آموزش کامل استفاده از ناخن مصنوعی

مدرس کاشت و طراحی ناخن
کاشت ناخن مصنوعی این می تواند به انتقال سلیقه خوب شما در مد و ایجاد ناخن های بلند هیجان انگیز کمک کند. اما توجه داشته باشید که اگرچه خود ناخن ها به شما آسیب نمی رسانند، اما برای استفاده از آنها به اسید و سایر مواد شیمیایی نیاز خواهید داشت که می تواند باعث واکنش های آلرژیک شود. از طرفی آسیب به ناخن های مصنوعی می تواند منجر به عوارضی مانند عفونت قارچی یا مشکلات دیگر شود.
در این ویدیو کار خانم غزل پرنیان کاشت کامل و درست قرار دادن است اکستنشن ناخن روی میخ به شما دوستان توضیح دادند که می توانید از آن بهره ببرید. با این وجود مطالب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. با ما در سایت آرایار همراه باشید.

عوارض کاشت ناخن مصنوعی


آموزش کامل استفاده از ناخن مصنوعیاکستنشن ناخن ممکن است استفاده بر روی ناخن های طبیعی سخت باشد. عوارض جانبی احتمالی که باید در نظر بگیرید عبارتند از:

  • واکنش آلرژیک: مواد شیمیایی مورد استفاده برای نصب و برداشتن ناخن مصنوعی ممکن است باعث تحریک پوست شود. ممکن است متوجه علائمی مانند قرمزی، جوش یا تاول در اطراف ناخن خود شوید.
  • عفونت قارچی یا باکتریایی: عفونت باکتریایی می تواند ناخن های شما را سبز کند. از طرفی اولین علائم قارچ ناخن لکه های سفید یا زرد روی ناخن است. در این حالت ناخن ها به مرور زمان قوی تر می شوند و در موارد شدید حتی می ریزند. بنابراین، در صورت مشاهده هر یک از علائم عفونت ناخن، به پزشک مراجعه کنید.
  • تضعیف ناخن ها: این ماده شیمیایی تاثیر زیادی در خشک شدن ناخن های طبیعی دارد و می تواند باعث تحریک پوست شود. برای کاشت ناخن باید تعدادی ناخن مصنوعی با سوهان دستی تهیه شود. این روش می تواند باعث نازک، شکننده و ضعیف شدن ناخن های طبیعی شود.

راه های پیشگیری از عوارض ناخن مصنوعی

  • اگر سابقه قارچ ناخن دارید، بهتر است از استفاده از ناخن مصنوعی خودداری کنید. توصیه ساریسا به این دسته از خانم ها این است که از کاشت ناخن خودداری کنند تا با مشکل و عوارض مواجه نشوند.
  • اگر به مانیکوریست مراجعه می‌کنید، از او بخواهید که زیاد برش ندهد یا کوتیکول‌ها را عقب نزند. کوتیکول ها می توانند از شما در برابر عفونت محافظت کنند.
  • بهتر است مشتری یک سالن ناخن شوید که لاک ناخن ژل را با استفاده از نور LED اعمال می کند. این نوع نور حاوی مقدار کمی نور فرابنفش است. قبل از قرار دادن دستان خود در برابر آفتاب، مقدار زیادی کرم ضد آفتاب بزنید.
  • به ناخن های خود مرطوب کننده بزنید، به خصوص بعد از آغشتن انگشتان به استون.
  • توصیه می کنیم هر چند ماه یک بار به ناخن های خود فرصت تنفس هوای تازه بدهید. به این ترتیب به ناخن های طبیعی خود فرصت بازسازی و ترمیم خود را می دهید.
<strong>غزل پرنیان</strong></p>
<p><strong>مدرس کاشت و طراحی ناخن</strong>” class=”wp-block-coblocks-author__avatar-img” src=”https://www.arayar.com/wp-content/uploads/2022/06/پرنیان.jpg”/></figure>
<div class=متن آهنگ پرنیان