آموزش سئو | آموزشگاه آپادانا تبریز

مطمئن باشید که شما رتبه خوبی کسب نخواهید کرد؛ چرا که رعایت برخی از این نکات، سبب رندر و خزش بهتر ربات‌ها در سایت خواهد شد. اطلاع داشته باشید که جلب رضایت ربات‌های خزنده، اولین قدم برای ورود محتوا به فهرست‌بندی گوگل است. گوگل قصد دارد که کاربران خود را به بهترین شیوه ممکن بین صفحات راهنمایی کند تا آنها بتوانند پاسخ خود را در سریعترین زمان دریافت کنند.

تایتل و عنوان صفحه (Meta Tilte)

این کتاب دقیقا با همین هدف تدوین شده است و مفاهیم اصلی مرتبط با سئو را به شما آموزش میدهد. سلام دوست عزیز
افزایش بازدید سایت حتی به طور طبیعی نیز تاثیری بر سئو و بهبود رتبه ندارد، استفاده از ربات یا ابزارهای غیرواقعی هیچ نتیجه ای جز مصرف بی هدف منابع سرور نخواهد داشت. سلام دوست عزیز
نمی‌توان عدد دقیقی از میزان بازدید یا آمار سایت برای ارتقای هاست اعلام کرد ولی اگر سایت شما قادر به پاسخ گویی سریع به مخاطبین شما نباشد خیلی سریع متوجه این موضوع خواهید شد. زیاد شدن خطاهای 500 در سرچ کنسول و کند شدن سرعت سایت نشانه‌هایی از ضعیف بودن هاست شما در مقایسه با آمار بازدید و مصرف منابع است.

  • گوگل HTTPS را یکی از سیگنال‌های کوچک رتبه‌بندی در نظر گرفته است و توصیه کرده است صاحبان وب‌سایت‌ها از https استفاده کنند.
  • سلام دوست عزیز
    با استفاده از ابزارهای سئو مانند screaming frog و ahrefs میتوانید صفحات سایت و لینک های خروجی را بررسی کنید.
  • همانطور که متوجه شدید، این صفحات موجب می شوند تا بیشتر از یک صفحه برای عبارات کلیدی مشابه رتبه بندی شوند.

آموزش سئو | آموزشگاه آپادانا تبریز

با استفاده از ابزار URL Inspection در سرچ کنسول وضعیت ایندکس صفحه را بررسی کنید. یادگیری سئو فرآیندی دشوار و زمان بر است ولی زمانیکه تاثیر آن را در رشد و رونق کسب و کار خود مشاهده می کنید متوجه خواهید شد که ارزش این همه انرژی و هزینه را داشته است. در این صفحه ابتدا به شما توضیح می دهیم که چرا باید به آموزش سئو توجه کنیم و در ادامه منابع آموزشی رایگان و مورد نیاز را در اختیار شما قرار میدهیم. شما می توانید برای آموزش سئو رایگان، از منابع مختلفی استفاده کنید. به عنوان مثال، یکی از بهترین پیشنهادها استفاده از google search central، بخش بلاگ وب سایت هایی مانند Sermush، neilpatel، اچرف یا دنبال کردن متخصصین سئو مانند پیج جان مولر است.

تاثیر ارتباط موضوعی محتوا با سایت

در گذشته، گوگل فقط بر روی ساختار ماشینی تمرکز می‌کرد و مثلا اگر شما کلمه‌ای را به صورت محاوره‌ای در گوگل سرچ می‌کردید، نتایج خوبی به شما نشان داده نمی‌شد و یا اصلا نتیجه‌ای نشان داده نمی‌شد. ولی یکسری از افراد هستند که مدیر یک کسب و کار اینترنتی به شمار می‌روند؛ ولی سعی می‌کنند به جای یادگیری سئو ، یک سئوکار را برای انجام مراحل سئو، استخدام کنند. چون همانطور که در بالا هم گفتیم، یادگیری سئو نیز خودش نیاز به مهارت‌های مخصوص به خودش را دارد. برای مثال ما در بالا گفتیم که اگر شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی باشید و سایت خودتان را سئو کنید، به چه درآمدی می‌رسید.

آموزش سئو رایگان با استفاده از کتاب و فیلم آموزش سئو

E.A.T مخفف سه کلمه Expertise، Authoritativeness و Trustworthiness است که به ترتیب معنی تجربه، قابل اعتماد بودن و اعتبار را دارد. یعنی اینکه الگوریتم برنک برین می‌تواند خود به خود و توسط اطلاعاتی که جمع آوری می‌کند، هر چیزی را یاد بگیرد. قطعا جواب اکثر شماها منفی است؛ پس اگر شما به فکر فروش محصولات سایت خودتان هستید، باید حتما به صفحه اول برسید که این کار تنها با مراحل سئو امکان‌پذیر است. معمولا از آنجایی که شما باید بر اساس ساعت کاری این شرکت‌ها کار کنید، به طور میانگین زمان کمتری را نسبت به شرکت در دوره‌های اموزش دارید.