strong>غزل پرنیان</strong></p>
<p><strong>مدرس کاشت و طراحی ناخن</strong>” class=”wp-block-coblocks-author__avatar-img” src=”https://www.arayar.com/wp-content/uploads/2022/06/پرنیان.jpg”/></figure>
<div class=متن آهنگ پرنیان

در این ویدیو رئیس خانم غزل پرنیان طراحی تحت کاشت و طراحی آبشار کاملا و قدم به قدم به شما عزیزان یاد می دهند که می توانید از آنها بهره مند شوید. در ادامه مطالب کلی را در اختیار شما دوستان عزیز قرار داده ایم. با ما در سایت آرایار همراه باشید.

طراحی زیر کاشت ناخن


آموزش گام به گام طراحی زیر کاشت و طراحی ناخن آبشاری